18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Oburzeni żydzi.

sqn2142 • 2017-02-19, 10:34
Żydzi w stanach są oburzeni po tym jak sąd w Nowym Jorku orzekł, że rodzice będą musieli wyrazić pisemną zgodę na tzw. wysysanie krwii po obrzędzie obrzezania. Decyzja sądu jest związana z zarażeniem 11 niemowląt wirusem opryszczki (oczywiście przechowywanym bezpiecznie w gębach rabinów), z czego dwoje zmarło. Rabini twierdzą, że jest to najbezpieczniejsza metoda.

Więcej na temat robienia lodzika niemowlętom:
http://www.haaretz.com/jewish/features/.premium-1.644138




spoiler

mesjasz19

2017-02-19, 15:14
Żyd to żyd, nie ważne czy joda moh*j czy rabun. Przyzwalają na ssanie fujarek niemowlaków czyli kolejny przykład jak bardzo niedoj***ni są. W latach 40 byl taki jeden który widział problem ale się zagalopował w swojej idei.

robson101

2017-02-19, 15:19
poj***ni są lachociągi

Logiczny

2017-02-19, 15:27
Bardzo mnie ciekawi jedna rzecz. Od kilku tygodni wpisuję frazę na różnych portalach. Pamiętacie te fotki z googla kiedy wpisujecie:

Polak to....
Niemiec to.....
anglik to....
francuz to....

wszędzie google sugeruje odpowiedzi, za to po wpisaniu:

"żyd to..." nie otrzymujemy zwrotnych wyników.


itd. Postanowiłem prześledzić sprawę. Nie chciało mi się wierzyć że algorytmy googla wyłapują. I rzeczywiście miałem racje, portale usuwają komentarze "żyd to...." i dzięki temu google nie zwraca wyników.

Ale co mnie interesuje, jako że dostawałem bana na IP na wszystkich portalach z fejsbukiem na czele, to chciałbym spytać jak jest tu na sadisticu? Można napisać kim jest żyd? Czy nie bardzo?

botspam

2017-02-19, 16:06
Logiczny napisał/a:

Bardzo mnie ciekawi jedna rzecz. Od kilku tygodni wpisuję frazę na różnych portalach. Pamiętacie te fotki z googla kiedy wpisujecie:

Polak to....
Niemiec to.....
anglik to....
francuz to....

wszędzie google sugeruje odpowiedzi, za to po wpisaniu:

"żyd to..." nie otrzymujemy zwrotnych wyników.


itd. Postanowiłem prześledzić sprawę. Nie chciało mi się wierzyć że algorytmy googla wyłapują. I rzeczywiście miałem racje, portale usuwają komentarze "żyd to...." i dzięki temu google nie zwraca wyników.

Ale co mnie interesuje, jako że dostawałem bana na IP na wszystkich portalach z fejsbukiem na czele, to chciałbym spytać jak jest tu na sadisticu? Można napisać kim jest żyd? Czy nie bardzo?



żyd to frajer

vonciapaci

2017-02-19, 16:13
A Sedzia oczywiście popełni samobójstwo niedługo z powodu "choroby psychicznej"... Ach te żydozjeby

ProVVe

2017-02-19, 16:23
Oni są zdrowo poj***ny... ssać fujare dziecka to jest k***a chore...

Ma...........ke

2017-02-19, 17:04
Serio pierwszy raz o tym słyszę. Dobrze że jak się urodziłem to mi nikt ani nic (mam taką nadzieję) nie wysysało krwi.

Gramski

2017-02-19, 18:45
żydzi to jednak pojeby ostre są

W............R.

2017-02-19, 19:30
Zaraz, zaraz... Przecież to jest "inna czynność seksualna"... bez względu na religię i tradycję, to się kłóci z porządkiem prawnym świeckiego państwa... No wyobraźcie sobie, że jakiś muzułmański zwyczaj nakazuje gwałcić dzieci w 10 roku życia... Prawo ma to ignorować?!

Wiewór

2017-02-19, 20:29
religie są poj***ne ale jak poj***ni są ludzie, którzy pozwalają na coś takiego wobec swoich dzieci. Najpierw okaleczenie a później stary pedał pedofil robi niemowlakowi krwawego loda. Kompletnie poj***ne.

sorra18

2017-02-19, 21:35
Jak to dziala ze jak zyd ssie przyrodzenie niemowlecia to to jest normalne.

KociBolec

2017-02-20, 23:02
Normalni ludzie dostają po narodzinach klapsa, żydom robią loda. Naród wybrany.

~Velture

2017-02-22, 15:13
W.S.N.R. napisał/a:

Zaraz, zaraz... Przecież to jest "inna czynność seksualna"... bez względu na religię i tradycję, to się kłóci z porządkiem prawnym świeckiego państwa... No wyobraźcie sobie, że jakiś muzułmański zwyczaj nakazuje gwałcić dzieci w 10 roku życia... Prawo ma to ignorować?!


Bo oni są nietykalni. Jakby kościół katolicki tak robił to nawet nie wyobrażam sobie co by się w mediach działo...