18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niekiedy pierwsze uderzenie musi być tym ostatnim...

~olivier • 2016-11-05, 00:41
19-letnia dziewczyna z South Amboy w New Jersey doznała pęknięcia czaszki po próbie bójki z facetem...


lapps

2016-11-05, 01:07
wywalczyly sobie prawa...

Lori

2016-11-05, 01:14
Nie wiem skąd w kobietach ta skłonność do lecenia z łapami na facetów. Potem się dziwią, że oddał.

lobominator

2016-11-05, 01:16
Lori napisał/a:

Potem się dziwią, że oddał.


No ta to już się raczej nie dziwi, bo poszła spać.

Camel_06

2016-11-05, 02:08
Dawniej jeśli mężczyzna uderzył kobietę, to nie był mężczyzną, tylko ścierką. Teraz, przez te wszystkie femigłupiep*zdy i pie**olenie o równych prawach, powoli zaczyna się społeczne przyzwolenie na sytuacje jak ta na filmiku. Nie bez racji zresztą. Bo dawniej kobiety wiedziały, że między walczących facetów się nie włazi, bo można zupełnie niechcący wyłapać strzała. Teraz nie dość że się pchają, to same zaczynają bójki, bo się naoglądały filmów akcji o babach z jajami. I myślą że mogą zrobić facetowi krzywdę tymi swoimi piąstkami na chudych rączkach. A faceci jeżeli oddają, to zupełnie multigenderowo, każdemu tak samo - jak to się kończy, widać na filmie. Dokąd ten świat zmierza, k***a jego mać.

Novik

2016-11-05, 08:52
@Lori lecenia z łapami :D lecieć to może łapą na mojego ku*aska :3

Qterozix

2016-11-05, 10:51
@up


Och, ach, pięknisiu ":3333333" nie zesraj się tęczą.

olf11

2016-11-05, 10:52
Nie dziewczyna tylko babochłop i w dodatku agresywny.

kokos_123

2016-11-05, 11:27
Camel_06 napisał/a:

Dawniej jeśli mężczyzna uderzył kobietę, to nie był mężczyzną, tylko ścierką. Teraz, przez te wszystkie femigłupiep*zdy i pie**olenie o równych prawach, powoli zaczyna się społeczne przyzwolenie na sytuacje jak ta na filmiku. Nie bez racji zresztą. Bo dawniej kobiety wiedziały, że między walczących facetów się nie włazi, bo można zupełnie niechcący wyłapać strzała. Teraz nie dość że się pchają, to same zaczynają bójki, bo się naoglądały filmów akcji o babach z jajami. I myślą że mogą zrobić facetowi krzywdę tymi swoimi piąstkami na chudych rączkach. A faceci jeżeli oddają, to zupełnie multigenderowo, każdemu tak samo - jak to się kończy, widać na filmie. Dokąd ten świat zmierza, k***a jego mać.



Podkreśl że mówisz o przyzwoleniu na "kobietę walczącą", a nie na bicie kobiet.
Oraz trochę się mylisz z tym "Dawniej jeśli mężczyzna uderzył kobietę, to nie był mężczyzną, tylko ścierką" bo to się tyczy dziś jak i wtedy bicia ogólnie ( bez znaczenia na płeć ) bez przyczyny ( czyt znęcania )

AJ97

2016-11-05, 11:39
zajebiście, ja bym jej jeszcze wyj***ł kopa jak leżała bo zasłużyła

żmij

2016-11-05, 11:52
AJ97 napisał/a:

zajebiście, ja bym jej jeszcze wyj***ł kopa jak leżała bo zasłużyła


Powiedział sebix z czarnym avatarem.
Pewnie też lubisz małpie odgłosy twego plemienia słyszalne w tle?

fantastico

2016-11-05, 12:01
Piwo za różowego paska myślącego, że ma jaja i ku*asa.

qhash

2016-11-05, 13:04
i prawidłowo, należało się głupiej piździe jak psu micha

imblue

2016-11-05, 13:35
To nie jest kobieta. Kobieta się tak nie zachowuje i nie ubiera w ten sposób.