18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Norymberga dla komuny

Hauer88 • 2013-07-07, 11:31







Dla zainteresowanych dyskusja w studiu Polsatu Winnickiego z Czarzastym:

/watch?v=CuzcWq63Z6g


Oraz Bronisław Wildstein:

/watch?v=qXlTx3IRYs4

backbone

2013-07-07, 15:34
ch*j mnie interesuje kto ma rację, ale ogólnie to wypie**alać z polityką z tego portalu.

Halibut

2013-07-07, 15:38
kmieciuz napisał/a:



Ale ja wcale nie muszę z nimi dyskutować. Mam nad nimi przewagę wynikającą choćby z faktu, iż jestem samodzielny finansowo. Ciekawe, ilu z nich ma pracę, żonę i stabilne źródło utrzymania (ochroniarz w Rossmanie pod to nie podchodzi).

A narodowców się nie boję. Nie chodzę do miejsc, gdzie mogę ich spotkać. A raczej to oni nie przychodzą do miejsc, w których bywam, gdyż zwyczajnie ich na to nie stać. Nie boję się również, że przejmą kiedyś władzę (to jakieś totalne political fiction, prędzej uwierzę w przejęcie władzy przez ludzi-jaszczury). Ewentualnie w każdej chwili mogę przenieść się do innego kraju UE.



Lewacy, socjaliści, komuniści czy inne tego typu gówno to najgorszy z najgorszych elementów społecznych. Typowy lewak oprócz braku inteligencji charakteryzuje się także strasznym nieudacznictwem. Trudno powiedzieć czy socjalizm stworzył idiotów czy idioci socjalizm ale to nie zmienia stanu rzeczy, że typowy socjalista jest całkowitym nieudacznikiem. Taki oto typowy lewak nie ma szans w starciu z typowym prawicowcem w praktycznie żadnej konkurencji życiowej. Dlatego dążą oni do socjalizmu by pomagać słabszym - innymi słowy zabierać tym lepszym prawicowcom i dawać tym gorszym lewakom.

Nie pie**ol mi więc waćpanie że jesteś samodzielny finansowo bo to żaden argument.

Sycylijczyk

2013-07-07, 15:45
Nie przeszkadzajcie sobie i kłóćcie się dalej.
Wypada tylko dodać, że narodowcy przynajmniej coś robią. Fakt, że ich działania odzwierciedla aktualna kondycja intelektualna, ale cóż. Jakie państwo, takie elity.
Poza tym ktoś tam niedawno wrzucał Ziemkiewicza w podobnym tonie. Że jednak ktoś coś robi z tym że szkoda, że to właśnie NOP i ONR.

Jeśli chodzi o hejtowanie narodowców, ogólnie rzecz biorąc popieram. Mają całkiem niezłe założenia i bazę programową, ale jeśli chodzi o przekazywaną przez nich formę i treści, to szkoda gadać.

Za lewactwem nie przepadam. To że komuna nigdy tak na prawdę nie odeszła bardziej dobija mnie ekonomicznie niż poglądowo, ale nie zamierzam się o to kłócić.

Jak pisałem wcześniej, wracajcie do udowadniania kto z was ma większą rację.

P.S.

@BoriaS

zajebisty wierszyk

wiesiors4

2013-07-07, 16:02
Aha, czyli jeśli nie żyło się za komuny to nie można być jej przeciwnikiem? Bo komuna dzisiaj przecież nie istnieje ;) wy, lewaki jesteście tak bardzo, bardzo mocno antyfaszystowscy.. Kierując się waszym tokiem myślenia (a raczej jego brakiem) nie możecie być przeciwko faszyzmowi, bo nie żyliście w czasach Hitlera. To jest śmieszne.

tranzystor

2013-07-07, 16:22
Lotharius napisał/a:


pie**olić bez sensu może każdy. Jeżeli mówisz że Winnicki jest wichrzycielem, to to uargumentuj. Biografia Winnickiego/Bosaka/Zawiszy jest na pewno bardziej "czysta" niż wszystkich posłów w sejmie.



No właśnie, pie**olić może każdy - tak można pomyśleć o Winnickim słuchając jego mądrości. Poszukaj definicji słowa "wichrzyciel", wówczas zauważysz podobieństwo opisu do działań Winnickiego. Ale przepraszam, jak mogę od Ciebie wymagać myślenia i wyciągania wniosków?! Skąd znasz szczegółową biografię bohatyrów Winnickiego/Bosaka/Zawiszy? Jak wpisuję w lewackim Google "Robert Winnicki", to w wynikach są tylko zdawkowe artykuły. Jest jeden, opisujący życiorys mądrego Winnickiego - tutaj, w którym jest ciekawy cytat
Cytat:


ma 27 lat, ale jest dopiero na III roku politologii.



j***ny kujon z niego. Widać, że zna się na historii i polityce. Widać, komu taki nieudacznik imponuje....

