18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Norymberga dla komuny

Hauer88 • 2013-07-07, 11:31







Dla zainteresowanych dyskusja w studiu Polsatu Winnickiego z Czarzastym:

/watch?v=CuzcWq63Z6g


Oraz Bronisław Wildstein:

/watch?v=qXlTx3IRYs4

Taumantis

2013-07-07, 13:47
pie**olenie. Ci ludzie z filmiku są żałośni, nie, nie dlatego o co walczą, ale jak. Demokracja zrobiła z nich motłoch. Forma protestu głupia i prymitywna. Potrzebne referendum obalenia rządu i dopuszczenie prawicy do władzy. Amen

Nihilista

2013-07-07, 13:57
Dla mnie zawsze młodzież wszechpolska będzie tworem Giertycha, nie potrafię o nich myśleć pozytywnie.

tranzystor

2013-07-07, 14:01
kmieciuz napisał/a:

Widzę średnia wieku pryszczatych narodowców w okolicach 22 latek. Faktycznie bardzo się nacierpieliście za poprzedniego ustroju. W większości jesteście potomkami wiejskich fornali, których dopiero "komuna" nauczyła czytać, ściągać gumiaki na noc i wysłała do miasta. Oczywiście zaraz mi tu jeden z drugim wyskoczy, że oni to nie. Sami potomkowie Sejmu Wielkiego, przedwojennej Endecji i bogatego mieszczaństwa.

Do umiejętności niepostrzegania świata jedynie w kategoriach czarno-białych trzeba jednak dorosnąć. W moim pokoleniu również było kilku narodowców. Dzisiaj śmieją się ze swoich poglądów i skupiają się na utrzymaniu rodziny. Wniosek - zacznijcie się w końcu zainteresować kobietami a nie sznurowaniem obcisłych bucików ortopedycznych i rozliczaniem spraw o których macie kurewsko zielone pojęcie.




Rzadko kto na tym portalu jest w stanie zrozumieć co napisałeś. Oni najczęściej zapomnieli, że ich rodziców "komuchy" wyciągnęły z czworaków, zostali wstępnie wyedukowani w szkołach, które "komuchy" wybudowały w ramach akcji "Tysiąc szkoł na Tysiąclecie Państwa Polskiego". Teraz szkoły się likwiduje, żeby mieć tak ograniczonych obywateli, jak ci na filmie, którzy potrafią jedynie drzeć mordy i układać proste piosenki na poziomie przedszkola. To przykre, ale z taką młodzieżą ten kraj będzie niebawem ciemnogrodem, w którym owieczki będą jedynie chodzić do kościoła i grzecznie pracować, podczas gdy ci sprytniejsi nacjonaliści będą nimi rządzić i zbierać kasę...

htr83

2013-07-07, 14:05
oszołomy
co im to da że podrą ryje?
większość z nich albo nie pamięta PRLu albo tak jak ja byli wtedy szczylami
nie mają pojęcia o co chodziło w stanie wojennym i ich przekonania
zostały ukierunkowane przez tatusiów pewnie takich samych oszołomów
drą ryje jakim to Jaruzelski jest zbrodniarzem podczas gdy
prawdziwi zdrajcy siedzą sobie na wiejskiej i śmieją się z nich w najlepsze



Fa...........um

2013-07-07, 14:09
Dla komuna nie Norymberga, tylko Oświęcim II! Ewentualnie Gułag II, aby poczuli się bardziej jak u siebie.

A wam komunistyczne cwe*e racę stąd uciekać, bo kiedy Polacy odzyskają władzę w swoim kraju, to takie śmieci jak wy będziemy huśtać na gałęziach.

wiesiors4

2013-07-07, 14:10
Loaloa napisał/a:

Co za bieda umysłowa. No, ale po typach w koszulkach bandyckich NSZ nie można się spodziewać niczego dobrego. Jaruzelskiemu te akcje zwisają, to żołnierz, który walczył z twardzielami, a tu Go gimby oszalałe z nienawiści chcą straszyć.


kmieciuz napisał/a:

Widzę średnia wieku pryszczatych narodowców w okolicach 22 latek. Faktycznie bardzo się nacierpieliście za poprzedniego ustroju. W większości jesteście potomkami wiejskich fornali, których dopiero "komuna" nauczyła czytać, ściągać gumiaki na noc i wysłała do miasta. Oczywiście zaraz mi tu jeden z drugim wyskoczy, że oni to nie. Sami potomkowie Sejmu Wielkiego, przedwojennej Endecji i bogatego mieszczaństwa.

Do umiejętności niepostrzegania świata jedynie w kategoriach czarno-białych trzeba jednak dorosnąć. W moim pokoleniu również było kilku narodowców. Dzisiaj śmieją się ze swoich poglądów i skupiają się na utrzymaniu rodziny. Wniosek - zacznijcie się w końcu zainteresować kobietami a nie sznurowaniem obcisłych bucików ortopedycznych i rozliczaniem spraw o których macie kurewsko zielone pojęcie.


majfon napisał/a:

Ale faszystowska dzicz! Najbardziej śmieszą mnie te ich "piosenki" do melodii Guantanamera, lub Pet Shop Boys - Go west.


