18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nigger uderzył nauczycielkę

~Nei • 2016-10-26, 15:42
Nigger tu, nigger tam...


Antek01

2016-10-26, 15:47
Ledwie ją musnął...

janlew

2016-10-26, 16:01
No i proszę, przyzwoity murzyn na sadolu. Pełen szacunek dla dzieciaka, ukarał murzyna co śmiał uderzyć nauczycielkę, bez względu na czyjkolwiek kolor skóry, oraz odciągnął drugiego murzyna którzy kontynuował bójkę wykorzystując niecnie sytuację. Brawo.
Nie jeden murzyn ma godność człowieka białego i nadaje się w 100% do życia w naszej cywilizacji, i tylko taki żyć w niej powinien. Tak jak nie jeden biały, jest zwykłym murzynem, który potrafi jedynie kraść oraz ćpać, i powinien zostać wysłany do Afryki.

Halman

2016-10-26, 16:04
szkoła? zoo!

Novik

2016-10-26, 16:27
@janlew nie masz co się wysilać bo zaraz i tak bd komentarze :] a dla murzyna piwo za obrone kobiety

bloodwar

2016-10-26, 16:28
Zabrakło "Nigga didn' do nutin'"

dziaad

2016-10-26, 16:39
@janlew
no może w 100% jeszcze się nie nadaje ale mały krok we właściwym kierunku wykonał.

KrisCFC

2016-10-26, 17:35
Wszędzie te niglety...

KlinikaAborcyjna

2016-10-26, 17:53
Dla mnie to on jest biały. Nie wierzę w to co napisałem ale takie są fakty.

kampton

2016-10-26, 18:00
Dobra dobra , raz udało mu się błysnąć . Pewnie był zagrożony z matematyki i stanął w obronie nauczycielki :)

tranzystor

2016-10-26, 20:51
Ciekawe, ile nauczycielka ma dodatków za wchodzenie do tego rezerwatu dla dziczy. Pewnie jest nawet wysterylizowana na wypadek gwałtu.

mazurpl

2016-10-26, 21:06
Janlew napisał konstruktywny, logiczny i trafny komentarz. Dobra zmiana.

Tu...........ba

2016-10-26, 21:07
janlew napisał/a:

No i proszę, przyzwoity murzyn na sadolu. Pełen szacunek dla dzieciaka, ukarał murzyna co śmiał uderzyć nauczycielkę, bez względu na czyjkolwiek kolor skóry, oraz odciągnął drugiego murzyna którzy kontynuował bójkę wykorzystując niecnie sytuację. Brawo.
Nie jeden murzyn ma godność człowieka białego i nadaje się w 100% do życia w naszej cywilizacji, i tylko taki żyć w niej powinien. Tak jak nie jeden biały, jest zwykłym murzynem, który potrafi jedynie kraść oraz ćpać, i powinien zostać wysłany do Afryki.



1. Mi się wydaję, że chciał zapunktować u nauczycielki, aby zamoczyć. Pani jest r*chable, czy za dużo wódki?

2. Ta laska jebnięta, bo udaje że nic się nie stało.

3. Po trzecie... poszedłbyś do losowego polskiego gimnazjum i byś zobaczył, że bydło w szkole to norma też w Polsce. Taki wiek, że brak odpowiedzialności i walka o swój byt (słabego zawsze się gnębiło, więc trzeba było się nie dać i bić) wymaga takiego zachowania.

Nie pamiętam, aby w mojej szkole nie było patoli. Wódka, bójki to nie była rzadkość. W 7 klasie (dzisiejsza 2 gimnazjum) to nawet były akcje z policją.

maxiq

2016-10-26, 21:15
up@, up@ upup@, wy wszyscy niggerofile tam wyżej, wy tęczowe agentury komunistyczne. . . żaden ciemnoskóry nawet wybielony,zbawiony,nauczony nie będzie mieszkał w moim kraju, Polska to kraj białych ludzi i na tej ziemi będą mieszkać tylko biali ludzie,