18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Odkrycia geograficzne - praca czwartoklasistów na lekcji his

Joseph Fritzl • 2011-05-19, 23:40
Matka jest nauczycielką historii w podstawówce. Poniżej zdjęcie jednego z ciekawszych egzemplarzy pracy w grupach z czwartej klasy, którą robili niedługo po katastrofie smoleńskiej. Jak widać Polacy to urodzeni rasiści :)

ThunderZ

2011-05-20, 08:42
chociaż długopis mogłeś zmienić jak ocenę sobie wystawiałeś na czerwony =)

stroggo81717

2011-05-20, 09:59
to "a wpie**ol chcesz" mocne :D

Joseph Fritzl

2011-05-20, 10:15
@ThunderZ Ocena i wszystkie uwagi są na czerwono j***ny daltonisto. Praca jest orginalna. Nie zrobiłem jej sam bo k***a po co?

Ponury Knur

2011-05-20, 11:25
jeśli nawet prawdziwe to i tak słabe jak piczy włos.

MówMiPanie

2011-05-20, 15:49
Nie ma to jak dopisać "A wpie**ol chcesz" na pracy, której nauczyciel już nie zobaczy... +10 do szacunku ludzi korytarzy.

WhyMe?

2011-05-20, 16:09
Tak, tak. W 4 klasie mają pismo jak po studiach.

~Velture

2011-05-20, 18:10
Ktoś mi wytłumaczy jak to możliwe ,ze jego matka jest nauczycielką i w trakcie oceniania dała mu obejrzeć prace z napisem "a w pie**ol chcesz" ,ktora uczeń musiał dopisać dopiero po zobaczeniu oceny? Chyba ,ze teraz uczniowie w podstawowce uczą się teleportacji i się jej do domu teleportował, napisał i znów się odteleportował.

korooo

2011-05-22, 16:08
up@
Po oddaniu prac dopisał ten wpie**ol, wj***ł w zeszyt, po jakimś czasie nauczycielka zbierała zeszyty do sprawdzenia i znalazła to. Ale i tak te pismo jakieś za ładne.

Executtor

2011-05-22, 16:12
@WhyMe? dokłądnie! Zobaczcie powtarzające się litery - od kiedy dziecko w 4 klasie ma różne style i charaktery pisma np. litera "j" lub "rz" czy też "y" psina jest w kilku różnych rodzajach, poza tym przyjrzyjcie się zdaniu "Możliwość dalszej kolonizacji" ...dla mnie to fake!

butlonosy

2011-05-22, 16:18
k***a... mógł gówniarz na sadola wbijać to byśmy mu więcej o mudżynach powiedzieli

edge

2011-05-22, 16:48
Dobrze, że mamy na sadolu grafologów.

ma...........ar

2011-05-22, 18:06
"w pie**ol" <facepalm>

szkaru

2011-05-22, 18:12
Tak, ja jestem specjalistą od grafologii, ksw, wypadków lotniczych i formuły 1, proszę zadawać pytania

Jeadong

2011-05-22, 18:16
Executtor napisał/a:

@WhyMe? dokłądnie! Zobaczcie powtarzające się litery - od kiedy dziecko w 4 klasie ma różne style i charaktery pisma np. litera "j" lub "rz" czy też "y" psina jest w kilku różnych rodzajach, poza tym przyjrzyjcie się zdaniu "Możliwość dalszej kolonizacji" ...dla mnie to fake!



Velture napisał/a:

Ktoś mi wytłumaczy jak to możliwe ,ze jego matka jest nauczycielką i w trakcie oceniania dała mu obejrzeć prace z napisem "a w pie**ol chcesz" ,ktora uczeń musiał dopisać dopiero po zobaczeniu oceny? Chyba ,ze teraz uczniowie w podstawowce uczą się teleportacji i się jej do domu teleportował, napisał i znów się odteleportował.



@Executtor

Może dlatego k***a, że to praca w grupach młocie ? No tak skąd masz wiedzieć jak to wygląda jak nigdy do szkoły nie chodziłeś.

@Velture

Oczywiście milordzie, już przechodzę do rzeczy. Gdybyś więcej się uczył, a mniej "szerloków" oglądał to też byś do tego doszedł, otóż praca została oddana do oceny, nauczycielka ocenia, oddaje do wglądu i zabiera prace do domu jako "dowód", żeby mały śmieć nie kłamał potem, że dostał 6. Autor pewnie znalazł ją gdzieś na biurku.

Myślenie nie boli k***a.