18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

National Geographic

Ra...........hi • 2017-02-28, 10:08


Swoją drogą jak można pozwolić na takie okrucieństwo? Przecież ten waz może się czymś jeszcze zarazić!

nowynick

2017-02-28, 10:16
No cóż National Geographic słynie z dokumentów, w których nie ingerują nawet jeśli widzą, że zwierzę cierpi. Swoją drogą ja bym w tego węża napie**alał łopatą a nie kręcił film, co chyba oznacza, że jestem mniejszym rasistą niż Anglicy, szach mat poprawnie politycznie zachodzie...

Ra...........hi

2017-02-28, 10:41
nowynick napisał/a:

ja bym w tego murzyna napie**alał łopatą



Zrobiłeś literówkę, ale już poprawiłem :amused:

_B...........r_

2017-02-28, 11:15
To selekcja naturalna zwierząt, jedno musi zginąć aby żyło drugie

DzidaZawodnik

2017-02-28, 11:26
Ja uważam, że to ściema. Jak widać głowa "wenża" jest po lewej od aktora, więc nie sądzę k***a, żeby go dupą zaatakował. No ale fotkę pewnie cały zachód łykną i moment jebnęli subskrypcję z konta na jakieś "fundacje". Wąż pewnie z Zoo, a zdjęcie zrobione pod Londynem.

pi...........ja

2017-02-28, 11:36
Przecież to ustawione jak amerykańska telewizja.

Aw3s0m3

2017-02-28, 12:54
Co wy tam wiecie, tak jak wyżej, jak dwa zwierzęta walczą ze sobą to National Geographic się nie wtrąca. Ale tak po za tym, to stawiałbym na węża :D

arekkomp

2017-02-28, 14:35
no tak, a do tego kto pstrykał tę fotkę to już takich pretensji nie ma? :/ hipokryzja.


mp0011

2017-02-28, 16:45
Zdjęcie z tematu przedstawia INSCENIZACJĘ walki i jest ustawione.
Chłopak jest opiekunem i właścicielem tego węża


radek225

2017-02-28, 17:40
Jaka jest różnica między białą, a czarną kobietą? Biała jest na okładce Playboya, a czarna na okładce National Geographic.

spinaczel

2017-02-28, 17:46
mp0011 napisał/a:

Zdjęcie z tematu przedstawia INSCENIZACJĘ walki i jest ustawione.
Chłopak jest opiekunem i właścicielem tego węża

Trzyma tego węża w kieszeni ?

tranzystor

2017-02-28, 17:50
mp0011 napisał/a:

Zdjęcie z tematu przedstawia INSCENIZACJĘ walki i jest ustawione.




Tak samo jak połowa płaczących dzieci z Afryki na węgierskiej granicy.

bloodwar

2017-02-28, 17:51
Pierwszą i najważniejszą zasadą dziennikarstwa jest neutrealność i nieingerenacja w wydarzenia za wszelką cenę - dziennikarz ma RELACJONOWAĆ wydarzenia a nie brać w nich udział a wszystko robi się na zasadzie "jakby nas tu nie było to wszystko i tak by się wydarzyło". Zresztą wielu dziennikarzy miało z tego powodu problemy min. Kevin Carter (słynny fotograf od obsypanego nagrodami zdjęcia z głodującym w Sudanie dzieckiem i sępa, który wylądował nieopodal niego w oczekiwaniu na żer). Pan Carter zaklinał się, że po zrobieniu zdjęcia odgonił padlinożercę a dziecko "otrzymało wszelką niezbędną pomoc" ale potem ktoś go wydał, że 20 minut robił w pełnym słońcu serie zdjeć żeby zrobić najlepsze ujęcie a "los dziecka pozostał nieznany" - spakowali się i odjechali. Samo zdjęcie w pewnym stopniu też było ustawione bo działo się ledwo kilka metrów od ośrodka dokaramiania (stąd sęp - przylatywał po resztki z kuchni a nie żeby zjadać dzieci) a dziecko zostało wybrane i ustawione w tym właśnie miejscu przez autora

mp0011

2017-02-28, 18:12
OD 25:30



spinaczel napisał/a:

Trzyma tego węża w kieszeni ?


Miałem na myśli osobę ze zdjęcia które wrzuciłem, a nie dziewczynkę którą "ratuje" ;)