18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

nie ma lipy ;) koksu pomalowany na murzyna :D

Pedo_bear • 2012-11-16, 20:48
bialy murzyn? Jasne, bez lipy ;)

Mathiuser

2012-11-16, 21:50
Jak się wogóle ocenia zawodników na takich zawodach?

ukcioo

2012-11-16, 22:29
ten, ktoremu od koksów zanika ku*as - wygrywa

trebeter

2012-11-17, 01:58

sidian

2012-11-17, 02:21
Miazga tacy kolesie. Metanabol im wchodzi jak normalnym ludziom chipsy. U mnie na siłowni też jest taki gość, który bokiem we wszystkie drzwi wchodzi, ale jak się dowiedziałem, że ma ledwo ponad trzydziestkę, to mi kopara opadła, bo wyglądał z twarzy na jakieś pięć dyszek. Dzięki, ale zostanę przy swoich koktajlach i okazjonalnej kreatynie.

Szkoda, że tacy kolesie są twarzą "kulturystyki", bo pchają ludzi w totalnie złą stronę. Chodzi o sprawność fizyczną, a nie konieczność stosowania przedłużek do szczoteczek do zębów, żeby sobie do ryja sięgnąć...

fifi

2012-11-17, 02:29
sidian - ale z drugiej strony to jest ich zycie i nikogo nie namawiaja do nasladowania

Fullmoon

2012-11-17, 02:30
szkoda gadać o takich "koksach"

Sorg

2012-11-17, 02:36
O dupę rozbić i hardkorowego i resztę sterydowych koksów.

sidian

2012-11-17, 02:46
fifi napisał/a:

sidian - ale z drugiej strony to jest ich zycie i nikogo nie namawiaja do nasladowania



Niby tak, ale z drugiej strony, jak się pokazuje dzieciakom kulturystów, to pokazuje się właśnie takich kolesi. Oni mają szmal, mają sławę, są zapraszani do różnych programów itd. Naśladować nikt nie każe, ale dają do zrozumienia.

Jak dla mnie koleś jest uroczy z tymi swoimi tekstami "nie ma lipy" i takie tam. W kategoriach humoru koleś jest naprawdę git... tylko szkoda kretynów, którzy potem cisną do takich rozmiarów na jakimś syfie.

Z drugiej strony wcale ich nie szkoda, bo primo kretynów generalnie nie jest szkoda, a secundo potem są z nimi niezłe filmiki, między innymi tu, na sadolu ;) .

Avekozka

2012-11-17, 02:49
Sidian typowa zazdrosna szmata co sama ch*ja robi koksy dają 10% sukcesu a metanabol synku Cie chyba poj***ło tego już się od lat nie stosuje... dam Ci koksy zrób to co oni a później
pie**ol dz**ko, żeby osiągnąć taki poziom to trzeba lat wyrzeczeń, a koksy to ch*ja do tego mają liczy się trening i dyscyplina gruba parówo.

Dziadek

2012-11-17, 04:35
Kultura musi być bynajmniej nie był bardzo zdenerwowany z przegranej wyglądał na zadowolonego :)

Plecionkarz

2012-11-17, 04:58
Kulturystyka jest ok z samej idei ale zawody to takie nieco pedalskie. Goli faceci napinają pośladki żeby oceniali ich inni faceci. Jakie oni pozy przyjmują, a lżejsze kategorie to już miazga. No i co to za sport w którym o wygranej decyduje tylko wygląd.

Sz...........jk

2012-11-17, 09:21
@Avekozka

Jakby koksy ch*ja dawały to nikt by ich nie stosował. Dają i to sporo, regeneracja jest kosmiczna, można ćwiczyć z dnia na dzień, ba można cisnąć dwa treningi dziennie na cyklu i nie czujesz się zj***ny. Normalnie bez sztucznego podnoszenia poziomu hormonów będziesz zmęczony i gówno z treningów będzie. Chesz być taki jak on czy Pudzian? Trzeba dużo szamać, dużo ćwiczyć i dużo wbijać, nie ma innej drogi. Bez sterydów czy prohormonów nie dojdziesz nigdy do takiej formy. Owszem, trzeba też samemu pracować żeby coś takiego osiągnąć, ale koksy ułatwiają sprawę. Oczywiście nikt nie jest głupi i nie powie, że samo wbicie zrobi z gościa pakera jeśli się nie ćwiczy, to jasne jak słońce.

el...........iz

2012-11-17, 09:30
wygląda jak by chciał wyladować na hardzie w rubryce kał i fekalia ;)