Halibut napisał/a:

Typowy lewak oprócz braku inteligencji charakteryzuje się także strasznym nieudacznictwem...Taki oto typowy lewak nie ma szans w starciu z typowym prawicowcem w praktycznie żadnej konkurencji życiowej....
Nie pie**ol mi więc waćpanie że jesteś samodzielny finansowo bo to żaden argument.



A jakie to "życiowe konkurencje" (darcie ryja na wiecu?) masz na myśli człowieku o olbrzymiej inteligencji i zaradności, skoro samodzielność życiowa nie jest wg ciebie argumentem?

dolarinho

2013-07-07, 16:31
Dobrze że są narodowcy i konserwatyści. Bez nich już nic by nie powstrzymało lewaków od zrobienia sobie z naszego kraju gejowskiego eldorado...
Popieram każdą akcję która uderza w komuchów i lewaków.
Już wolę na ulicy widzieć babcię w moherku niż dwóch ostentacyjnie liżących się pedałów, którzy na dodatek może sobie jeszcze dziecko kupią żeby je gwałcić...
DZIĘKUJĘ POSTOJĘ !

!Timon

2013-07-07, 16:36
W USA też komuna kształciła niepiśmiennych imigrantów w XIX i XX wieku?

We Francji, Wlk Brytanii czy Niemczech to też zasługa komunizmu, że ludzie są wykształceni? Was już do reszty poj***ło z tym "docenianiem PRL".

To jedno wielkie pie**olone złudzenie, że wtedy COKOLWIEK było dobrze. Wszystko na kredytach, braku wydajności i przy kompletnym zacofaniu. Pewnie, że żyło się lepiej niż w Bangladeszu, ale starsi ludzie wspominający z łezka w oku czasy Gierka nie tęsknią za tym co wtedy było tylko tęsknią za swoją MŁODOŚCIĄ.

Bez komunizmu udało nam się poradzić w historii ze stworzeniem ogromnego, silnego militarnie i EKONOMICZNIE państwa.

Prescot

2013-07-07, 16:36
Loaloa napisał/a:

Co za bieda umysłowa. No, ale po typach w koszulkach bandyckich NSZ nie można się spodziewać niczego dobrego. Jaruzelskiemu te akcje zwisają, to żołnierz, który walczył z twardzielami, a tu Go gimby oszalałe z nienawiści chcą straszyć.



NSZ zwalczało bandyckie/rabunkowe oddziały komunistów, pewnie twojego dziadka zastrzelili jak gwałcił maciore (twoją babke) i dlatego jesteś wk***iony :mrgreen:

oc...........an

2013-07-07, 16:59
Nie wiem po co walczycie. Jeszcze 5 lat i umrze Michnik, Urban, Kiszczak i Jaruzelski. Jeszcze 10 lat i umrą inni działacze. Jeszcze 15 lat i nie będzie ani jednego polityka, który miałby więcej niż 10 lat za komuny ;)


Te wszystkie akcje które tu wrzucacie gówno zmieniły i gówno zmienią. Możecie wreszczeć, palić kukły, domagać się ich uwięzienia, ale to nic nie zmieni, bo nawet gdyby nagle znalazły się dowody na Braumana czy Jaruzela z Kiszczakiem to i tak ich zwolnią z powodów zdrowotnych.

rew123321

2013-07-07, 17:10
Dorquba napisał/a:

Faktycznie, ratował ich zabieraniem z domów na miesiące, nie dając żadnych znaków rodzinie. Oto dzisiejszy bohater lewicy.


no zawsze są więksi bohaterzy, co gwałcili, ćwiartowali i palili żywcem, jak ich nazywacie? Żołdacy Wyklęci?

F-ICE

2013-07-07, 19:44
@UP Nie to chyba armia czerwona

Cockandball

2013-07-07, 20:24
j***na hołota. do gazu tymi córami koryntu.

Xenomora

2013-07-07, 21:01
lubie Twoje posty ;)

pelepele

2013-07-07, 21:36
Zwisają mi narodowcy i ich akcje, ale jak k***a z morderców robi się bohaterów to trzeba reagować i to ostro. Brawa dla nich.