18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nieporozumienie na parkingu

~Nei • 2017-08-23, 13:04

Pełna kulturka, pomógł im nawet sprzątnąć kolegę :ok:

WeedLover

2017-08-23, 13:20
Taka luźna rozkmina - biorąc pod uwagę liczbę zarażonych sebixolizą na świecie (w różnych tejże choroby odmianach), uważam, że jest to prawdopodobnie najbardziej częsta przypadłość po szczepieniach, i jedyna.*


*j***ć antyszczepionkowców

ozarimielin

2017-08-23, 13:34
@up ch*j kogo obchodzą twoje rozkminy

~DMT

2017-08-23, 14:23
@up ch*j kogo obchodzą twoje nie rozkminianie jego obchodów rozkmin

Stajan

2017-08-23, 17:07
@up
MaszAyahuaskę napisał/a:

@up Ch*j kogo obchodzi, że nie rozkminiasz jego rozkmin?



1) Nie dość że ułomna próba wygenerowania tasiemca to jeszcze 2) tak nieudolnie naśladująca styl fantastico, że trzeba 2x przeczytać zanim się zrozumie 3) w dodatku autorstwa moderatora. Taki to powinien chomiki karmić, a nie molestować klawiaturę.

~DMT

2017-08-23, 18:20
Stajan, po pierwsze i ostatnie: Napisałem tak celowo, ale widzę, że ogarnięcie tego Cię przerosło... :facepalm:

erpi

2017-08-23, 18:37
MaszAyahuaskę napisał/a:

Stajan, po pierwsze i ostatnie: Napisałem tak celowo, ale widzę, że ogarnięcie tego Cię przerosło... :facepalm:



On nie rozkminil Twoich obchodów rozkmin :)

zygmunt151

2017-08-23, 18:56
Patrzcie jaki świetny obraz autyzmu pasażer sobą reprezentuje: beztrosko siedzi jak księzniczka na miejscu pasażera i pewnie jeszcze rozprasza kierowcę gadając jaki to jest świetny, nie patrzy tam gdzie kierowca praktycznie nie widzi bez wychylenia się z fotela, nie mówi że auto jedzie pomimo iż by zoabczył gdyby tylko niedorozwinięty łeb odwrócił, to powoduje wymuszenie pierwszeństwa i kraksę, to wyskakuje do tamtego kierowcy zwalając na niego winę, robi borutę bo mu tak się chcę, wyskakuje z pięsciami i jeszcze bić się nie potrafi.
Po prostu niedorozwinięty kretyn.

zdrowoyebne

2017-08-23, 20:31
Fake w ch*j a wi klocicie zjeby internetowe

TeaBag

2017-08-23, 22:01
zawsze wina wyjeżdzającego, zawsze

Siberian_Meat_Grinder

2017-08-23, 22:42
T-Bagowa napisał/a:

zawsze wina wyjeżdzającego, zawsze



Art. 23. ust. 1, pkt. 3 (PRD):

Cytat:

Art. 23
1. Kierujący pojazdem jest obowiązany:
3) przy cofaniu ustąpić pierwszeństwa innemu pojazdowi lub uczestnikowi ruchu i zachować szczególną ostrożność, a w szczególności:
a) sprawdzić, czy wykonywany manewr nie spowoduje zagrożenia bezpieczeństwa ruchu lub jego utrudnienia,
b) upewnić się, czy za pojazdem nie znajduje się przeszkoda; w razie trudności w osobistym upewnieniu się kierujący jest obowiązany zapewnić sobie pomoc innej osoby.



tak jest

MaGisTeer

2017-08-24, 17:00
Mi to wygląda na januszy wyłudzeń.

Stajan

2017-08-24, 18:03
MaszAyahuaskę napisał/a:

Stajan, po pierwsze i ostatnie: Napisałem tak celowo, ale widzę, że ogarnięcie tego Cię przerosło... :facepalm:



Ja pie**olę znowu jak nie wytłuamczysz to matoł nie zrozumie. Kogo oni biorą do zarządzania tym forum? 15 lat temu miałem astmę. Może też się nadam? Niby niewiele, ale zawsze jakieś upośledzenie. Zatem specjalnie dla ciebie tłumaczenie:

1) Nie dość że ułomna próba wygenerowania tasiemca to jeszcze...
Fragment podkreślający zrozumienie zamiarów autora.

2) ...tak nieudolnie naśladująca styl fantastico, że trzeba 2x przeczytać zanim się zrozumie...
Fragment nadal podkreślający zrozumienie intencji autora oraz wytykający, że ch*jowo mu to wyszło.

3) ...w dodatku autorstwa moderatora. Taki to powinien chomiki karmić, a nie molestować klawiaturę.
Wyrażenie niezadowolenia z jakości serwerów oraz poziomu jaki reprezentują "opiekunowie" forum.

Specjalnie to wtedy podzieliłem na 3 sekcje żeby było łatwiej zrozumieć, ale jak widać nie doceniam poziomu tutejszych modówk***a!!!! Zajebię tego ch*ja od mobilnej reklamy!!! pie**olone "II targi technik grzewczych". Nawet nie wiedziałem, że Janusze od kaloryferów mają swoje własne "E3". To się tylko do Blok Ekipy nadaje. pie**olę, idę rozsypać wkręty jak ku*as będzie jechać z powrotem, a ty szanuj to, że ktoś marnuje na ciebie klawiaturę i ćwicz czytanie.