18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nietypowe poddanie.

Byt • 2014-05-21, 10:00
Mike Pantangco wycofuje sie z dalszej walki :wtf:


nowynick

2014-05-21, 10:12
I to jest duch sportu amatorskiego! zawodowstwo zabija każdą dyscyplinę, że posłużę się klasycznym przykładem piłki nożnej - tak fantastycznego sportu dla chłopaków i tak zj***nej dyscypliny teatralnej zawodowców.

trytodie

2014-05-21, 11:03
to jest dżudo honor oraz święty kodeks bushido !

IOI

2014-05-21, 11:45
walka bylo dobze ustawiona i nie mial wyjscia ;)

urwisk44

2014-05-21, 14:34
kitajec bombardował kolesia jak chciał :)

MonroeHutchen

2014-05-21, 14:35
już widzę kolejne komentarze jaki to on nie jest honorowy, święty, doskonały i przystojny, do ch*ja:
- po pierwsze, to ludzie przestają odróżniać egoizm od faktycznego altruizmu (o ile w ogóle istnieje), przecież dla tego przeciwnika dużo lepiej byłoby dostać bęcki i przegrać (z jakimiś tam nielicznymi obrażeniami pokroju otarć, siniaków, rozcięć, czy w najgorszym przypadku jakiegoś złamania) niż zostać tak upokorzonym
- po drugie, to nikt na siłę nie trzymał tam jego przeciwnika, jakby czuł, że mu się coś dzieje to sam by się poddał
wiem, że w większości ludzie lecą na byle gówniane zagrywki pod publiczkę i mam to w dupie, ale ta moda na "zachowania fair play" i taką "bezinteresowną" dobroć (jak to ktoś ubiera bezdomnego) zaczynają mnie już powoli wk***iać

MajkelT

2014-05-21, 14:40
Cytat:

to jest duch sportu amatorskiego! zawodowstwo zabija każdą dyscyplinę, że posłużę się klasycznym przykładem piłki nożnej - tak fantastycznego sportu dla chłopaków i tak zj***nej dyscypliny teatralnej zawodowców.





Co nazywasz duchem sportu? Tą sytuacje? Weź wypie**alaj.

Sinus

2014-05-21, 14:42
MonroeHutchen Nie masz racji. Kiedy walczy się z dużo słabszym przeciwnikiem nie ma się ochoty nawet walczyć. Wiem co mówię. Lanie kogoś, kto jest 3 poziomy niżej nie przynosi żadnej satysfakcji. Zwykle na amatorskich zawodach zawodnik, który jest świadomy tego, że jest dużo lepszy dąży do jak najszybszego nokautu albo poddania przeciwnika, żeby nie przedłużać farsy i nikogo nie upokarzać. Parafrazując Sienkiewicza "Kończ waść, wstydu oszczędź.

MonroeHutchen

2014-05-21, 14:47
@Sinus to wszystko zagranie pod publiczkę, wkurza mnie robienie z takich ludzi miłosiernych herosów - przez to poddanie zadziałał w ogromnie większym stopniu na swoją korzyść i jednocześnie na niekorzyść swojego przeciwnika, nie ma w tym nic honorowego, ani nie ma w tym ducha sportowego (cokolwiek to nie znaczy)