18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Norwegia deportuje imigrantów z Afryki do Rosji

Anal_Intruder_69 • 2016-01-20, 22:59
Przeglądając Facebooka trafiłem na ciekawy artykuł:

Cytat:

Norwegia deportowała obecnie trzynastu imigrantów do Rosji. Niebawem tysiące osób zostaną deportowane na koło podbiegunowe, gdzie w nocy temperatury sięgają do -50 st. C. Imigranci z Afryki poznają wzbogacenie kulturowe rosyjskiego klimatu.

Imigranci z z Afryki i Bliskiego Wschodu, przekroczyli granicę Norwegii na rowerach w 2015r. Wówczas był to sposób aby wykorzystać lukę prawną i wjechać bez okazania dokumentów.

Teraz Norwegowie wykorzystają prawo i deportują 5 tys. imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu. Na kole podbiegunowych na granicy rosyjsko-norweskiej o tej porze roku temperatury spadają do -30 st. C i do -50 st. C w nocy!

Norweskie służby imigracyjne poinformowały, że wszyscy, którzy zostaną odesłani do Rosji, trafią tam za zgodą władz w Moskwie, bo wcześniej postarali się o rosyjskie wizy i nimi się legitymowali. – To, co stanie się z nimi później, zależy tylko od Rosji – wyjaśniał rzecznik służb imigracyjnych, Tor Espen Haga.



Link do artykułu:
http://ndie.pl/norwegia-deportuje-imigrantow-z-afryki-do-rosji/
(nie ma po co wchodzić, bo skopiowałem cały tekst :D )

Czekam na komentarz lewaków w tej sprawie :D

Oponka

2016-01-20, 23:05
niech zamarzną! na ch*j pchali się na krzywy ryj?

Lordzik92

2016-01-20, 23:19
Putin przyjdzie im z odsieczą. Pod granice podjadą ciężarówki i wszyscy razem szczęśliwie pojadą do jakiegoś syberyjskiego łagru...

Br...........er

2016-01-20, 23:31
To jest myśl! Niech jadą na Spitzbergen orać pustynię... lodową

Dzisiaj

2016-01-20, 23:31
spoko spoko... ciekawe co PiS zrobi z imigrantami. Ciekawe czy pokażą jaja i powiedzą NIE - nie wpuszczay zadnych imigrantów czy może będąc "zupełnie inną" partią niz PO - grzecznie i potulnie przyjmą tysiące imigrantów, kontynując politykę platformy...

KubsonMon

2016-01-20, 23:43
Dla Norwegii jest już za późno, mam kuzyna w Stavanger w wieku ok. 12 lat, na dwadzieścia kilka osób w jego klasie - jest tylko 3 białych a reszta ciapaki i murzyny. Kwestia jeszcze jednego pokolenia i nie będzie po nich śladu.