18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Niesmaczny żart

MR07U • 2016-10-10, 19:03
Sytuacja z dzisiaj - jedziemy sobie z kolegami samochodem i nagle jako że byłem wytyrany po całym dniu studiowania głodny jak ch*j wykreował się taki oto dialog:
Ja: Ale mam smaka na coś niezdrowego...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Kolega: To może jakiś kazirodczy sex?

Badum tss
:banany: :chomik:

Organista

2016-10-10, 19:42
Sprecyzuję...
MR07U napisał/a:


Ja: Ale mam smaka na coś niezdrowego...
.

.
.
-To może jakiś kazirodczy sex? - spytał brat.

Badum tss
:banany: :chomik:


Loaloa

2016-10-10, 23:18
Walisz w dupsko brata i chwalisz się tym na sadolu. Brawo, jesteś prawdziwym twardzielem.

Drathir

2016-10-10, 23:56
daj numer do siostry ;>

lokalnywatażka

2016-10-11, 00:50
Jest 19 piw.
Nieeee k***aaa...
Nie dam dwudziestego za ten szit.

Hada Gronkowiec-Lincz

2016-10-11, 02:55
Ja pie**ole...

Kiedyś jak się studiowało, to wiedziało się po co i płaciło ciężkie pieniądze. A teraz wielkie pany wszystko za friko i 8 godzin na krześle nie wysiedzi, bo on k***a zmęczony jest. To co powiecie, jak pójdziecie do normalnej pracy? Spytaj się obojętnie kogo, czy to pracownika fizycznego, czy umysłowego, co to znaczy być styranym po robocie, a nie pie**olisz takie farmazony i wk***iasz ludzi.

ho...........zo

2016-10-11, 06:19
@up: a może on studiuje przerzucanie worków z gruzem? Weź no trochę więcej empatii, co

phrontch

2016-10-11, 07:11
a wam nie wstyd, że stawiacie piwo takiej ch*jni?

owoc

2016-10-11, 08:36
Powinno być: "wytyrany po całym dniu studiowani prawa"

Aw3s0m3

2016-10-11, 14:16
Jak juz ktos wstawia takie gowno na sadola to lapcie jeszcze to:

ej wiecie k***a co zrobic jak chcecie wyr*chac psa ? nasmarujcie sobie ku*asa czekolada i dajcie psu do oblizania, jak juz bedzie wam robil loda tak ok 10 minut, to zacznie sie zatruwac ta czekolada i zacznie piszczec, to wtedy zacznijcie go napie**alac k***a piesciami az sk***ysyn nie bedzie mogl chodzic, i zaladujce swoja pale prosto w psi odbyt, jak bedziecie r*chac kundla to napierdajcie go jakims kijem zeby k***a sie nie wil tak, jak juz skonczycie to wyjebac psa do komina i spalic.

wilkoala

2016-10-11, 20:43
@Aw3s0m3

Tak, to stary sposób z teobrominą, takim psim chloroformem.
Dodam że najfajniej pukać sobie pieski o smutnym wyglądzie jak np: Cokiel Spaniel i nie koniecznie w odbyt bo później kucior smierdzi jak psie dupsko.