18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

nie ma lipy ;) koksu pomalowany na murzyna :D

Pedo_bear • 2012-11-16, 20:48
bialy murzyn? Jasne, bez lipy ;)

TPaury

2012-11-17, 11:00
Plecionkarz napisał/a:

No i co to za sport w którym o wygranej decyduje tylko wygląd.



A no taki że trzeba być symetrycznym, ładnym, wysuszonym. Ocenia się zaangażowanie w rozbudowę, twarzy nikt Ci nie będzie oceniał. Na tym ta dyscyplina polega, na ocenie jakości muskulatury i jej estetyki, symetrii itp itd.

I wcale nie potrzeba mieć rozj***nych bicków, Dorian Yates miał 52 cm w obwodzie a jest 6 krotnym MR. Olympia.

Fajka

2012-11-17, 13:38
@Mathiuser Sędziowie patrzą oczywiście na rozmiary, ale nie tylko. Bardzo ważna jest proporcjonalna budowa, nie można mieć np zaniedbanych łydek względem całej reszty. Oceniana jest ogólna sylwetka zawodnika jak i jego pozwanie, co jak mogłoby się wydawać, wcale nie jest takie proste. Nie łatwo jest wyeksponować mięśnie i prężyć się kilkadziesiąt minut na scenie.
Oczywiście kulturyście kilka dni przed takim występem mało co piją, a ostatnią dobę prawie w ogóle. Po to, żeby lepiej było widać zarys mięśni. Czasami zbyt mocne odwodnienie powoduje różne komplikacje zdrowotne.

sidian

2012-11-17, 17:23
Avekozka napisał/a:

Sidian typowa zazdrosna szmata co sama ch*ja robi koksy dają 10% sukcesu a metanabol synku Cie chyba poj***ło tego już się od lat nie stosuje... dam Ci koksy zrób to co oni a później
pie**ol dz**ko, żeby osiągnąć taki poziom to trzeba lat wyrzeczeń, a koksy to ch*ja do tego mają liczy się trening i dyscyplina gruba parówo.



Ja pie**olę, że takich kretynów ziemia nosi. Gdyby kox nic nie dawał, to by go ludzie nie ćpali garściami. Lat wyrzeczeń, jasne. Weź sobie wejdz na youtube i zobacz, jaką ludzie wyciągają sylwetkę w dwa-trzy lata treningu z odpowiednim wsparciem supli i koxu. Koleś pojechał z 48kg na 117kg w ciągu trzech lat. To są "lata wyrzeczeń"?

Właśnie po to się ładuje kox, żeby nie było lat wyrzeczeń i po to się ładuje kox, żeby wyciągnąć więcej, niż normalni ludzie dają radę.

Najlepiej trafiłeś z tą grubą parówą. Serio, naprawdę "trafiony tekst". A jeśli chodzi o dz**kę, to dz**ka to ci gnoju najwyżej kanapki robi co rano do szkoły. Dorośnij i urośnij a potem możemy rozmawiać.

kalafiory

2012-11-17, 19:48
Od koksów ku*as nie maleje jak już to jajka ;)
Wiem od dziewczyny.

mazuralf

2013-09-25, 20:02
trebeter napisał/a: