18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Obalamy system

scoobiedoobiedooya • 2014-10-31, 22:05
Coś dla osób lubiących mieć pojęcie jak bardzo są r*chani każdego dnia. Enjoy!


PlenerPłocki

2014-10-31, 22:21
Cytat:

Obalamy system



Okej. Gdzie dać lajka?

De...........37

2014-11-01, 09:03
Znowu obalacie? Od marca br jeszcze nie zdążyłem przyzwyczaić się do obecnego!

PlenerPłocki

2014-11-01, 10:22
Dajcie spokój panowie...
Obalicie w przyszłym roku. Teraz święta i w ogóle.

scoobiedoobiedooya

2014-11-01, 19:28
Ja pie**ole co za ignorancja xD Dobra, czaje że niektórzy mają swoje lata i przeżyli komunę w Polsce więc cenią to co jest teraz, ale ja nie mam zamiaru nic nie robić gdy wiem że istnieje choć jeden j***ny procent szansy żeby coś zmienić. Trzeba uświadomić ludzi że jest coś więcej niż tylko PO i PiS.

De...........37

2014-11-01, 22:18
OK. To idź, obalaj. W marcu Ci się nie udało? :D

scoobiedoobiedooya

2014-11-01, 22:42
Czyli zdaje Ci się że ten proces powinien trwać raptem kilka dni? Ok, to załatw wojsko.

PlenerPłocki

2014-11-02, 01:18
Cytat:

Dobra, czaje że...



Nie pochlebiaj sobie. Nic nie "czaisz".

KhazAkar

2014-11-02, 08:35
Plener,wielce oświecony,to powiedz jak mamy żyć, panie płemierze,w tym kraju? :v
Rozumiem, że są ludzie co nie chcą nic zmieniać, ponieważ lubią być j***ni przez władzę i UE w dupsko/dorobili się mając "plecy"/sp***olili za granicę i pieprzą jak to w Polsce jest ch*jowo a (tu wpisz kraj inny niż Polska, w którym przebywa dany osobnik)jest zajebisty(a) ew. takie mają poglądy i już.Jednak są ludzie którym się nie podobają wysokie podatki, akcyzy, niska kwota wolna od podatku czy system socjalistyczny sam w sobie
To, że ludzie zamiast wyjść na ulicę i dają "lajki na fejsie" nie jest niczym dziwnym,po prostu:
-Boją się, że go/ją wyjebią z pracy jak będzie protestować
-Jest "za młody" i go nie puszczą
-Choroby i inne wypadki losowe

PS. Czekam na hejty w stylu "jesteś za młody, nie znasz się" itp,chętnie się pośmieję :amused:

De...........37

2014-11-02, 11:09
Ale wiesz, że jak się wyjdzie na ulicę to bez nazwiska wypisanego na czole a jak się kliknie lajka na "fejsie" to szef może sobie tego fejsa sprawdzić? Wiesz, że jak ktoś jest na tyle młody, że mamusia go nie puszcza wieczorem poza dom, to może faktycznie nie powinien brać się za obalanie systemu (właśnie dlatego, że gówno wie)? Choroby XD. Np sp***olenie umysłowe? "Nie idę walczyć za wolność bo mam katarek". "Sorry Stefan, obalimy system innym razem bo mnie grypa dopadła".


Daj sobie spokój. Za zmiany powinni się brać poważni ludzie a nie tabun wojowniczych nastolatków z interneta. I całe szczśęcie na razie tak jest. Co ciekawe, zazwyczaj o takich rzeczach jak ten wątek piszą osoby będące gorącymi zwolennikami swobodnego dostępu do broni, tacy teoretycy strzelectwa. I to jest jeden z powodów dla których nie powinien on być taki swobodny...

KhazAkar

2014-11-02, 11:12
A kim niby są Ci "poważni ludzie" dla Ciebie?Chętnie ich "sprawdzę" :>
Odnośnie dostępu do broni - też jestem zwolennikiem dostępu do broni,na strzelnicę jeżdżę kilka razy tygodniowo,więc teoretykiem całkowitym nie jestem ;)
Nie sp***olenie umysłowe i nie takie "drobnice" jak katar czy grypa,tylko przewlekłe/ostre choroby serca,mózgu,kończyn...

PlenerPłocki

2014-11-02, 11:19
KhazAkar napisał/a:

[...]Rozumiem, że[...]



Nie rozumiesz. Komu jeszcze powtórzyć?

el...........wy

2014-11-02, 11:28
Pamiętam jak kiedyś z kolegami poszedłem obalić system. Jeden z nas przestudiował biografię Lecza Wałenzy i troche nam odj***ło, bo jeden ziomek też był elektrykiem i stwierdziliśmy, że warto spróbować.
Zaczęliśmy od podziemnego kolportażu znanej gazety "najwyższy czas". Właśnie wtedy straciliśmy takiego Mikołaja, jednego z nas, który próbując wytłumaczyć przypadkowo spotkanej parze wracającej z kościoła zjawisko krzywej Laffera, dostał potężny wpie**ol od starszego dżentelmena, który bijąc go laską po głowie, gdy ten już leżał, krzyczał "ale za komuny przynamniej prace każdy miał" XD

teraz to już pie**olę, możecie mnie przekonywać, ale raczej mam na to wyj***ne. W domu bezpieczniej

KhazAkar

2014-11-02, 11:32
Plener,poproszę argumenty a nie z ch*ja wyjęte selektywne cytowanie i pie**olenie o Szopenie bez argumentów