18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Norweg i Szwed w obliczu imigrantów

El_Macias • 2017-05-28, 19:00
Zaj***ne z Dzidy. Jak ch*jowe i podchodzące pod Lorda Kwejka to do pieca.


mygyry

2017-05-28, 19:23
Wysłać gońca do innych, żeby też otwarli!

Aw3s0m3

2017-05-28, 19:59
-Polska nie otwiera, co robimy?
-Jak to co, postraszmy ich sankcjami

:D

Kriski

2017-05-28, 20:05
Aw3s0m3 napisał/a:

-Polska nie otwiera, co robimy?
-Jak to co, postraszmy ich sankcjami:D



Że tak jeszcze ekskomuniką czy inną anatemą nie straszą.

Jesse.Pinkman

2017-05-28, 20:21
Aw3s0m3 napisał/a:

-Polska nie otwiera, co robimy?
-Jak to co, postraszmy ich sankcjami



Historia pokazuje, że nie mieliśmy (my, Polacy) łatwo - od zachodu szwaby a na wschodzie ruska swołocz.

Od walki jednak nigdy się nie wykręcaliśmy - od ch*ja przelanej polskiej krwi wsiąknęło w zachodnie ziemie i jeszcze więcej w naszym kraju.

A więc jakieś j***ne sankcje to pikuś w porównaniu z tym co musieli nasi przodkowie przejść, żebyśmy mogli k***a teraz obserwować co się dzieje z tą Europą.

krzyks

2017-05-28, 21:17
BluntedAstronaut napisał/a:



Historia pokazuje, że nie mieliśmy (my, Polacy) łatwo - od zachodu szwaby a na wschodzie ruska swołocz.

Od walki jednak nigdy się nie wykręcaliśmy - od ch*ja przelanej polskiej krwi wsiąknęło w zachodnie ziemie i jeszcze więcej w naszym kraju.

A więc jakieś j***ne sankcje to pikuś w porównaniu z tym co musieli nasi przodkowie przejść, żebyśmy mogli k***a teraz obserwować co się dzieje z tą Europą.



Do tego, nasi przodkowie bronili Europę tak przed islamizmem, jak i bolszewizmem, a pomocy znikąd nie było. Taka to wdzięczność. W czasie IIWŚ było wiele heroicznych walk, w których Polacy wiedli prym, ale na defiladzie zwycięzców tylko NAS zabrakło.

R41NM4N

2017-05-28, 22:20
@up to akurat dobrze bo byliśmy największymi przegranymi drugiej wojny...

kuba21045

2017-05-28, 23:03
@up Ja się tam ciesze ze nie jeżdżę teraz ładą albo nie mam w sąsiedztwie 30 ciapatych

mp0011

2017-05-28, 23:52
Polska powinna:
- Brać uchodźców ile wlezie.
- Brać kasę z Unii za przyjęcie.
- Umieścić w lekko strzeżonym (najlepiej kilku emerytów z grupą) ośrodku przy granicy niemieckiej.
- Dać każdemu 100 Euro, rozkład PKP i mapę Berlina.

Po tygodniu obóz zamknąć, bo pusty, pole zaorać i nasadzić kartofli.

Profit.

mp0011

2017-05-29, 13:46
@up
Żeby za pokolenie czy dwa mieć kolejną grupę nietykalnych roszczeniowców, którzy hasłem "bo holokaust" wymuszą wszystko?

premium122

2017-05-30, 07:09
BluntedAstronaut napisał/a:



Historia pokazuje, że nie mieliśmy (my, Polacy) łatwo - od zachodu szwaby a na wschodzie ruska swołocz.

Od walki jednak nigdy się nie wykręcaliśmy - od ch*ja przelanej polskiej krwi wsiąknęło w zachodnie ziemie i jeszcze więcej w naszym kraju.

A więc jakieś j***ne sankcje to pikuś w porównaniu z tym co musieli nasi przodkowie przejść, żebyśmy mogli k***a teraz obserwować co się dzieje z tą Europą.



Klopot jest innego rodzaju, troche sankcji troche pkb spadnie, tvn ladnie opowie ze wstyd na cala europe i lemingi pomaszeruja do urn, wygra platforma z nowoczesna i bramy otworzymy szerzej niz pijana blondyna jape do loda.I to bedzie koniec panstwa polskiego.

mp0011 napisał/a:

Polska powinna:
- Brać uchodźców ile wlezie.
- Brać kasę z Unii za przyjęcie.
- Umieścić w lekko strzeżonym (najlepiej kilku emerytów z grupą) ośrodku przy granicy niemieckiej.
- Dać każdemu 100 Euro, rozkład PKP i mapę Berlina.

Po tygodniu obóz zamknąć, bo pusty, pole zaorać i nasadzić kartofli.

Profit.



Nie da sie.Uchodzcy porzybywaja dla zasilkow.Biorac kase z unii bedziemy musieli im placic takie jak w niemczech a zatem znajda swoja ziemie obiecana u nas.Pozniej zostanie ci juz tylko pisanie ostroznych postow z komputera w domu bo na ulice nie wyjdziesz.Biurokracja dziala wolno ale sprawnie,Chwilowo uchodzcy by uciekali ale znajda i na to sposob.Poki co koncentruja sie na tym aby nam ich wepchnac.Pozniej przyloza sie do tego aby zostali.

Fafik_599

2017-05-30, 22:32
To wygląda jak dżuma tylko wersja współczesna. Gdy panowała dżuma w europie to jedynym krajem, gdzie nie było choroby była Polska. Za Kazimierza Wielkiego dobrze było, ale i teraz ktoś "Wielki" by się przydał.