18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O kibicach dla kibiców-Prawdziwy wizerunek kibica!!!

ko...........al • 2013-06-12, 20:45
Prawdziwy wizerunek kibica!!!



SŁOWA:
gen.Sławomir Petelicki o kibicach
pł‚k. Jan Podhorski o kibicach

MUZYKA:
audiomachine -final hope-
Kategoria
Ludzie i blogi
Licencja
Standardowa licencja YouTube

Magik2501

2013-06-12, 20:49
Zajebiste!!

A teraz do boju internetowi wojownicy - piszcie o kibolach "mondrości" zaczerpnięte od lisa i olejnik! ;)

wojtek95do

2013-06-12, 20:52
Za śp. gen. Petelickiego zawsze zimne piwko ;)

noe82

2013-06-12, 21:56
zapraszam pajaców na poligon.

przepon

2013-06-12, 22:37
Kibice - tak. Kibole - nie. Młodzi ludzie, którzy będą bronić Polski? To rozumiem, że skoro nie idę zdzierać gardła na stadion i ewentualnie się napie**alać za swój klub, to jestem wykluczony z listy tych, którzy staną w obronie swojej Ojczyzny? Przepraszam, ale tutaj zaciera się różnicę pomiędzy dwoma różnymi pojęciami. Niestety środowisko "kibiców" uważa się za bardzo pokrzywdzone... tak bardzo pokrzywdzone, że aż mają ochotę rozpie**olić mienie publiczne od czasu do czasu. A weź się takiego głąba zapytaj po meczu, jaki był wynik.
I nie pie**olcie, że "nie rozumiesz", tylko trochę pokory panowie, bo obraz kibica taki, jaki funkcjonuje obecnie, nie jest wytworem medialnym okresu rządów PO, PiS'u, czy Kwacha z ekipą... wielu idiotów pracowało na taki wizerunek.

Loaloa

2013-06-12, 22:52
Zapomniał dodać, że Brytole tych spadochroniarzy wyrzucali z samolotów bez spadochronów. Poza tym martwi nie mają nic do gadania, a tego dziadzia też już demencja trawi.

mamut360

2013-06-12, 23:38
ch*j z piwem, za to się flacha należy!

Prokurator

2013-06-12, 23:43
Wyczuwam ból dupy bo ktoś powiedział dobre słowo o kibicach, tak tak spinajcie i tak większość nie ma ciekawszych rzeczy do roboty tylko anonimowe wylewanie frustracji w internecie więc... śmiało internetowi kibole :D lejcie hejty i tak mamy wasze zdanie w poważaniu ;)

Jendor

2013-06-12, 23:45
nie oglądam tv i nie mam złego mniemania o kibicach to normalni ludzie przecież , jak mam się przyp***zielać do kogoś kto chce sobie piwerko strzelić po ciężkim dniu pracy i po oglądać meczyk...... , tak jak było to powiedziane trafi się paru debili i nagonka na całość , ale w tym kraju trzeba brać poprawkę na bydło które łatwo się urabia tworząc opinie publiczną ....

losvitos

2013-06-12, 23:52
W takie razie ciekaw jestem kto, wg was będzie w razie czego bronił Polski? Studenciki socjologii? Hipsterzy? Czy inne pedały w rurkach?

iHadToGo

2013-06-12, 23:58
Piękny filmik, naprawdę. Wkuhwiają mnie ludzie, którzy wrzucają normalnych kibiców do jednego wora z jakimiś j***nymi patologicznymi dresami.

inad

2013-06-13, 00:04
Dajcie link do YT

Li...........94

2013-06-13, 00:05
" Jesteśmy ludźmi honoru!"- krzyknęli razem kibice, po czym poszli w pięćdziesięciu napie**olić bogu ducha winnego człowieka.
Zaraz się rozpłaczę :plzdie:

Nie mogę nazwać się honorowym człowiekiem, bo wiem, że na to miano nie zasługuje, przynajmniej teraz ( może dlatego, że nie miałem okazji jeszcze się tym wykazać ), a oni uważają się za bohaterów już teraz, bo należą do grupy kibiców i chcą przekazać nam swoje wartości i ideały, które w większości polegały na społecznych porazkach. k***a już widzę jak biegną walczyć za ojczyznę. Podejcie rusek z kałachem to od razu rzucą broń, obsrają się po pachy i zaczną sie do niego zwracać per "Pan", jak to czynią w przypadku policji gdy im sie do dupy dobierze. Ja wiem jakbym w takiej sytuacji postąpił, ale nie wiem jakbym sie zachowal w sytuacji zagrożenia. Prawda jest taka, że ludzi honoru już praktycznie nie ma, istnieją tylko w wyimaginowanej teorii.


Oczywiście nie mówię tutaj o wszystkich wielbiących piłkę, ale prawda jest taka, że porządnych kibiców jest z 15%, reszta to szumowiny.

socjalmmv

2013-06-13, 00:05
Taka prawda, gdyby nastała wojna to hejterzy by chowali dupe po kątach a Ci ludzie nie bali by się wyjść aby dopie**olić wrogowi. Sam nie jestem kibicem i nie zabardzo interesuję się polską ligą ale do tych ludzi mam szacunek, bo wiem że gdyby nastały czasy wojny to by się zjednoczyli i nieśli by pomoc potrzebującym.

Zarammoth

2013-06-13, 00:08
socjalmmv napisał/a:

Taka prawda, gdyby nastała wojna to hejterzy by chowali dupe po kątach a Ci ludzie nie bali by się wyjść aby dopie**olić wrogowi. Sam nie jestem kibicem i nie zabardzo interesuję się polską ligą ale do tych ludzi mam szacunek, bo wiem że gdyby nastały czasy wojny to by się zjednoczyli i nieśli by pomoc potrzebującym.



Gdyby nastała wojna. A jak wojny nie ma to napie**alają swoich - niewinnych ludzi w parkach, kibiców przeciwnej drużyny, policjantów którzy mają pilnować porządku.