18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Oddaj mnia bułku!

rorryro • 2017-03-22, 19:45
Zawzięta ruska bestia :amused:


nowynick

2017-03-23, 09:23
Syberia k***a, minus 50 na dworze, roztopy zaczną się w maju, a do sklepu 150 km przez tundrę... W domu została jedna bułku... na miejscu kota też bym walczył :D

ziutek11113

2017-03-23, 16:07
robson54321 napisał/a:


Nie, lepiej dać sobie zwierzęciu wejść na głowę, no bo on taki bezbronny słodki, o zrobił kupkę mi na twarz ojejku jaki słodziak..


jebnij się w leb tępaku, to jest kot, zwierze myslace instynktownie, bic kota to juz w ogole trzeba byc bezmozgowcem

krasnal_hałabała

2017-03-23, 18:36
@up, Jakbyś umarł to kot nie zastanawiałby się długo i by cię zeżarł. Poza tym zwierzęta rozumieją proste komunikaty, "jeśli drapnę właściciela który mnie karmi to czeka mnie kara więc lepiej żebym nie drapał tylko ustąpił". U zwierząt dominuje prawo silniejszego, jeśli pokażesz zwierzęciu że jesteś słabszy to ono będzie wyprowadzać cię na spacer a nie ty jego.

Sabajone

2017-03-23, 19:05
A ja bym mu dał to bułku i przez najbliższy tydzień nic więcej do jedzenia :amused:

St...........on

2017-03-23, 20:08
krasnal_hałabała napisał/a:

@up, Jakbyś umarł to kot nie zastanawiałby się długo i by cię zeżarł. Poza tym zwierzęta rozumieją proste komunikaty, "jeśli drapnę właściciela który mnie karmi to czeka mnie kara więc lepiej żebym nie drapał tylko ustąpił". U zwierząt dominuje prawo silniejszego, jeśli pokażesz zwierzęciu że jesteś słabszy to ono będzie wyprowadzać cię na spacer a nie ty jego.



Tępaku jeden na niesfornego zwierzaka wystarczy ryknąć i robi się potulny jak baranek! No chyba, że masz głos jak rurkowiec i jesteś rudy to wtedy tłumaczy twoje zachowanie :amused:

grzegzimierz

2017-03-23, 20:57
@alexandrus
To zamieść filmik, jak ryczysz na kota jak j***ny orangutan czy inny naczelny, będzie hit sadola! :krejzi:

jastszomp

2017-03-23, 21:21
oddał jej bułku?

Radbug

2017-03-24, 11:03
Legenda głosi, że nie oddał i nadal trzyma.

St...........on

2017-03-24, 18:05
grzegzimierz napisał/a:

@alexandrus
To zamieść filmik, jak ryczysz na kota jak j***ny orangutan czy inny naczelny, będzie hit sadola! :krejzi:



Nie muszę, masz to na co dzień w domu jak stary wraca z pracy, a ty siedzisz przed kompem :amused: :amused: :amused:

krasnal_hałabała

2017-03-26, 18:29
alexandrus napisał/a:



Tępaku jeden na niesfornego zwierzaka wystarczy ryknąć i robi się potulny jak baranek! No chyba, że masz głos jak rurkowiec i jesteś rudy to wtedy tłumaczy twoje zachowanie :amused:



Co ty się tej rudości uczepiłeś? może sam jesteś rudzielcem ha? No to ryknij na psa dosięgającego ci w kłębie do kolana to zobaczysz co się stanie, tylko nagraj to i wrzuć na harda jebaku leśny.

dth

2017-03-27, 15:01
@krasnal_hałabała
dziecko też stłuczesz i wrzucisz do rynsztoka?