18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nauczycielka w Suwałkach podała 11 uczniów do sądu

pieto90 • 2012-09-16, 11:43
Nauczycielka matematyki pozywa 11 uczniów.

Rodzice pozwanych uczniów powiedzieli: "takie sprawy dyscyplinarne, nagannego zachowania, ciężkiego zachowania powinni nauczyciele rozwiązywać w ramach szkoły, nie przed sądem"
Ja się z tymi rodzicami absolutnie zgadzam, ale tylko wtedy jeśli nauczyciel ma prawo wpie**olić gówniarzowi za zachowanie. Co to w ogóle jest za przerzucanie odpowiedzialności wychowawczych na szkołę? No ch*j są ci rodzice?


Keepo

2012-09-16, 14:09
Mamusia broni syneczka a syneczek ma na wszystko wyj***ne full cap, ciuszki i biżuteria za 10.000 zł i kładzie na to wszystko ch*ja. Za starych dobrych czasów dostał by wpie**ol od nauczyciela, od sąsiada wracając do domu i od ojca. I by się zaraz skończyły takie szczeniackie zagrywki jak rozmowa przez telefon na lekcji.. Ale nastały pedalskie czasy i jak klepniesz dziecko to już masz przej***ne.

Wychowanie bezstresowe = pedał / dz**ka.

M4rkOPL

2012-09-16, 14:22
O ja pie**ole. Teraz widze że za to co my robiliśmy w gimbazjum to powinniśmy już dawno w poprawczaku siedzieć. Kobieta odważna, że nie dała się im lekceważyć i podała ich do sądu. Troche to zbyt drastyczne, ale ma do tego prawo.

maniek_elpolako

2012-09-16, 14:27
obozy niemieckie powinni otworzyć dla takich gówniarzy
tygodniowy obóz dla 14-latków
by sie gnoje nauczyły szacunku ,a jak nie to jeszcze na tydzień ich wysłać

SrogiSrom

2012-09-16, 14:31
chwała INOSOWI!

Joseph_Fritzl

2012-09-16, 14:37
Też byłem gimbusem, to co się dzieje w szkołach to przechodzi ludzkie pojęcia, rozumiem, hormony itp, ale można pośmiać się razem z nauczycielami. Można połączyć naukę i bekę w jakiś sposób, rozluźnić lekcje. Najgorsze są w tym wszystkim pseudo JP-ki. To jest taka bieda umysłowa, że masakra. Jebią policję dopóki nie podejdzie do nich funkcjonariusz na kilka metrów albo ktoś ukradnie im rower, wtedy proszą o pomoc coś co przed chwilą "j***li", to mnie rozpie**ala zawsze.

Magnic

2012-09-16, 14:48
Newgate napisał/a:


Wychowanie bezstresowe = pedał / dz**ka.



Oj jesteś w błędzie. To nie wychowanie bezstresowe. Ja miałem zwykłe wychowanie pasem przez dupę a potem lałem połowę klasy w podstawówce, więc to też nie wyjście. Jak przestano mnie lać ja przestałem lać innych uczniów. To nie zależy od wychowania a od człowieka. Jeden przy bezstresowym wychowaniu będzie grzeczny i posłuszny aby mu nie zabrali tego co kocha/lubi a inny nie.

Najlepiej jest zabrać tych najcwańszych i najbardziej pyskatych to reszta się uspokoi a nie karać całą grupę. Karzemy najgorszego miesiącem w odosobnieniu (broń Boże poprawczak, tam się jeszcze nauczy debil gorszych sztuczek, zamknąć go w pustym pokoju) a resztę boleśnie ukarać odcięciem od wszystkiego (łącznie z komórką, pieniędzmi oraz wyjściami z domu). Areszt domowy i odechce im się wyskoków.
Obecnie trzeba karać takich kuracją psychologiczną, a nie kary cielesne bo to nic nie da, poboli poboli i przestanie. Jak psychicznie oberwą to zostanie to doświadczenie w nich na zawsze i tacy będą przestrogą dla innych aby się pilnować.

Zdecydowanie jestem przeciw temu co zrobiła ta nauczycielka. Kiedyś niektórzy z nich mogą wyrosnąć na porządnych ludzi i mogą chcieć zacząć gdzieś pracować a tu dupa. Karany? To wypad, nie ma pracy.
Do tego słyszałem o tej nauczycielce i wiem, że ona wcale taka super świetna nauczycielka nie jest. To taka typowa histeryczka co drze się jak ktoś krzywo usiądzie. Takich bab na osiedlach jest w brud.

jirki

2012-09-16, 14:52
Bambiś napisał/a:

I dobrze. Więcej takich akcji, bo bachory robią się coraz bardziej bezkarne.

