18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Ojciec w sądzie

weltmajster • 2016-12-31, 14:55
Rozprawa w sądzie o ubezwłasnowolnienie 78-letniego ojca, który nie dopuszcza do siebie informacji, że jest chory na Alzheimera.

Ojciec: Wysoki sądzie, ja jestem zdrowy, to wszystko jest niepotrzebne!

Sąd: Proszę się uspokoić, niech Pan się przedstawi i powie ile ma lat.

Ojciec: Władysław Kowalski, lat 56.

Syn: Tacie się znowu pomyliło, to ja mam 56 l.

Ojciec: To my jesteśmy z jednego rocznika?


Historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Zbieżność nazwisk i sytuacji jest przypadkowa.

bania88

2016-12-31, 15:55
Kto ma takie coś w rodzinie to się raczej z tego nie zaśmieje...

mygyry

2016-12-31, 16:07
Skoro inspirowane prawdziwymi wydarzeniami to:
Sąd: Oddalam posiedzenie

weltmajster

2016-12-31, 17:00
bania88 napisał/a:

Kto ma takie coś w rodzinie to się raczej z tego nie zaśmieje...


Jasne, że nie. Nie chodzi o to, żeby się śmiać z konkretnego chorego. To jest dowcip, wiele dowcipów porusza sprawy, których nikt nie chciałby osobiście doznać, a jednak się z nich śmiejemy.

Ma...........ke

2017-01-01, 02:40
Tak by the way mam w rodzinie prababcie jeszcze żyjącą poczciwą staruszkę ma alzheimera ale do dziś pamięta wydarzenia z dzieciństwa gdy była mała Ukraińcy pod wodza Bandery zaczęli powstanie antypolskie. Pech chciał(to raczej szczęście) że mieszkała pod stanisławowem a najbardziej ucierpiał wołyń a nie lwowskie. Do dziś pamięta krwawe momenty nie pamięta mojego imienia ale potrafi opisać tak samo trafnie od dziesiątek lat swój dom w którym mieszkała że obok niej były domy polaków ukraińców i żydów nikt z nikim nie miał problemu a tu zaczęli po lasach grasować "partyzanci" i zażynać bezbronnych rolników handlarzy i trubadurów. Moja prababka była dzieckiem jak ją wywieźli na dolny śląsk gdyby nie to moja rodzina nie miała by obywatelstw niemieckich ale o to mniejsza bo jako jedyny jestem takim beztalenciem że nigdy niemieckiego nie umiałem się nauczyć o ch*j ale się rozpisałem...

cuurniprime

2017-01-01, 20:45
Maupajoke napisał/a:

niemieckiego nie umiałem się nauczyć o ch*j ale się rozpisałem...


To naucz się chociaż języka polskiego :lodowka: