18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najwięksi zbrodniarze w historii ludzkości.

kajtula • 2012-10-28, 00:19
Wiele osób wymieniając największych zbrodniarzy w dziejach ludzkości ogranicza się do Adolfa Hitlera czy Józefa Stalina. A historia zawiera w sobie wiele, wiele więcej takich osób.

Wasilij Michajłowicz Błochin



Nazywany "Katem Stalina", naczelnik między innymi NKWD. Członek ochrony samego Stalina, jemu zostały powierzane zabójstwa wyższej wagi. Z jego ręki zginęło łącznie 50.000 osób, poprzez strzał w głowę. Największymi ofiarami byli Lew Kamieniew, Grigorij Zinowjew, Michail Tuchaczewski i Nikołaj Jeżow oraz przypisuje mu się egzekucję pisarza, Izaaka Babla. Był jednym z wykonawców Zbrodni Katyńskiej.

Adolf Hitler



Bez wątpienia jeden z największych zbrodniarzy w dziejach świata. Niemiecki polityk, kanclerz oraz prezydent Rzeszy. Przypisuje mu się politykę rasową nazistowskich Niemiec. Odpowiedzialny za wywołanie II Wojny Światowej, podczas której zginęło blisko 50 milionów ludzi.

Idi Amin



Były prezydent Ugandy, dyktator. Chętnie wchodził w konflikty z innymi krajami, z równie wielką chęcią owe atakował. Zapewnił swojemu krajowi wielki kryzys ekonomiczny. Przypisuje mu się od 300 do 600 tysięcy zabójstw, na osobach sprzeciwiających się jego rządom. Na przeciwnikach politycznych oraz nawet na swoich rodakach podejrzanych o sprzeciwianie się mu.

Pol Pot



Dyktator Kamodży, dążył do przemienienia Kambodży w kraj rolniczy. W którym żyli by tylko chłopi. Osoby które mu się sprzeciwiły były zabijane bądź wysiedlane. Wszystkie uprawy z całego kraju, były przeznaczone na eksport w wyniku czego z głodu zginęło 7 milionów jego rodaków. Łącznie podczas jego rządów zginęło 10 milionów ludzi, 3 miliony zostały zamordowane.

Józef Stalin



Zaraz przy Hitlerze, uznawany za największego zbrodniarza w historii. Kolejny dyktator, wybijający swoich rodaków. Historycy przypisują mu łącznie około 50 milionów zabitych osób, podczas jego panowania. Jedną z najsłynniejszych zbrodni jest "Wielki Głód" wprowadzony przez niego na Ukrainie, w wyniku którego śmierć głodową poniosło 17 milionów istnień ludzkich.

Usama ibn Ladin(Osama bin Laden)



Przywódca Al-Kaidy, organizacji terrorystycznej. Co prawda nie ma na swoim koncie tylu zabójstw co Hitler czy Stalin aczkolwiek, przeprowadził wiele zamachów terrorystycznych. Toczył wojny religijne, jednym z najsłynniejszych ataków był ten z 11 września 2001 roku podczas którego zginęły prawie 3 tysiące osób.

Ilse Koch



Dziwnie wygląda zdjęcie kobiety, w takim spisie. Jednakże, nie mogło się bez niej obyć. Ilse była żoną jednego z oficerów SS, komendanta obozu koncentracyjnego w Majdanku. Kazała ze zwłok zabitych tworzyć wyroby galanteryjne między innymi: rękawiczki, abażury, okładki książek czy torebki. Przyczyniła się do brutalnych morderstw na wielu więźniach.

Ivan IV Groźny



Najbardziej szalony władca w historii Rosji. Nie bez powodu został mu nadany przydomek Groźny. Był on bezwzględny, przez wielu uważany za wariata. Jego szaleństwo posunęło się do zabójstwa własnego syna. Wydawał rozkazy morderstw również na swoich przyjaciołach oraz ich rodzinach. Przypisuje mu się zlecenie zabójstw na setkach tysięcy ludzi.

Elżbieta Batory



Siostrzenica Stefana Batorego. Porywała młode kobiety które w wyniku wyknywanych przez nią tortur, umierały. Wierzyła, że krew młodych kobiet pomoże jej zachować młodość oraz piękność do końca życia. Przypisuje się jej nawet kanibalizm. Z jej rąk i ust zginęło około 650 osób.



Drugi mój, tym razem trochę dłuższy artykuł. Takich osób, jest więcej ale zamieściłem te, które wydają się być największymi zbrodniarzami, oraz szaleńcami.

Dziękuję za poświęcenie czasu.
Enjoy.

