18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Never say NO to PC

Yoka_Brotherrr • 2015-01-13, 21:16
może kiedyś wydadzą Gta V na peceta... :kawa:


karinawaw

2015-01-13, 21:24
W Rockstarze głowią się jak nałożyć ograniczenia na ustawienia graficzne, żeby przypadkiem gra na PC nie wyglądała lepiej od konsoli.

oneshott

2015-01-13, 21:27
Niestrajcie sie tak tymi grami. Zacznijcie zyc.

TB303

2015-01-13, 21:35
oneshott napisał/a:

Niestrajcie sie tak tymi grami. Zacznijcie zyc.


Nikt cię o zdanie nie pyta.

Kardio_Error

2015-01-13, 22:00
oneshott napisał/a:

Niestrajcie sie tak tymi grami. Zacznijcie zyc.


właśnie uratowałem myrtane przed orkami, moje życie jest wspaniałe

An...........or

2015-01-14, 01:45
karinawaw napisał/a:

W Rockstarze głowią się jak nałożyć ograniczenia na ustawienia graficzne, żeby przypadkiem gra na PC nie wyglądała lepiej od konsoli.


Gry na konsole kiedykolwiek lepiej wyglądały niż na pc?
Chyba przez rok po premierze siódmej generacji.
Swoją drogą ciekawa teoria, najpierw podczas developingu przypadkiem stworzyli lepiej wyglądające tekstury(tracąc na to czas i zasoby) a teraz zabierają się za podmienianie ich na gorsze.

A potem piana na pysku jak ktoś stwierdzi,że kobiety są głupie :homer:

KurtSmolorz

2015-01-14, 02:21
To jest gwałt na mojej ulubionej serii reklam ;>

józekdeluxe

2015-01-14, 08:22
Po co wydawać gta5 na pc? Nadal sprzedaje się pięknie grubo powyżej 200 zł/szt na ps3/x360, a jeszcze lepiej remaster na nextgenach. Po co oddawać to za pół ceny pecetowcom, z których 90% i tak ukradnie.

ri...........90

2015-01-14, 11:59
Grałem w 4 na xboxie i pc i k***a lepiej niech już nie robią przekładek bo raz, że sterowanie na pc niewygodne to dwa: jak wchodzisz w opcje sterowania to masz widok pada od 360! WTF!?

SzTKPch

2015-01-14, 13:22
karinawaw napisał/a:

W Rockstarze głowią się jak nałożyć ograniczenia na ustawienia graficzne, żeby przypadkiem gra na PC nie wyglądała lepiej od konsoli.




Może i by się dało ogarnąć lepszą grafikę na obecnych pc-tach ale kogo to obchodzi, fakt jest taki że dostaniecie grę, która wszyscy juz dawno mieli, ile to już minęło od premiery ? ponad rok :D to co juz wszystkim się przejadło u was będzie nowością :D

voidinfinity

2015-01-14, 13:26
Antalor napisał/a:


Gry na konsole kiedykolwiek lepiej wyglądały niż na pc?



Tak - był czas kiedy konsole bardzo odstawały od pc, ale to był czas kiedy większość pc nie miała akceleratorów graficznych.

Potem owszem zdarzały się momenty, że konsole wychodziły na prowadzenie, ale były one tak nieznaczące że szkoda o nich wspominać.

józekdeluxe napisał/a:

Po co wydawać gta5 na pc? Nadal sprzedaje się pięknie grubo powyżej 200 zł/szt na ps3/x360, a jeszcze lepiej remaster na nextgenach. Po co oddawać to za pół ceny pecetowcom, z których 90% i tak ukradnie.



Musisz napisać do rockstar - że są głupi że w ogóle to rozważają ;-)

a btw.
spiraci - nie ukradnie.

KomisarzAndrzej

2015-01-14, 13:39
Wersja na PC która wyjdzie pod koniec marca, będzie o wiele bardziej urozmaicona niż w przypadku konsol, teraz wszyscy PCowcy dziękują konsolowcą za beta testowanie GTA5 :D Prawdą jest, że jakaś cebula 'kupi' gta z torrentów, ale tak naprawdę gówno z tego będzie miał, bo tą grę kupuje się wyłącznie ze względu na multiplayer, bo singla już chyba każdy widział :)

Green ninja

2015-01-14, 13:46
kupiłem xklocka w 2009r ( ixtreme wgrany ;) ) działa do dzisiaj, najlepiej wydane 1200zł w życiu

karinawaw

2015-01-14, 13:50
SzTKPch napisał/a:

to co juz WSZYSTKIM się przejadło u was będzie nowością :D



To kim są Ci do których piszesz skoro WSZYSTKIM się przejadło :O
Ci którzy nie są wszystkimi? Ciekawa sprawa...
I nie wiedziałam ,że WSZYSCY mają konsole w domu idę poszukać w takim razie gdzieś swojej skoro muszę ją mieć.

józekdeluxe

2015-01-14, 14:05
voidinfinity napisał/a:

a btw.
spiraci - nie ukradnie.



A Hofman i spółka spiracili pieniądze podatników. Masz zadatki na dobrego polityka kolego.