I co to za pie**olenie, że to dzieci więc nie powinno się ich karać?!



fakt, może w innych tematach mamy różne zdania, ale tutaj aż k***a się zalogowałem, żeby Ci piwo postawić, bo prawdę prawisz....


Młodociane k***iszcze, myślą, że są bezkarne...

dback

2012-09-16, 14:52
Jeszcze jestem za tym, by taki nauczyciel mógł jednemu i drugiemu strzelić w ryj. Bardzo dobrze zrobiła i niech mają te swoje kartoteki.

imbryg

2012-09-16, 14:56
k***a, czy jedynie ja trafiłem 5 lat temu na normalną klase w gimbazie? Jak jakis fajfus zaczął pyszczeć do nauczyciela, to cała klasa go uspokajała..... Moim zdaniem, ta nauczycielka odj***ła zajebisty motyw. Wiele nauczycieli straszyło pozwem, ale chyba żaden nie miał takich jaj jak ta kobieta. Ja osobicie popieram postawe tej babki, bo jak patrze teraz na tych ludzi, którzy w tym roku wyszli z gimnazjum to k***a głowa mała.

rimogyz

2012-09-16, 14:59
@Magnic:

bzdura z tymi kartotekami. Gnojki na pewno nie dostaną kary większej niż 3 lata pozbawienia wolności (o ile w ogóle można o takiej karze mówić w tym wypadku - raczej będą to przymusowe prace społeczne, wizyty u psychologa i dozór kuratora), a więc po pięciu latach wyrok ulega (z mocy prawa, bądź na wniosek skazanego) zatarciu. Nie ma go w aktach. A więc zanim staną się 'produktywnymi' obywatelami, ich akta będą czyste.

[edit:]
a może dzięki temu, że będą mieli już nawalone w papierach, to uspokoją się do czasu dotarcia do wieku, w którym człowiek zaczyna jakkolwiek myśleć.

pieto90

2012-09-16, 15:11
@rimogyz,

a mi się wydaje, że nic nie dostaną, bo ich będzie 11 zeznawało przeciwko 1 osobie, chyba że inni uczniowie potwierdzą wersję nauczycielki, jeśli jednak tak się nie stanie to sąd umorzy sprawę. Ja tak myślę, ale zobaczymy jak się to potoczy.

sorra18

2012-09-16, 15:18
Rodzice klada lache a dzieciaki sraja w szkole na lawke po czym strzelaja w pysk nauczyciela. Po czym oczekuje sie ze ten ma bic brawo i winszowac. Powinno sie gnojow izolowac albo powinna byc szkola specjalna w kazdym miescie i barachlo za odpowiednia ilosc sk***ysynstwa wysylac do takiej placowki z ostrym rygorem i ch*j spokojne dzieci by sie uczyly w spokoju.

Keepo

2012-09-16, 15:20
Magnic napisał/a:



Ja miałem zwykłe wychowanie pasem przez dupę a potem lałem połowę klasy w podstawówce, więc to też nie wyjście.



Jak nie ? W podstawówce zapewne biłeś tych którzy dali sobie na to pozwolić (w moim słowniku c*pki/pedały). No i co? Wyrosłeś z tego i pewnie nie jesteś teraz jakąś tępą p*zdeczką, która daje sobie w kasze dmuchać.(I ubiera się w te pedalskie stroje) Zostało Ci przyswojone w dzieciństwie co jest dobre i co złe i szacunek do osoby starszej. Ja z tego pokolenia, które dostawało baty za swoje "wyskoki" nie znam ani jednego debila, który ponad wszystko stawia swoją opinię wśród grupy i stara się zabłysnąć swoim debilizmem.

rimogyz

2012-09-16, 15:23
pieto90 napisał/a:

@rimogyz,

a mi się wydaje, że nic nie dostaną, bo ich będzie 11 zeznawało przeciwko 1 osobie, chyba że inni uczniowie potwierdzą wersję nauczycielki, jeśli jednak tak się nie stanie to sąd umorzy sprawę. Ja tak myślę, ale zobaczymy jak się to potoczy.



@Pieto90,

i wiesz co jest najgorsze? Że masz rację...