Moja_Pani

2012-10-28, 07:52
Ja tam zamiast Bin Ladena wstawiłabym młodego Busha, a potem ZDOBYWCĘ POKOJOWEJ NAGRODY NOBLA - Obamę. Stoją za śmiercią znaaacznie większej ilości osób niż Bin Ladem (W TYM TYCH 3 TYSIĘCY), tysięcy cywili, żołnierzy KRAJÓW PRZEZ NICH OKUPOWANYCH i to na nich spoczywa odpowiedzialność za ogrom światowego terroryzmu.
Błagam, jeszcze wierzycie, że starszy dziadek z jaskini sterował najbardziej zaawansowaną jak dotąd technologią namierzania i był tak cwany, żeby przez dziesiątki km zmiany kursu lotów pasażerskich nie dać ludziom się zestrzelić, albo przynajmniej sprowokować hamerykanów do wysłania za samolotami odrzutowców patrolowych? AAA...czekajcie, to ten sam, który zlecił atak na Pentagon samolotem, którego nie było, a od uderzenia którego zniknęły raporty z prób zderzeniowych budynków z samolotami?

teken

2012-10-28, 07:52
Cytat:

jednym z najsłynniejszych ataków był ten z 11 września 2001 roku podczas którego zginęły prawie 3 tysiące osób


Jak możesz rozsiewać te brednie ?

Mc6

2012-10-28, 07:58
Polecam film nawiązujący o Idi Amin - "Ostatni król Szkocji" (The Last King of Scotland)

Złowroga Pralka !

2012-10-28, 08:05
szwagier9 napisał/a:

^"wieżyć" taaa
Ja jak przeczytałem twój komĘtarz to przestałem wieRZyć w ludzkość



pie**ol pie**ol Panie Polonisto. Co za róznica jak to napisał dopóki każdy wie o co chodzi ? To nie jest matura. Idź lepiej pomóż dziecku sąsiadów odrobić lekcje.


WTC ? Ryly ? 2 samolociki powodujące taki rozpie**ol i pionowe zawalanie się budynków ? Bzdura. Sam to pisałeś = jesteś idiotą

Skopiowałeś to skądś = jesteś głupim idiotą

fryca88

2012-10-28, 08:06
Idź pan w ch*j z tymi rewelacjami Hitler koło Osamy, wsadź to między bajki i nie czytaj amerykańskiego gówna

Zo...........27

2012-10-28, 08:08
Mao Zedong zabił od 30 mln do około 40 mln ludzi, więc co oni k***a wiedzą o zabijaniu ?

Duxi

2012-10-28, 08:09
A więc to Osama bin Laden odpowiedzialny jest za kontrolowane wyburzanie WTC. hmm.. ciekawe.

maniiiek

2012-10-28, 08:26
A gdzie władcy Korei Północnej? A gdzie Żyd odpowiedzialny za śmierć setek tysięcy Palestyńskich cywili?

No i ja bym jeszcze dał polski akcent: Feliks Dzierżyński - piesek Lenina. Twórca fundamentów pod takie organizacje jak KGB, UB itp

pieto90

2012-10-28, 08:40
Co do Hitlera, to nie on wywołał II WŚ (oficjalnie- tak), a Stalin, bez którego nie miałby wsparcia materiałowego i surowcowego, nie miałby gdzie ćwiczyć ze swoimi wojskami (wehrmacht jeździł na poligony do ZSRR). Stalin dobrze wiedział co robi, wspierając Hitlera, potrzebował takiego kogoś jak on w Europie, aby móc bez przypału poszerzać terytorium ZSRR. Do rozpętania II WŚ można jeszcze dołożyć WB i Francję, które stały jak te p*zdy i patrzyły jak Hitler łamie kolejne punkty Traktatu Wersalskiego i rośnie w siłę, a przecież armia Francuska jeszcze w 36' mogła sama stawić czoła Niemcom i ich rozjechać...

ja...........91

2012-10-28, 08:57
A gdzie politcy ?

To nie jednostki sa odpowiedzialne a masa tepych baranow (aka zolnierzy/cywili) sterowanych przez politykow do mordowania ludzi.

Miotacz_Maczet

2012-10-28, 09:32
Wpadka z 9/11 Bin Ladena. I brakuje wg mnie OUN UPA.

xts

2012-10-28, 10:00
z bin ladenem to jakiś żarcik?

gdzie george bush?

tfojastara

2012-10-28, 10:02
Jeżeli liczymy chinoli jako ludzi, to mao zaj***ł ich najwięcej, sporo więcej niż hitler czy stalin. A ofiary z konta bin ladena śmiało można doliczyć buszowi.

Przetrawiony przez Amina

2012-10-28, 10:12
Pisałem pracę licencjacką o Aminie. Nawet nie wyobrażacie sobie jak barwna to była postać. Najlepsze w jego wykonaniu były depesze do przywódców różnych państw. Polecam poszukać sobie to co pisał do królowej Elżbiety :D