18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nieudana próba na harda

AppleX • 2013-06-02, 02:40


Każdy chce być jak dzieci z filmików na sadolu !

siedlik

2013-06-02, 02:44
I pewnie mu wpie**olila za to ze go puscila, poszczalska.

sauerps

2013-06-02, 03:12
Miałem kiedyś sytuację podobną kiedy to dziecko uciekło 'czujnej mamie' i wyleciało mi na drogę nagle ni stąd ni zowąd zza pojazdów które były zaparkowane przy drodze. Na szczęście minąłem ledwo skrzyżowanie i jechałem jeszcze w miarę wolno, ale zatrzymałem się po wszystkim i pogratulowałem wspaniałej mamie czujności nad swoją pociechą, bo głupia c**a podziwiała w tym czasie witrynę sklepową. Gratulacje były chamskie, ale gdybym nie wyhamował to grubo bym miał problemów.. po prostu idiotke zwyzywałem i nie było mi nawet głupio bo się należało

Michael_Myers

2013-06-02, 09:30
Kazdy rodzic chce miec dziecko na Hardzie :D

sard

2013-06-02, 10:16
Esiusz napisał/a:

Kazdy rodzic chce miec dziecko na Hardzie :D


No tak, wszystkie one martwe.

kkubam

2013-06-02, 13:13
Za Whitestock piwko leci!

A co do sytuacji: macie te swoje bezstresowe, k***a, wychowanie!

Jakby bachor wpie**ol dostał to by następny raz pomyślał, zanim ze smyczy się zerwie.

Ehh, człowiek za młodu od czasu do czasu od ojca kiedyś wpie**ol dostał (nie, żeby jakiś sadysta, albo tylko dla zasady, ale za jakieś faktyczne przewinienie) i było OK. Dupa trochę pobolała (od paska, nie od ch*ja, żeby nie było...), ale przy następnej okazji albo się nie psociło, albo kombinowało, żeby nie dać się złapać...

Bez-k***a-stresowe wychowanie - a komu to potrzebne ??!!

HaRdKoRoVy

2013-06-02, 21:29
z tego bloku po prawej można dostać z wiatrówki albo woreczkiem z wodą jak się wraca naj***nym do domu :D

Ji^HaD

2013-06-02, 22:50
ale mnie wk***iaja takie tepe mamusie biegac to k***a do porzadku nie umi ale r*chac sie chce nie mowiac juz o pilnowaniu bachora

AppleX

2013-06-03, 00:38
hardkorowy Pomidory jajka i Arbuzy tez były

JH...........DS

2013-06-03, 20:46
gaz do dechy i włączone wycieraczki

Remik6666

2013-06-03, 20:46
Rośnie nam mała gwiazda :)

kroplowa

2013-06-03, 20:50
Po tyłku natrzaskać powinna matka

tomqj

2013-06-03, 20:54
gdybym mieszkał w Białymstoku to też bym próbował się zabić

cizia666

2013-06-03, 20:54
Ale śledzik wypie**olił na ulicę. Nie ładnie nie ładnie.

makabrax

2013-06-03, 21:01
i potem masz taką sytuację, nie masz kamerki w aucie i jesteś w ciemnej dupie...

ostatnio miałem taką sytuację, droga, przy drodze tak ze 20m trawnika, następnie plac zabaw i bloki, dziecko wybiega z placu zabaw i biegnie w kierunku drogi, a genialna mamusia zamiast je gonić to je woła...

czasami zastanawiam się czy one tego specjalnie nie robią, mają już dość bachora, ojciec dziecka pewnie poszedł już w długą i kombinują jak się pozbyć... bo sytuacje gdzie matka chodnikiem przy drodze prowadzi dziecko przy krawężniku powinny od razu kończyć się mandatem... gdy widzę coś takiego to zwalniam/wyjeżdżam na środek drogi gdy mam możliwość bo ch*j wie czy nie kopnie bachora, a potem będzie pie**olić "rany boskie bandyta zabił mi dziecko"...