Na szczęście takie rzeczy możecie powiedzieć anonimowo na forum, bo każdy z was obsrałby się na samą myśl o podejściu do "narodowców" i powiedzenia im tego. Nienawidzicie ich, bo kojarzycie ich z dresiarzami, którzy posyłają wam swoje posępne spojrzenia, bo wiedzą że takie p*zdy życiowe zaraz się obsrają.

tranzystor

2013-07-07, 14:15
wiesiors4 napisał/a:

Na szczęście takie rzeczy możecie powiedzieć anonimowo na forum, bo każdy z was obsrałby się na samą myśl o podejściu do "narodowców" i powiedzenia im tego. Nienawidzicie ich, bo kojarzycie ich z dresiarzami, którzy posyłają wam swoje posępne spojrzenia, bo wiedzą że takie p*zdy życiowe zaraz się obsrają.




W cywilizowanym świecie nie ma prawa silniejszego, tylko liczy się intelekt i argumenty. Dlatego właśnie ciężko jest ci to pojąć, a twoi koledzy "narodowcy" potrafią tylko w grupie drzeć ryje i wymachiwać pięściami. W pojedynkę, są takimi samymi napinaczami, jak ty, czyli typowymi internetowymi krzykaczami.

Anders Breivik

2013-07-07, 14:23
Pokazywali wczoraj w TV, ziomek dobrze prawił.

Fa...........um

2013-07-07, 14:27
tranzystor napisał/a:




W cywilizowanym świecie nie ma prawa silniejszego, tylko liczy się intelekt i argumenty. Dlatego właśnie ciężko jest ci to pojąć, a twoi koledzy "narodowcy" potrafią tylko w grupie drzeć ryje i wymachiwać pięściami. W pojedynkę, są takimi samymi napinaczami, jak ty, czyli typowymi internetowymi krzykaczami.



Dlatego nikt nie chce z wami nawet dyskutować - bo nie macie żadnych argumentów, a intelektualnie myśli za was szechter. Mózgu starsza wam do chodzenia na parady pedałów.

tranzystor

2013-07-07, 14:38
Tabernak napisał/a:

Dlatego nikt nie chce z wami nawet dyskutować - bo nie macie żadnych argumentów, a intelektualnie myśli za was szechter. Mózgu starsza wam do chodzenia na parady pedałów.



Zaskakujący argument - brak chęci do dyskusji z odgórnym założeniem, że potencjalny interlokutor nie ma argumentów! Sam taki błyskotliwy jesteś, czy jakiś świętojebliwy narodowiec to wymyślił? Ja nie jestem spolaryzowany, ani w lewo, ani w prawo. Na parady równości nie chodzę. Jestem poprostu patriotą i widzę, jak na plecach takich idiotów jak ty robią wystrzałowe kariery wichrzyciele pokroju Winnickiego.

kmieciuz

2013-07-07, 14:41
Tabernak napisał/a:



Dlatego nikt nie chce z wami nawet dyskutować - bo nie macie żadnych argumentów, a intelektualnie myśli za was szechter. Mózgu starsza wam do chodzenia na parady pedałów.



Ale ja wcale nie muszę z nimi dyskutować. Mam nad nimi przewagę wynikającą choćby z faktu, iż jestem samodzielny finansowo. Ciekawe, ilu z nich ma pracę, żonę i stabilne źródło utrzymania (ochroniarz w Rossmanie pod to nie podchodzi).

A narodowców się nie boję. Nie chodzę do miejsc, gdzie mogę ich spotkać. A raczej to oni nie przychodzą do miejsc, w których bywam, gdyż zwyczajnie ich na to nie stać. Nie boję się również, że przejmą kiedyś władzę (to jakieś totalne political fiction, prędzej uwierzę w przejęcie władzy przez ludzi-jaszczury). Ewentualnie w każdej chwili mogę przenieść się do innego kraju UE.

Za dwa lata wybory, prawicowi napinacze już wierzą, że je wygrają. A potem PKW opublikuje wyniki wyborów, znowu wygra PO i stworzy z kimś koalicję. A nacjonalistom zostanie tylko smutek i gorycz porażki. Zacznie się szukanie winnych i kolejny podział na zyliard prawicowych kółek, partii i stowarzyszeń. Takie życie. Ich trud będzie skończon. Hehehe, jestę nacjonalistom!

Lelum_Polelum223

2013-07-07, 14:49
Ale ubaw, mówią to ludzie którzy nie mieli szansy żyć za komunizmu. Łatwo narzekac trudno coś zrobić ze swoim życiem. Środek dnia a młody człowiek w wieku produkcyjnym wygłasza pierdoły na forum publicznym o tematach w których nie ma zielonego pojęcia. Banda pseudopatriotów którzy nie robią nic dla lepszego zycia w tym kraju tylko organizują kolejne manifestacje.

