18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Odpowiedzi

pabelt • 2016-01-31, 17:48


Krótka wizja o tym co dzieję się po śmierci. A wam sadole ile wybiłby licznik? ;-)

tekkit

2016-01-31, 18:57
To co ten film pokazuje jest bzdurą mającą odwrócić was od prawdy. Tworzonych jest miliony takich obrazów, aby nikt z was nie potrafił określić tego prawdziwego. Takimi metodami perswazji działa np PO ( ponoć tak nielubiane przez sadoli ;) ).

Wszystko robi się po to, aby ludzie nie wierzyli w istnienie wiecznych męczarni w piekle. Żeby czuli się bezpiecznie, grzesząc niemoralnie ile dusza zapragnie. Taki świat zostaje kreowany przez satanistyczne rządy, judo-satanistów itp organizacje, aby w tym czasie przekreślić wasze szanse na spotkanie z Bogiem po śmierci.
Ci sataniści wierzą, że jeśli pomogą Szatanowi, to on im się po śmierci odwdzięczy. Cóż... są w błędzie.. Szatan tak nienawidzi ludzi, że tym większe męki przeżyją ci nieszczęśnicy. Tak jak to było z Judaszem, który wydał Jezusa na śmierć.
Mt.26,24 "Wprawdzie Syn Człowieczy odchodzi, jak o Nim jest napisane, lecz biada temu człowiekowi, przez którego Syn Człowieczy będzie wydany. Byłoby lepiej dla tego człowieka, gdyby się nie narodził"

Nadchodzą czasy ostateczne, dzień sądu jest blisko, wielu ludzi odeszło od kościoła, wielu dalej grzeszy zuchwale, licząc na miłosierdzie Boga, a nie wykazując skruchy, żalu i pokuty za swe czyny.

Świat w telewizji pokazywany jest jako piękny i nowoczesny, narzucane są nam wykreowane zachowania, zasady równości, multikulturalizm, faworyzowanie wszystkiego poza chrześcijaństwem... To wszystko w jedynym celu. Ponieważ religia chrześcijańska jest tą prawdziwą i wszyscy Ci ludzie chcą nam zabrać nasze zbawienie sprzed nosa.. Wszyscy którzy siedzą w tym szatańskim planie... Szatan chce zabrać do piekła jak najwięcej dusz ! A Bóg jest sprawiedliwy i nie będzie mieszał "zboża z plewami", ponieważ z tego nic nie urośnie, zabierze tylko tych którzy dają owoce, swoim przykładnym życiem według jego zasad, a resztę pozostawi samym sobie. Skoro nie szukali go całe życie, to dlaczego teraz mają go szukać ?
Wyobraź sobie, że twoja żona dzień w dzień daje ci w pysk, pluje w twarz, zdradza Cię, w końcu odchodzi i nie szuka zgody między Wami, aż nagle dowiaduje się, że wygrałeś w totka. Co robi ? Nagle błaga o powrót i przeprasza... Przyjąłbyś ją wiedząc, że robi to tylko dla kasy ? Bóg również nie chce duszy która poprzez FAŁSZYWĄ SKRUCHĘ idzie w jego stronę, aby tylko nie trafić do piekła.. Zastanówcie się Sadole...

Piekło jest najokropniejszym miejscem we wszechświecie. Doliną z której nic nie może się wydostać, gdzie mrok przykrywa całe wpadające do niej światło. W tym miejscu Boga nie ma. Uszykowane było ono dla upadłych aniołów którzy z szatanem sprzeciwili się Najwyższemu. Teraz dusze które nie odnajdą w sobie Boga zostają odsunięte od nieba. Niebo i Piekło dzieli cienka granica, dlatego po odrzuceniu dusza zostaje wciągnięta przez ciemne siły.

Szatan nienawidzi ludzi, czerpie przyjemność z naszych cierpień. jest bardzo cierpliwy, woli dać ci na ziemi 100.000.000 zł i poczekać 90 lat tylko po to, żeby mieć cie po śmierci na wieczność. Jest 1000 krotnie bystrzejszy od najmądrzejszego człowieka na ziemi i wykorzysta każdą okazję.

Po śmierci jest rozliczenie z czynów i 3 drogi. Piekło / Czyściec / Niebo. To ostatnie zarezerwowane jest dla naprawdę dobrych ludzi którzy każdym swoim zachowaniem oddają cześć Bogu. Czyściec jest dla wierzących, którzy często błądzili, ale nawracali się i z chwilą śmierci byli nawróceni, a piekło...
No cóż dalej trzymaj pytona w ręce i uważaj, że to dla rozluźnienia. Wszystko jest tak przyjemne, a najbardziej grzechy... te śmiertelne też, ale co ja tam wiem...
Msze i katecheza to przecież nuda... bzdury, pierdoły... Jakieś średniowieczne zabobony...

Nie bez powodu niszczy się chrześcijaństwo, ostatnią ostoję normalności na świecie, gdzie królują cnoty, a nie rozpusta i czerpanie z życia samych przyjemności...

Zanim najedziesz na kler, pomyśl ilu księży może tam być tylko dla kasy i bez powołania. Masz ich dość ? Znajdź takiego który żyje skromnie, a znam takich wielu. Wystarczy poszukać.

zresztą co taki prosty człowiek jak ja może wam powiedzieć o wierze... Przykro mi, że z większością z was nie spotkam się po śmierci. Ale mimo wszystko życzę wam zbawienia...

Pozdrawiam Sadoli.

Ps. Materiały o piekle i niebie można znaleźć na internecie. Jest wielu świadków. ;)

Trolomek

2016-01-31, 19:24
@tekkit
Jakoś nigdy nie potrafiłem zrozumieć katolickiego podziału na piekło i niebo.
Może mnie oświecisz?
Wyobraź sobie dwóch ludzi, pierwszy jest głęboko wierzący, a drugi to ateista.
Pierwszy jest okropnym człowiekiem, znęca się psychicznie i fizycznie nad innym ludźmi. Później tego żałuje, wyraża skruchę i idzie do spowiedzi, jednak robi to nadal i tak w kółko.
Drugi człowiek całe swoje życie poświecił na pomocy innym.
Czy pierwszy człowiek zostanie zbawiony, a drugi będzie się smażył w piekle?

korax

2016-01-31, 20:37
@Trolomek
To nie do końca tak z tym podziałem. To z ewangelii Mateusza:
Nie każdy, który Mi mówi: "Panie, Panie!", wejdzie do królestwa niebieskiego, lecz ten, kto spełnia wolę mojego Ojca, który jest w niebie. Wielu powie Mi w owym dniu: "Panie, Panie, czy nie prorokowaliśmy mocą Twego imienia, i nie wyrzucaliśmy złych duchów mocą Twego imienia, i nie czyniliśmy wielu cudów mocą Twego imienia?" Wtedy oświadczę im: "Nigdy was nie znałem. Odejdźcie ode Mnie wy, którzy dopuszczacie się nieprawości!"

To też z Mateusza:
Wówczas zapytają sprawiedliwi: "Panie, kiedy widzieliśmy Cię głodnym i nakarmiliśmy Ciebie? [...] 0 A Król im odpowie: "Zaprawdę, powiadam wam: Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili".

I to też.
Wielu przyjdzie ze Wschodu i Zachodu i zasiądą do stołu z Abrahamem, Izaakiem i Jakubem w królestwie niebieskim. A synowie królestwa zostaną wyrzuceni na zewnątrz.

Wnioski wyciągnij samodzielnie.