18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niemiec w polskim więzieniu

BongMan • 2014-01-19, 01:21
Wsadzili niemca z wyrokiem 12 lat do polskiego więzienia. Jako że czuł się nieswojo, poprosił naczelnika by powiedział mu jak się ma zachować w celi. Naczelnik mówi:
- Najważniejsze to nie okazywać strachu. No i jest tu taka zasada, że jak wchodzisz do celi to się przedstawiasz i mówisz ile lat dostałeś.
- Ok - mówi niemiec.
Prowadzą go do celi, zamykają, patrzy a tam siedzi na pryczach kilku zakapiorów. By pokazać, że się nie boi i zna zasady, mówi pewnie:
- Helmut, zwölf!
Na to szef celi:
- Mamy już jednego cwe*a, ale skoro chcesz...

farenc

2014-01-19, 01:41
Kończ waść, wstydu oszczędź... Czy ty na prawdę myślisz, że te wypociny są zabawne? Wstydziłbym się coś takiego znajomym powtórzyć, a ty to udostępniasz publicznie. Myślę, że ten filmik w pewien sposób cię dotyczy: http://www.sadistic.pl/tede-o-bonusie-bgc-vt262552.htm
:idzwch*j:

Playboy223

2014-01-19, 04:15
farenc@

Czym byłby sadistic bez BongMana, bez jego sucharów życie straciło by sens.

klaszak

2014-01-19, 08:44
Chłop miał iść siedzieć no i wiadomo wydygany bo to pierwszy raz za kratą pyta kumpla jak się zachować. Ten jako że stary recydywista mówi jak wjedziesz to od razu wyskocz z tekstem: szluga dla parsera bo cię parser sponiewiera. Od razu zobaczą że chłopak z miasta jesteś co się w tańcu nie pie**oli to będziesz miał luzy.
Gdy nadszedł dzień w którym przyszło stawić się do odsiadki chłop wjeżdża pod celę i z progu rzuca wyuczone hasło.
Recydywa momentalnie wyskakuje ze szlugów z nisko pochylonym i głowami tylko jeden koleś nie reaguje. Chłop podchodzi do niego i pyta: typie a ty co ze szluga nie wyskakujesz? Nie boisz się?
Nie nie ja tu jestem cwe*em.
Ah tak - odpowiada chłop - od dzisiaj to ja tu jestem cwe*em!

Massivee

2014-01-19, 12:50
farenc napisał/a:

Kończ waść, wstydu oszczędź... Czy ty na prawdę myślisz, że te wypociny są zabawne? Wstydziłbym się coś takiego znajomym powtórzyć, a ty to udostępniasz publicznie. Myślę, że ten filmik w pewien sposób cię dotyczy: http://www.sadistic.pl/tede-o-bonusie-bgc-vt262552.htm
:idzwch*j:


Ęmi

2014-01-19, 13:23
Kiedyś byłam w więzieniu na praktyce, jednego dnia miałam przeprowadzić grupkę skazanych do świetlicy, na jakieś tam testy i "przez przypadek" upuściłam klucze do celi.
Degeneruchy rozstąpiły się jak morze przed Mojżeszem i niestety, nie udało mi się nikogo przecwe*ić.


Koniec historyjki, nikt nie bił brawo.

miodek_1

2014-01-19, 13:26
Dobre, ale byłoby lepsze, gdybyś skończył na wypowiedzi niemca bez wyjaśniania o co chodzi.

ganja125

2014-01-19, 13:34
chyba k***a wymyślił to przy suszeniu włosów