18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Luqas95

2015-01-22, 01:20
no pytanie nie powiem się zastanawialem tak przez chwilkę ależ oczywiscie australia .... nawet niezłe pytanie moje ulubione są z np fundusze unijne albo inne tego sprawy co byś k***a się nawet nie spodiewał że coś takiego jest albo puszczą jakąs muzyke i zgadnis co jeszcze ten ktoś napisał albo skondto jest ale za 1z10 to piwo musi byc ostatni kaganek światła w tym gównie , jedyna latarnia pokazująca jasność po możu gówna zwanym telewizja publiczna

~Vuko

2015-01-22, 01:57
Luqas95 napisał/a:

no pytanie nie powiem się zastanawialem tak przez chwilkę ależ oczywiscie australia .... nawet niezłe pytanie moje ulubione są z np fundusze unijne albo inne tego sprawy co byś k***a się nawet nie spodiewał że coś takiego jest albo puszczą jakąs muzyke i zgadnis co jeszcze ten ktoś napisał albo skondto jest ale za 1z10 to piwo musi byc ostatni kaganek światła w tym gównie , jedyna latarnia pokazująca jasność po możu gówna zwanym telewizja publiczna


Ciebie by wyj***li z tego programu zaraz po tym jakbyś się przedstawił.

Luqas95

2015-01-22, 02:05
a jak bym się nie przedstawił ?

~Vuko

2015-01-22, 02:42
Luqas95 napisał/a:

a jak bym się nie przedstawił ?


I tak byś tego nie zrobił bo to wstyd powiedzieć na wizji "Cześć, z tej strony Adrian, jestem niepiśmiennym żydem z bidula".

Z taką pisownią jak Twoja dają grupę inwalidzką. Przynajmniej będziesz "ochroniarzem", więc spełnisz swoje marzenia o byciu kimś.

Luqas95

2015-01-22, 02:55
@up komu wstyd temu wstyd
niech się wstydzi ten co widzi

maderfakermen

2015-01-22, 03:33
Ale Luqas95. On ma rację. Gdybyś to tak napisał w czasach kiedy ja chodziłem do szkoły, to byś dostał mokrą ścierą w pysk od nauczyciela...

Luqas95. Jeszcze ci k***a piwo dałem, żebyś chyba był od tego głupszy... :facepalm:

pi...........ja

2015-01-22, 17:29
Lepsze to niż słyszeć, że Rosja, USA albo Chiny to kontynent, jak to zwykle idioci mówią.

ninji

2015-01-22, 18:09
ma sie tam Tadek z tymi zjebami

Grzyb18

2015-01-22, 18:40
Luqas95 napisał/a:

no pytanie nie powiem się zastanawialem tak przez chwilkę ależ oczywiscie australia .... nawet niezłe pytanie moje ulubione są z np fundusze unijne albo inne tego sprawy co byś k***a się nawet nie spodiewał że coś takiego jest albo puszczą jakąs muzyke i zgadnis co jeszcze ten ktoś napisał albo skondto jest ale za 1z10 to piwo musi byc ostatni kaganek światła w tym gównie , jedyna latarnia pokazująca jasność po możu gówna zwanym telewizja publiczna



I ty k***a baranie jesteś z 95 roku, chyba że tylko wpisałeś tyle żeby harda przeglądać kretynie. Wypie**alaj w ch*j po słownik, pie**olnij się nim w łeb. Pozdrawiam ozięble.

damni

2015-01-22, 19:42
Najlepszy teleturniej w Polsce bez dwóch zdań. Szkoda tylko że wrzucili pytania na temat FU, na które w 90% nikt z uczestników nie zna odpowiedzi. Moim zdaniem jest to w pewien sposób sprzeczne z formułą programu, w której to pytania zawierają się w "naturalnych" grupach typu: fizyka, matematyka, wiedza o kulturze a nawet wiedza muzyczna, kiedy to uczestnik musi wysłuchać pewien fragment piosenki i odgadnąć odpowiedź na pytanie dot. jej, autora itp. Ale po co ja to piszę, na pewno każdy oglądał ten znakomity program który ratuje polską ramówkę w TVP. Swoją drogą gdy byłem młodszy to moim marzeniem było wystąpić w "1 z 10". Pozdrawiam i polecam gorąco.

Kl...........on

2015-01-22, 20:03
@Luqas95

Ja pie**olę. Nie wiem jak ludzie mogą być aż tak głupi.

Luqas95

2015-01-22, 20:56
@up witam oto ja i o zdrowie pytam :lol:

Pr0xYsad

2015-01-22, 21:02
Więcej k***a pokoleń jp gimbusów, pie**olone gimnazjum, nie wiadomo jacy dorośli w są w nim współcześni nastolatkowie. Szkoda, że jeszcze mama daje obiadek i kasę na kanapki w szkole, a zapewne przepuszcza na fajki czy coś innego. No do k***y takim dorosłym, co nie wyrośli z gimnazjum, kulka w łeb to łaska ;_;

Luqas95

2015-01-22, 23:40
Maderfakermen napisał/a:

Ale Luqas95. On ma rację. Gdybyś to tak napisał w czasach kiedy ja chodziłem do szkoły, to byś dostał mokrą ścierą w pysk od nauczyciela...

Luqas95. Jeszcze ci k***a piwo dałem, żebyś chyba był od tego głupszy... :facepalm:



Wiem może by to coś poskutkowało , ale wątpie choć czasem przydała by się w szkole taka kara , jak chodziłem to mialen nauczyciela co na hitori jak ktoś się zle zachowywał a był to najczęsciej gruby to podchodzil i dawal mu w ucho z liścia więc grubu czerwone uszy często miał i to miało sens bo po pierwsze
fizyczne argumenty trzeba umiec zastosowac to jest najwazniejsze nie chodzi o to abyś za byle gowno lał tylko umiejętnie i nie napie**alał stolkiem takiego delikwenta tylko aby zapamiętał