18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Nikt w święta nie chce być sam...

alexxxj • 2015-12-01, 20:06
tak w świątecznym biegu...




nemecke, bo nemecke, ale daje do myślenia ;-)

wino666

2015-12-01, 20:09
wszystko co niemieckie Tobie jako Polakowi nie powinno dawac nic do myslenia :krejzi:

lakeroll

2015-12-01, 20:19
pie**olisz nie ma nic gorszego niż barszcz z majonezem, pie**ole takie święta!

ozWAY

2015-12-01, 20:21
Co jak co ale k***y po spadek przyjechali i te zdziwienie ze jeszcze dycha :D

~Beny

2015-12-01, 20:45
Niemcy są bardzo oburzeni z powodu tej reklamy. j***ni hipokryci :roll:

KolekcjonerDobrego

2015-12-01, 21:26
następnym razem mogą nie przyjechać, pomyślą znowu fejk

hudziel

2015-12-01, 22:04
A pod koniec zabili dziadka za robienie sobie jaj.

Bugini

2015-12-01, 22:41
Niech świętują póki im muzułmanie pozwalają, już zakazali Niemcom stawiania wielkiej choinki w Berlinie jak i obnoszenia się ze świątecznymi symbolami bo obrażają ich uczucia religijne i to k***a nie jest żart.

czarnyblack

2015-12-02, 00:49
Niestety taka prawda. j***ny pościg za pieniądzem. Każdy chce tylko więcej, szybciej i zapomina o tym co ważne. W tych tak znienawidzonych czasach PRL, gdzie nie było niczego, myślę że jednak ludzie mieli więcej czasu dla siebie i dla rodziny. Wyobrażacie sobie teraz złożyć jakiemuś znajomemu niezapowiedzianą wizytę w środku tygodnia? :) No właśnie. Albo pogasi światła i będzie udawał że go nie ma, albo Was przyjmie i będzie niedyskretnie spoglądał na zegarek i czekał kiedy odczepicie się od jego dupy (nie mówię, że ja jestem jakiś inny w tych kwestiach. Też czuję, że jest dziwnie, inaczej niż kiedyś i sam nabrałem do ludzi niepotrzebnego dystansu). Kiedyś za dzieciaka pamiętam jak jeździło się w odwiedziny do znajomych rodziców, oni też przyjeżdzali. Coś się działo. Myślę, że każdy z nas zrozumie dopiero na starość to co ważne jest w życiu. Gdy to my będziemy dziadkami i babciami i dla nas nikt nie będzie miał czasu, bo każdy będzie gdzieś gonił. Kończąc moją myśl, jeżeli nie jest się wybitnym w jakiejś dziedzinie, nie wygrało się w lotka, to żeby utrzymać się przynajmniej na tej powierzchni mierności, trzeba brać udział w całej tej szopce i zarabiać na godziwe życie, na które i tak nie będzie czasu. Zawsze można wyjechać na zmywak na 10 lat i przyjechać tutaj jak Pan, ale czy rzeczywiście to jest takie dobre? Można by pisać i pisać, a w gruncie rzeczy trzeba kłaść się spać, bo jutro arbeit :)

Grein

2015-12-02, 01:10
Niby Niemcy, a występują biali ludzie. Świat jest jednak pełen dziwactw. :D

PannaEluveitie

2015-12-02, 01:26
Pewnie, że Niemcy oburzeni. Przecież dobra niemiecka rodzina nie zostawia starców samych na święta.
Oni kupują im polską opiekunkę.

korinogaro

2015-12-02, 01:58
Patrzcie jaki sprytny SS-man.

bono516

2015-12-02, 02:17
Niedługo w Niemczech nie zobaczymy tego tylko Szariat xD

_Azazel

2015-12-02, 03:56
Myślałem już że to będzie reklama Coca-Coli