18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Nuklearne Wyburzenie World Trade Centre

grzes111 • 2014-09-14, 03:36
Witam, mam wrażenie, że ostatnio temat zamachu na World Trade Centre ożył w sieci. Nie widziałem też aby kiedykolwiek ten film tu trafił, także zapraszam do oglądania i komentowania. Moim zdaniem jednej z najciekawszych teorii tego co tak naprawdę wydarzyło się tamtego dnia. Zaznaczam, że film jest długi ale całkowicie warty poświęconego czasu.


CoJaTamKurwaWiem

2014-09-14, 04:34
grzes111 napisał/a:

Witam, mam wrażenie, że ostatnio temat zamachu na World Trade Centre ożył w sieci...



Grzesiu... dziecko drogie..... bo to rocznica byla dwa dni temu... a teraz sp***alaj juz do kosciolka grzecznie....

grubyperez

2014-09-14, 04:55
haaaaaaaaaaaaa.... ale to k***a długie

kurabezkosci

2014-09-14, 06:35
ten koles sam sobie zaprzecza. fajnie sie ogladalo do chwili kiedy wyczulem ze mnie w ch*ja robi :D

en...........an

2014-09-14, 07:43
Przewijam dalej...

gaijin

2014-09-14, 09:15
Takie filmy montują pewnie amerykańskie służby, w ten sposób o 4 godziny skracają życie różnym dżihadystom, pożytecznym idiotom i miłośnikom spiskowych teorii dziejów. Film obejrzano ponad 40 tys. razy => 160 tys. godzin => 6 tys. dni => 18 lat życia zabranych frajerom bez jednego wystrzału. Internet to broń masowej zagłady.

zdzichal

2014-09-14, 09:15
Koles ma racje w 100 % kto mu nie wierzy ten glupi. Wszystko ma czarno na bialym . Polecam !!! Leeci Krata !

artur_sz13

2014-09-14, 09:31
kurabezkosci napisał/a:

ten koles sam sobie zaprzecza. fajnie sie ogladalo do chwili kiedy wyczulem ze mnie w ch*ja robi :D



Z tego co czyłem podziemny wybuch atomowy to był oficjalny sposób wyburzenia tych budynków zaproponowany przy jego budowie

xts

2014-09-14, 09:36
że niby atomówke odpalili pod ziemią?

to już teoria o reptilianach z 4 gęstości jest bardziej prawdziwa


WIEWIORa

2014-09-14, 09:48
jak kość obejrzał całość niech komentuje, narazie mam 2h za sobą
na początku może się zdawać że w ch*ja robi, faktycznie nic sie nie kleju,
ale im dalej w las tym więcej drzew, pokazuje to czarno na białym,
te materiały wideo, i przerywniki z wywiadów to samo jakoś się potwierdza czy wybrania,
nawet było zdjęcie w national geographic czy innym dok. z tą rozgrzaną stalą podczas prac początkowych
tak od kiedy tłumaczy to wyburzanie i fizykę termo jądrową robi się ciekawie,
nawet można więcej wynieść niż same pytania i trochę się nauczyć,

niektórzy sprytni to i by na fizyce błysnęli, dam znać po całości,

znając życie to większość obejrzy 30min, zacznie negować, walnie coś w stylu iluminaci i będzie starać się wywołać gówno-burzę,

Pozdrowienia dla wytrwałych co przemęczyli się 4h i mam nadzieję na jakąś elokwentną wymianę komentarzy.

voyager1975

2014-09-14, 09:50
Co za brednie, łapy opadają ,szkoda czasu na to to

~Velture

2014-09-14, 10:01
Nie mam zamiaru marnować ponad 4 godzin życia na oglądanie teorii spiskowej.
Po przyj***niu samolotów i tak budynki jakby się nie zawaliły to byłyby do rozbiórki/wyburzenia. Do tego jeśli tam byłby wybuch nawet maleńkiej atomówki pod ziemią to wystarczy prosty czujnik promieniowania aby sprawdzić i obalić albo potwierdzić taką teorię.

Dziękuję dobranoc i pozdrawiam wierzących w rosyjskie systemy produkcji mgły nad smoleńskiem.

elQuaQ

2014-09-14, 10:18
Długi ale dobry materiał. Obejrzałem w całości i polecam tym którzy wiedza czym jest fizyka i czytają napisy w filmie ze zrozumieniem. Cokolwiek by powiedzieć, argumenty które przedstawia ten człowiek są spójne i trudno znaleźć w nich luke.

szefooo

2014-09-14, 11:42
Muzyka mnie zniechęciła.
Poczekam na czwartą prawdę.