18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niko is calling

DR_DRE • 2013-10-24, 23:15
Niko Belic troluje swoich ziomków z Rockstar :D


xBaker

2013-10-24, 23:40
Laski pracują w Rockstarze, a nie kojarzą głosu jednego z bohaterów ich gier, no k***a kto ich tam zatrudnił.

DR_DRE

2013-10-25, 00:09
xBaker napisał/a:

Laski pracują w Rockstarze, a nie kojarzą głosu jednego z bohaterów ich gier, no k***a kto ich tam zatrudnił.



Facet nie ksiądz, r*chać też musi.

Ra...........py

2013-10-25, 00:17
Te kobity nie dotknęły nawet gry a pomagają w rozwiązywaniu problemów z nią ? Ja pie**ole, nadawały by się do nas do polityki

BuszującyWeZwłokach

2013-10-25, 01:54
Brak kompetencji ze strony kobiet to niestety standard. Krzyczą, że są lepsze od mężczyzn. Jasne, to dlaczego jest tak mało kobiet w zawodach, w których nie można ściemnić, zakręcić dupą? Ile jest kobiet-inżynierów budujących miasta? Ile kobiet potrafi programować systemy operacyjne czy choćby sterowniki? Ile kobiet przybliżyło nas do poznania odpowiedzi na podstawowe pytania, odwiecznie nurtujące ludzkość (gdyby czytała to kobieta to podpowiadam, że mam na myśli naukowców)? Nie jest to poprawne politycznie, ale taka jest prawda. I wcale nie jest tak, że się uzupełniamy, ponieważ proporcja jest nierówna - kobieta w przeważającej większości przypadków jest słabszym ogniwem.

Nie mówię, że to źle ani, że dobrze. Tylko nie mogę do cholery słuchać, że kobiety są tak samo lub bardziej kompetentne w porównaniu do mężczyzn.

HEILicopter

2013-10-25, 02:15
Mistrzostwo w ch*j
Faceci wiedza o co chodzi, glupie c**y pracuja tam chyba tylko po to, by obciagac programistyczne paly. :amused:

Be...........42

2013-10-25, 02:41
beka :D niko jest gosc :D

kurbdbjd

2013-10-25, 14:51
Jeden z powodów dla których kobiety nie powinny pracować w dużych korporacjach.. a najlepiej to siedziec w kuchni w fartuszku bez ubrań ;)

konował

2013-10-25, 18:54
BuszującyWeZwłokach napisał/a:

Brak kompetencji ze strony kobiet to niestety standard. Krzyczą, że są lepsze od mężczyzn. Jasne, to dlaczego jest tak mało kobiet w zawodach, w których nie można ściemnić, zakręcić dupą? Ile jest kobiet-inżynierów budujących miasta? Ile kobiet potrafi programować systemy operacyjne czy choćby sterowniki? Ile kobiet przybliżyło nas do poznania odpowiedzi na podstawowe pytania, odwiecznie nurtujące ludzkość (gdyby czytała to kobieta to podpowiadam, że mam na myśli naukowców)? Nie jest to poprawne politycznie, ale taka jest prawda. I wcale nie jest tak, że się uzupełniamy, ponieważ proporcja jest nierówna - kobieta w przeważającej większości przypadków jest słabszym ogniwem.

Nie mówię, że to źle ani, że dobrze. Tylko nie mogę do cholery słuchać, że kobiety są tak samo lub bardziej kompetentne w porównaniu do mężczyzn.



Dlatego to cholerny chłopski obowiązek ich bronić i wyręczać w trudniejszych-siłowych zadaniach. Niestety dzisiejszych ch*jowych czasach także płeć męska staje coraz to bardziej no nie wiem. Z pedalona ???

1408

2013-10-25, 20:51
Pierre d'Ollony napisał/a:

@up, Skąd? :O



Toć widzisz skąd. Z pedalona.

Jesuz

2013-10-26, 10:49
@upupup...

Podpowiem - taka kobieta była jedna - Maria Currie Skłodowska. Potem już tylko nędza intelektualna.