18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

odestek przestępstw

nowynick • 2016-02-08, 08:11
Z zasłyszanych rano informacji TOK FM

niemiecka policja przedstawiła dane odnośnie przestępstw wśród azylantów od października 2014.

Okazuje się, że wśród irackich i syryjskich uchodźców 5% podadło w konflikt z prawem..

Co 20 osoba? No nie jest tak źle...

Potem podali info o odestku wśród algierczyków i marokańczyków. 40% !!!.

k***a zakładając, że nie każdego złapali to przeszło połowa z nich. Nie jestem rasistą czy islamofobem (tak w ogóle czy Wy boicie się islamu, że tak się niektórzy określają?), ale ja pie**ole żeby niemal co drugi (conajmniej!) był przestępcą to już musi być z nimi coś nie tak :shock:

PS kiedy wybuchła wojna w Maroku i Algierii, bo coś chyba przegapiłem?

HO...........OR

2016-02-08, 08:21
To niedolna propaganda oparta na zmanipulowanych danych niemieckiej policji. Tajemnicą poliszynela jest to, że niemiecka policja nawet nie ściga sprawców kradzieży w sklepach ponieważ koszty postępowania są za wysokie a w przypadku innych przestępstw dokonywanych przez książąt pustyni robi wszystko żeby nie zarejestrować spawy lub ją wyciszyć (np sprawa 13 Rosjanki zgwałconej w Berlinie). Oczywiście nikt z polityków nie zdaje sobie sprawy z tego, że utwierdzają nielegalnych uchodźców zasiłkowych w przekonaniu, że są bezkarni i takimi praktykami zachęcają ich do popełniania cięższych przestępstw takich jak fala gwałtów, rabunków i kradzieży w sylwestrową noc w całych niemczech i wtedy też policja nie reagowała utwierdzając nowych przybyszów swoją biernością w ich poczuciu bezkarności czym zachęciła ich o jeszcze większej brutalności w przyszłości. Spirala przemocy nakręca się a polityczne wahadło które obiło bardzo mocno w lewo już niedługo wykona ostry zwrot na prawo.

eunstachy

2016-02-08, 08:50
nowynick napisał/a:

Nie jestem rasistą czy islamofobem



To zacznij być, bo tak to właśnie wygląda. Gówna nie można tolerować.

KillerLaugh

2016-02-08, 09:08
Jak państwo może udawać, że nic się nie dzieje i udzielać azylu przestępcom z zewnątrz, szydząc przy tym z natywnych ofiar? Przecież to jest kompletne zaprzeczenie roli państwa jako instytucji w jego pierwotnym celu, dla którego zostało przywołane. Ściąganie do kraju kryminogennej grupy o skuteczności 40%< to nie pokaz tolerancji, a zbrodnia i to przeciwko własnemu narodowi!

nowynick

2016-02-08, 09:39
eunstachy napisał/a:



To zacznij być, bo tak to właśnie wygląda. Gówna nie można tolerować.



za bardzo lubię nastoletnie Azjatki żeby być rasistą ;) :wali:

ro...........24

2016-02-08, 12:13
j***ć Maroko, Algierię , Niemcy , Islam i czego tylko sobie jeszcze chcecie

grave22

2016-02-08, 13:06
Tak sie prowadzi wojny w XXl wieku. Destabilizuje sie sytuacje w danym panstwie. Mamy tu do czynienia z destabilizacja zamieszkami do tego destabilizacja waluty, w zasadzie calej unii europejskiej. Potem przychodzi ktos bogaty jak stany i przejmuje wazne i dochodowe "firmy". mam te info bo ostatnio zaczalem ogladac prison break noi pare ciekawych materialow na youtubie

maksym_gorki

2016-02-08, 18:41
Słuchałeś TOK FM? To tak jakbyś czytał GW.

miskolargol

2016-02-09, 05:25
0,5% a nie 5%.Reszta sie zgadza.

nowynick

2016-02-09, 08:18
Up

problemów ze słuchem nie mam. Zresztą 5% to odsetek pewnie w miarę przeciętny i Polacy pewnie też coś koło tego... Te 40 nieco bardziej mnie przeraziło...

parolpl

2016-02-09, 08:19
Wiadomość z dupy;
pomijam fakt słabej wykrywalności przestępstw (choć pewnie jakaś jest), to uwzględniono tylko 4 "nacje".
nie uwzględniono turasów, których sporo tam jest (może jakaś jeszcze inna tam jest). Zreszta oni nawet porządnie nie robią statystyk wobec emigrantów, wiec już na starcie jest takie coś gówno warte.

MrPink

2016-02-09, 08:37
A kto te newsy podawał? Funkcjonariusz Żakowski?

xmefjux

2016-02-09, 09:19
Ok podałeś jakieś statystyki i na tym post mógłby się skończyć... Po ch*j jakieś komentarze, że nie jesteś rasistą? Podajesz statystyki, proste fakty. Gdzie tu rasizm? Ogarnij się chłopie, nie daj się zastraszyć i wmówić sobie lewacką propagandą, że coś tak banalnego może już być uznane za rasizm.

Danon99

2016-02-09, 10:19
Marokańczyków to za przemyt haszu łapią

werther

2016-02-09, 10:22
nowynick napisał/a:

odestek przestępstw




Cytat:

Z zasłyszanych rano informacji TOK FM



Cytat:

5% podadło w konflikt z prawem..



Cytat:


Potem podali info o odestku wśród algierczyków i



Nie słuchaj lewackiego radia, bo to odmóżdża. Patrząc na twoją pisownię, to niestety słuchasz go od dłuższego czasu...