Lotharius

2013-07-07, 14:50
tranzystor napisał/a:



Zaskakujący argument - brak chęci do dyskusji z odgórnym założeniem, że potencjalny interlokutor nie ma argumentów! Sam taki błyskotliwy jesteś, czy jakiś świętojebliwy narodowiec to wymyślił? Ja nie jestem spolaryzowany, ani w lewo, ani w prawo. Na parady równości nie chodzę. Jestem poprostu patriotą i widzę, jak na plecach takich idiotów jak ty robią wystrzałowe kariery wichrzyciele pokroju Winnickiego.



pie**olić bez sensu może każdy. Jeżeli mówisz że Winnicki jest wichrzycielem, to to uargumentuj. Biografia Winnickiego/Bosaka/Zawiszy jest na pewno bardziej "czysta" niż wszystkich posłów w sejmie.

BoriaS

2013-07-07, 14:57
Od początku świata, od dziejów zarania
dupa służyła wyłącznie do srania.
Lecz przyszedł pan Wojciech,
zmienił wolę pana, przyszył dupie uszy
I stworzył Urbana.

MISIEQM1

2013-07-07, 15:34
Kochani powiem wam, a konkretnie ,,mówiąc'' napiszę co o tym wszystkim myślę! ,,Qomuna'' jak komuna już wcześniej ktoś napisał, że średnia wieku na ,,sadolu'' sięga 22 lat, co można wiedzieć o socjalizmie, nie żyłeś w tych czasach itp... Ja osobiście też należę do grupy osób urodzonych w latach 80' i tak samo jak reszta ch*** wiem jak było, bo zapier*****em z patykiem w ręce, bawiłem się z kolegami, oglądałem DB i inne animację. Lecz nie wiek a wiedza zdobyta i zgłębiana świadczy o tym co człowiek może powiedzieć, a co pier***ić od rzeczy! Na tym portalu jest odsetek ludzi, którzy obejrzą coś do końca, natomiast śród nich jest procent, który cokolwiek przeczyta na dany temat! Czasem zastanawiam się czy wiedza danych elementów nie opiera się wyłącznie na tagu tytułowym oraz komentarzach. Ok koniec wywodów czas na komentarz do sytuacji ukazanej na powyższych nagraniach, uważam, że to porostu zwykła prostacka zagrywka kolejnego karierowicza, myślącego, że kiedykolwiek będzie przy korycie. Demonstrację tego typu są dla większości ludzi chamówą niemającą na celu nic po za kolejną okazją na burdę i pokazanie się publicznie. Nie ważne czy pochody, demonstrację będą robili ,,Naziole, lewaki, cyganie, Chińczycy, zieloni, czerwoni, Apacze, gimbaza...'' Średniowiecze już się skończyło, nikt nie zostanie spalony za to, że pędził bimber, agresją i chamstwem w obecnych czasach nic się nie zwojuje, potrzeba mądrych ludzi i co najważniejsze ludzi, którzy mają wiedzę i są w stanie podjąć walkę opartą na faktach oraz mają plan dalszego działania i rozwoju. Obiecywać, każdy może, tak samo jak śpiewać, tańczyć czy oddychać pamiętajcie, że ,, łatwo być buntownikiem jeżeli wszystko masz...'' System i społeczeństwo tworzymy my! Nie dajcie sobie wmawiać, bzdur o słabości, kryzysie i innych głupotach... Obrażanie człowieka, który praktycznie już nie żyje mija się z jakimkolwiek celem, co będzie za 10/15 lat nadal będą wykrzykiwać obelgi pod kierunkiem Generała? To jest przeszłość trzeba wybaczyć i zająć się obecnym życiem, obrażanie 90' dziadków nie da nikomu pełnego gara, nie zapłaci za gaz, prąd. To nie oni są winni!, tylko my, tak my sam przyłączyłem się to tego co jest głosując w wyborach pozwalając ,,spadkobiercą'' dalej trwać, a robiłem to tylko dla tego, że to jest mój zas***y obowiązek jako, iż jestem Polakiem i częścią społeczeństwa. W naszej pięknej a zarazem ograbionej i poniewieranej Polsce trzeba zmienić system, pozbawić przywilejów to jest podstawa, młodzież oraz grono osób starszych pokoleń próbuję zmieniać to co jest obecnie argumentując swoje wypowiedzi mające na celu poprawę bytu zwykłego kowalskiego, ale takie osoby można liczyć na palcach dłoni :( Świetnym rozwiązaniem są wybory jednomandatowe, lecz niestety przez następne dekady jest to nie wykonalne, a dlaczego? Dlatego, że mogło by się okazać, iż nasza ..elita'' polityczna mogła by się nie załapać na kolejne lata żerowania, ,,Władze raz zdobytą nie oddamy nigdy...''. Świetnie, że jest sadol i można zobaczyć, nagrania z różnych demonstracji, każdy ma swoje poglądy i swoje życie trzeba to uszanować a osobników, którzy z 10 min materiału zapamiętali tylko ch*** i Kur*** olać ciepłym moczem.