18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O islamie

LxDead • 2014-04-16, 02:25
Islam is religion of peace, piece of shit.

A jeśli któryś z was uważa inaczej to niech pierwszy pie**olnie się w łeb kamieniem :amused:

Bankracy

2014-04-16, 07:06
Ładna gra słów, wręcz bombowa

TRQPL

2014-04-16, 07:57
Dzielące Nas i wszelkiej maści wyznawców religii mahometa , różnice kulturowe są zbyt duże żeby można było je zaakceptować.


kroplowa

2014-04-16, 11:06
Jeśli dzięki religi miliony wiernych stara się być dobrymi ludźmi tylko dlatego, żeby nie trafić do piekła, to czy nie ma w tym czegoś pozytywnego?

Problemem są inkwizytorzy, którzy dali sobie wmówić, że jak doda jednego znajomego do grona wiernych to dostanie +100 pkt. do respektu od Game Mastera.

biglog

2014-04-16, 11:50
@up

Może w innych religiach, ale isram jest wyjątkowo popie**olony. Niby jałmużna dla biednych, ale za kozami na pastwisku to się z podnieceniem odwracają. Niby jakoś przetrwali i dalej funkcjonują, ale w mentalnym średniowieczu. Nawet według ich kalendarza jest teraz 1435r. :D

raskolnikov74

2014-04-16, 12:01
Zgadzam się, takim samym gównem, tylko mającym na koncie 1000 razy więcej zbrodni jest katolicyzm.

Skyperian

2014-04-16, 12:18
@raskolnikov74
Katolicyzm to wyznanie, chrześcijaństwo to wiara, jak już opie**alasz to opie**alasz wiarę, bo to tak samo jak powiedzieć że isramowie sunnici są okey a szyici już nie(oczywiście nie wiem jak to u nich jest).

Każda religia zbyt nadużywana przez człowieka staje się źródłem wszelkiego gówna. Chrześcijaństwo, judaizm, islam, hinduizm, ateizm(przynajmniej ten zachodni, który działa jak religia) no i oczywiście kocia wiara.

Chyba tylko mormoni są ogarnięci.

Prokurator

2014-04-16, 12:36
@raskolnikov74 Hue, hue, hue masz racje kolego tylko idąc tym tokiem myślenia jeśli my mieliśmy krucjaty w średniowieczu to znaczy, że oni się w tym średniowieczu zatrzymali :D ?


McMenel

2014-04-16, 12:51
Prokurator A myślisz że jakby w średniowieczu mięli współczesną technologię to nie zbombardowali by się nawzajem atomókami ?? Prawda jest taka iż pod względem moralności i szacunku dla innego człowieka chrześcijaństwo i islam się zbytnio nie różnią.

fuutro

2014-04-16, 13:04
Niemniej wolisz w końcu sam siebie zaj***ć czy lepiej kozojeba?

Gregorr.jashack

2014-04-16, 13:43
Dzięki stary uratowałeś mi życie pie**olnąłem i pomogło!

bigosik

2014-04-16, 14:31
Drodzy Sadole. Jakże wkurza mnie poruszanie tematu średniowiecza i krucjat. To było wieki temu, nikt już od Nich nie żyje. To były tzw. "wieki ciemne". Nie oczekujcie, że wszyscy myśleli tam racjonalnie. Owszem, nie było to dobre, i zdali sobie z tego sprawę. Poza tym, to wymyślili ludzie, bo w Biblii Ich nie nakazują. Za to u mahometa szariat jest obowiązkowy, i dzieje się w aktualnym cywilizowanym świecie.

Nutzz

2014-04-16, 14:37
They came in peace... But they'll leave in pieces.

McMenel

2014-04-16, 16:20
bigosik napisał/a:

Drodzy Sadole. Jakże wkurza mnie poruszanie tematu średniowiecza i krucjat. To było wieki temu, nikt już od Nich nie żyje. To były tzw. "wieki ciemne". Nie oczekujcie, że wszyscy myśleli tam racjonalnie. Owszem, nie było to dobre, i zdali sobie z tego sprawę. Poza tym, to wymyślili ludzie, bo w Biblii Ich nie nakazują. Za to u mahometa szariat jest obowiązkowy, i dzieje się w aktualnym cywilizowanym świecie.


Problem w tym iż wielu nadal mentalnie pozostało w średniowieczu.

l0tt4r

2014-04-16, 17:37
LxDead napisał/a:

Islam is religion of peace, piece of shit.




pozwolę sobie dodać polski odpowiednik, równie trafny choć nieco mniej wulgarny (o ile można w ogóle tak określić zwrot 'piece of shit')

Islam jest religią pokoju... bez klamek