18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Observe and Report

HotSzot • 2012-08-10, 16:33

Czasami sam mam ochote tak nieraz zrobic tym wszystkim lalusiowatym ciotom na deskorolkach.

yoshir19

2012-08-10, 16:35
Z jakiego filmu ta scena?

HotSzot

2012-08-10, 16:37
"Observe and Report".

Bewup

2012-08-10, 16:47
jeszcze jak coś jeden z drugim umieją to jest spoko, bo można popatrzeć. Gorzej jak z rana zbiera mi się pod blokiem banda takich p*zdusi w szerokich portkach i czapkach z kwadratowym daszkiem. Napie**alanie takich popieram w 100%

gmb

2012-08-10, 17:46
mrsatan napisał/a:

(...) Czasami sam mam ochote tak nieraz zrobic tym wszystkim lalusiowatym ciotom na deskorolkach.


Pewnie dlatego, że ci stary właził do łóżka.

HotSzot

2012-08-10, 17:53
gmb napisał/a:


Pewnie dlatego, że ci stary właził do łóżka.


Ale sie k***a popisales...
:homer:

Keepo

2012-08-10, 18:11
gmb Wiek: 33 Dołączył: 20 Lip 2012
No tak...

rockface123

2012-08-10, 18:14
teraz czekam na podobny film z napie**alaniem hip hop ciuli

a potem tych nasto-szmatek co bibera słuchają i będzie spokój na świecie :D

losvitos

2012-08-10, 18:22
Jestem ciekaw czy Mike'owi Vallely też byś tak powiedział.

dzejkop21

2012-08-10, 18:29
Lalusiowate cioty powiadasz?

HotSzot

2012-08-10, 18:38
@up
Napisalem lalusiowate cioty. Mialem na mysli typow ktorzy jezdza na deskach, bmx za gruba kase, wyubierane w "modne" szmatowate(czesto damskie) ciuchy, zapie**alaja przez cale miasto umiejac tylko skoczyc w miejscu na trawie. Wyjebie taki jeden z drugim na asfalcie, to pierwsze co, sprawdza czy z jego Samsungiem Galaxy S3 wszystko w porzadku, czy jego p*zdowate ubrania sa cale, bo przeciez tata dal na nie pare stow. Sa ludzie ktorzy maja zajawke, lubia to robic, i beda to robic, bez wzgledu na fundusze jakie maja, bez wzgledu na opinie innych, nie liczac otarc, zlaman, siniakow i zadrapan. Tu jest wlasnie ta roznica miedzy "lamusowatymi p*zdeczkami", a "skejterami".

misiek1991

2012-08-10, 18:57
Ja pie**ole co wy macie do skate'ów? Nie każdy skate to pedał w rurkach, owszem takich jest teraz od zaj***nia ale to głównie dzieciarnia wychowana na biberze, starsze pokolenie to zupełnie inna bajka. A teraz czekam na jakąś kretyńską riposte od gimbusa

Bewup

2012-08-10, 19:26
@dzejkop21 Mike Vallely sie nie pie**oli, ot co :D

T-Will

2012-08-10, 19:29
mrsatan napisał/a:


Czasami sam mam ochote tak nieraz zrobic tym wszystkim lalusiowatym ciotom na deskorolkach.


Przynajmniej mają jakąś pasję i zarazem hobby.

masafahi

2012-08-10, 20:06
mrsatan napisał/a:

@up
Napisalem lalusiowate cioty. Mialem na mysli typow ktorzy jezdza na deskach, bmx za gruba kase, wyubierane w "modne" szmatowate(czesto damskie) ciuchy, zapie**alaja przez cale miasto umiejac tylko skoczyc w miejscu na trawie. Wyjebie taki jeden z drugim na asfalcie, to pierwsze co, sprawdza czy z jego Samsungiem Galaxy S3 wszystko w porzadku, czy jego p*zdowate ubrania sa cale, bo przeciez tata dal na nie pare stow. Sa ludzie ktorzy maja zajawke, lubia to robic, i beda to robic, bez wzgledu na fundusze jakie maja, bez wzgledu na opinie innych, nie liczac otarc, zlaman, siniakow i zadrapan. Tu jest wlasnie ta roznica miedzy "lamusowatymi p*zdeczkami", a "skejterami".



Nie ogarniam Cię... Niech sobie jeżdżą dla szpanu i niech sobie mają drogie ciuchy, ich sprawa. Twoim zdaniem tylko osoba w tanich ciuchach i wytartych portkach ma prawo do jazdy na desce?