18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nigdy nie idź z kosą...

~Velture • 2017-05-21, 21:31
... na strzelaninę.


siwybis

2017-05-21, 22:01
Normalna sytuacja gdzie normalny człowiek ma broń i może obronić się przed bandytami, nie do pomyślenia w polactwie.

mygyry

2017-05-21, 22:14
Szkoda, że ze czterech nie odj***ł, sk***iałe bydło

~Velture

2017-05-21, 22:25
@up
Ale jeden ładnie kuśtykał na końcu :D

Protadeusz

2017-05-21, 22:26
Korwin byłby z niego dumny :krejzi:

spiezmamusia

2017-05-21, 22:43
a polak płakał jak oglądał

Ptoon

2017-05-21, 22:58
siwybis napisał/a:

Normalna sytuacja gdzie normalny człowiek ma broń i może obronić się przed bandytami, nie do pomyślenia w polactwie.



Co za światły pogląd, co za przenikliwość. Ja rozumiem, że nie stać cię na głębszą analizę wygłaszanych przez siebie poglądów "niepolaczku", ale powiedz mi proszę gdzie sytuacja w której dziesięciu zamaskowanych bandytów z maczetami napada na coś co wygląda jak rodzinny obiad jest "normalna"? W Niepolactwie? Czyli w wspaniałej krainie Niepolactwa gangsterskie porachunki są akceptowalną i zgodną z normami aktywnością Niepolaków? Każdy Niepolak też jest przygotowany codziennie na tę okoliczność i trzyma pod ręką broń, żeby jak gdyby nigdy nic strzelać do swoich normalnych współobywateli Niepolaków? Nic tylko brać przykład z Niepolaków.

Sam jestem zwolennikiem dostępu do broni, ale czasami jak widzę poziom argumentów innych zwolenników to zastanawiam się czy aby na pewno jest to dobry pomysł.

Rydzu92

2017-05-21, 23:21
Pewnie gracze CSa. Myśleli, że pierwsza runda na kosy ;)

parolpl

2017-05-21, 23:42
To są ci kibice wisły kraków; bo nie widzę oznaczeń klubowych?

KociBolec

2017-05-22, 00:46
Czarno białe żółtki.

Hvsarz

2017-05-22, 02:10
To jakieś honorowe okrążenie po internecie?

macioshow

2017-05-22, 19:47
Ptoon, Zgadzam się, to nie takie sytuacje chodzi w idei wolnego dostępu do broni... Gdy mowa o jakichś zorganizowanych grupach przestępczych, to nie ma rady, bo jak wrócą z pistoletami lub karabinami to się bohater na nic nie zda. Chodzi o sytuacje w sklepie gdzie jeden debil może terroryzować 20 ludzi, bo nikt nie rzuci się z pięściami na kogoś kto wymach*je bronią. Natomiast jak co 4 będzie miał broń w domu, a co 10 przy sobie to się dwa razy zastanowi, czy warto próbować szczęścia ;)

Savrin

2017-05-22, 19:48
siwybis napisał/a:

Normalna sytuacja gdzie normalny człowiek ma broń i może obronić się przed bandytami, nie do pomyślenia w polactwie.



Ptoon napisał/a:



Co za światły pogląd, co za przenikliwość. Ja rozumiem, że nie stać cię na głębszą analizę wygłaszanych przez siebie poglądów "niepolaczku", ale powiedz mi proszę gdzie sytuacja w której dziesięciu zamaskowanych bandytów z maczetami napada na coś co wygląda jak rodzinny obiad jest "normalna"? W Niepolactwie? Czyli w wspaniałej krainie Niepolactwa gangsterskie porachunki są akceptowalną i zgodną z normami aktywnością Niepolaków? Każdy Niepolak też jest przygotowany codziennie na tę okoliczność i trzyma pod ręką broń, żeby jak gdyby nigdy nic strzelać do swoich normalnych współobywateli Niepolaków? Nic tylko brać przykład z Niepolaków.

Sam jestem zwolennikiem dostępu do broni, ale czasami jak widzę poziom argumentów innych zwolenników to zastanawiam się czy aby na pewno jest to dobry pomysł.



pie**olicie tak ze sie sluchac nieda. A moze by tak pomyslec ? Jesli by bylo zezwolenie na bron to te typy by wpadly z ak47 a nie kosami. Jesli ja moge miec bron to przeciez bandyta tez no nie? A zanim bys tego gnata zdazyl wyjac lub znalesc to by cie z 3 razy zdazyli zajebac. :samoboj: :samoboj: :samoboj:

Człowiek Drzewo

2017-05-22, 20:59
@Savrin

a wiesz, że do posiadania broni trzeba m.in. zaświadczenie o niekaralności? Raczej nie zdarza się, żeby takie akcje robili zwykli obywatele pod wpływem emocji (bo rachunek był za duży).

S.T.U_Cummins

2017-05-22, 22:10
@up w brazyli to na straganach sprzedają, a w polsce inteligencja co powinna mieć ją, jej nie chce. A najbardziej pragną jej ci co najmniej jej potrzebują ...