18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Norymberga dla komuny

Hauer88 • 2013-07-07, 11:31







Dla zainteresowanych dyskusja w studiu Polsatu Winnickiego z Czarzastym:

/watch?v=CuzcWq63Z6g


Oraz Bronisław Wildstein:

/watch?v=qXlTx3IRYs4

Dorquba

2013-07-07, 11:44
Popierałem tą akcję od początku, ale mieszkam bardzo daleko od Warszawy więc nie mogłem tam być. Jednak po zdjęciach widać że było nieźle. Jakieś 20min temu oglądałem "kawe na ławe" w tvn24(tak, w tej lewackiej tv) gdzie Miller mówił o Jaruzelskim jako bohaterze narodu, który wprowadzeniem stanu wojennego uratował(sic!) 200tys Polaków. Faktycznie, ratował ich zabieraniem z domów na miesiące, nie dając żadnych znaków rodzinie. Oto dzisiejszy bohater lewicy.

sauerps

2013-07-07, 12:36
gdyby ktoś chciał tekst o generale z ostatniego filmiku...

Przebrzydła szumowino, pachołku moskiewski

ty farbowana świnio, marszałku kurewski

chamie zbuntowany, zatęchła sklerozo

gnoju zasmarkany, ty zdrajco, zomozo

gnido zarzygana, jadowita mendo

ty kukło gówniana, kacapski przybłędo

tchórzu zafajdany, ropiejący strupie

padalcu rozdeptany, ty wrzodzie na dupie

ty diabelskie łajno, ty głupi żołdaku

ty k***o sprzedajna, ty ruski zupaku

wyp***ku Breżniewa, ty ślepy pedale

kurduplu tępogłowy, ty głupi bęcwale

sukinsynie śmierdzący, pluskwo zasuszona

wrzodzie ropiejący, ty małpo zielona

ty strachu na wróble, zboczony sadysto

judaszu za ruble, ty ruski marksisto

ty pało gumowa, nędzny okupańcie

zakało narodu, złamany palancie

cuchnący pierdzielu, pełzająca glisto

ponury sk***ielu, czerwony faszysto

ty sługo kremlowy, lokaju sowiecki

ty zbóju wojskowy, pomiocie radziecki

ty mówco obłąkany, nadęty bufonie

za naród sprzedany, piekło cię pochłonie


Jad Kiełbasiany

2013-07-07, 12:50
Piękna inicjatywa ;) Komuchy zaczynają robić powoli pod siebie... i dobrze! Może w końcu komuś uda się rozliczyć i wyplenić czerwone ustrojstwo...

Loaloa

2013-07-07, 13:27
Co za bieda umysłowa. No, ale po typach w koszulkach bandyckich NSZ nie można się spodziewać niczego dobrego. Jaruzelskiemu te akcje zwisają, to żołnierz, który walczył z twardzielami, a tu Go gimby oszalałe z nienawiści chcą straszyć.

kmieciuz

2013-07-07, 13:31
Widzę średnia wieku pryszczatych narodowców w okolicach 22 latek. Faktycznie bardzo się nacierpieliście za poprzedniego ustroju. W większości jesteście potomkami wiejskich fornali, których dopiero "komuna" nauczyła czytać, ściągać gumiaki na noc i wysłała do miasta. Oczywiście zaraz mi tu jeden z drugim wyskoczy, że oni to nie. Sami potomkowie Sejmu Wielkiego, przedwojennej Endecji i bogatego mieszczaństwa.

Do umiejętności niepostrzegania świata jedynie w kategoriach czarno-białych trzeba jednak dorosnąć. W moim pokoleniu również było kilku narodowców. Dzisiaj śmieją się ze swoich poglądów i skupiają się na utrzymaniu rodziny. Wniosek - zacznijcie się w końcu zainteresować kobietami a nie sznurowaniem obcisłych bucików ortopedycznych i rozliczaniem spraw o których macie kurewsko zielone pojęcie.

majfon

2013-07-07, 13:33
Ale faszystowska dzicz! Najbardziej śmieszą mnie te ich "piosenki" do melodii Guantanamera, lub Pet Shop Boys - Go west.

Ruli

2013-07-07, 13:34
@up,@2up wkleiłbym maść na ból dupy ale niestety wy lubicie jak was dupa boli, pozdrawiam


edit: @3up też ;)

BoriaS

2013-07-07, 13:34
Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę... i tyle w temacie.

Pokh

2013-07-07, 13:35
@loaloa, kmieciuz

K-...........an

2013-07-07, 13:39
też nie cierpie lewactwa i komuszych ścierw, ale jak zaczeli wzosić te okrzyki to było k***a żałosne, jak dzieci

sauerps

2013-07-07, 13:39
majfon napisał/a:

Ale faszystowska dzicz! Najbardziej śmieszą mnie te ich "piosenki" do melodii Guantanamera, lub Pet Shop Boys - Go west.

Fajnego masz cwe*a w awatarze ;)

Yggdrasil

2013-07-07, 13:41


majfon napisał/a:

Ale faszystowska dzicz! Najbardziej śmieszą mnie te ich "piosenki" do melodii Guantanamera, lub Pet Shop Boys - Go west.



Loaloa napisał/a:

Co za bieda umysłowa. No, ale po typach w koszulkach bandyckich NSZ nie można się spodziewać niczego dobrego. Jaruzelskiemu te akcje zwisają, to żołnierz, który walczył z twardzielami, a tu Go gimby oszalałe z nienawiści chcą straszyć.


platinum1234567

2013-07-07, 13:46
bardzo dobrze , że wreszcie będzie w kraju jakaś prawicowa siła. mam nadzieje, że także pod względem gospodarczym. btw. co sądzicie o wypocinach żakowskiego w ostatniej polityce nt. narodowców? bardzo sprytna propaganda nakierowana na ośmieszenie chłopaków z RN. i jeszcze ten majstrsztyk z mamą zosią. skoro powstaja takie artykuły to dobrze bo zaczynają sie liczyć z "wk***ioną młodzieżą"

Ostrovsky

2013-07-07, 13:46
o widzę pyta nagrywa kolejny materiał srogo.