18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Najdziwniejsze rzeczy znalezione w odbycie

Rayne • 2009-10-03, 14:59
Cytat:

To, że ludzka głupota nie ma granic, wiadomo nie od dawna. To, że granic nie ma także pojemność ludzkiego odbytu będzie wiadomo po lekturze tego tekstu.


W 1985 roku dwóch naukowców ze stanu Wisconsin, David Busch i James Starling napisało tekst ''Ciała obce w odbycie: Relacje z przypadków i przegląd literatury światowej'', który dokumentował 182 znane sprawy pacjentów, którzy potrzebowali operacyjnego usunięcia z odbytu przeróżnych obiektów. Busch i Starling otrzymali za nią w 1995 literackiego Antynobla.


W oparciu o to opracowanie (według którego najczęściej wyciąganymi z odbytu przedmiotami są butelki, słoiki oraz wibratory), oraz kilka innych znanych przypadków postanowiłem zrobić spis najdziwniejszych rzeczy, które ludzie wpakowali sobie do tyłków - żebyście Wy nie musieli.

- 2 szklanki - pragnienie widocznie było dużo

- butelka z przymocowaną do niej linką - sprytne... NOT!

- banan z nałożoną prezerwatywą - bezpieczeństwo przede wszystkim

- żarówka - chyba czas zacząć myśleć o Edisonie jako o wynalazcy seks-zabawek

- widelec - chodzi o sztućce - choć podejrzewamy, że wiele osób ma w dupie Widelec.pl

- dezodorant ''Impulse Body Spray'' - czasem zdjęcie warte jest tysiąca słów*

- pasternak - nie za bardzo wiem jak ta roślina wygląda, co dopiero, jak można ją sobie wsadzić w tyłek

- 2 jabłka - rozumiem banany, marchewki i ogórki, ale jabłko? dwa jabłka? Busch i Starling wyliczają także przypadki z cebulą i ziemniakiem

- rączka od bata - ktoś obejrzał o jeden raz za dużo Indianę Jonesa

- tępy nóż - co w tym dziwnego? przecież wiadomo, że tylko debil włożyłby sobie do tyłka ostry nóż...

- osełka do noży - czyżby to ten sam pacjent z przypadku powyżej zdecydował się jednak naostrzyć nóż?

- kufel piwa - wiem, że w wielu knajpach przesadzają z ''chrzczeniem'' piwa, ale są lepsze sposoby, żeby powiedzieć, że piwo jest do dupy

- latarka - pacjent ponoć tłumaczył, że upadł podczas próby obejrzenia swojego odbytu, tyle, że latarka nie miała baterii i skierowana była w niewłaściwym kierunku

- numer pisma ''The Church Times'' - gdyby to był ten sam przypadek co powyższy, świecenie latarką do odbytu byłoby nawet logiczne

- drut sprężynowy - bo zwykłe druty są dla frajerów

- puszka pudru dla dzieci - po pierwsze - to puder dla dzieci, po drugie - wystarczy użyć go trochę zamiast całej puszki, po trzecie - na tyłek, a nie w tyłek

- petarda - przypadek z 1955 roku - mężczyzna, któremu wybuch zrobił dziurę w ściance odbytu tłumaczył się potem, że umieścił w tyłku petardę ponieważ czuł się przygnębiony

- róg bydlęcy - ktoś pozazdrościł matadorom

- zamrożony ogon świni - ???

- telefon komórkowy - ten przypadek jest populatny m.in. przez uwzględnienie w nagrodach Darwina - poszkodowany podobno poślizgnął się pod prysznicem rozmawiając przez komórkę - podobno telefon trzy razy dzwonił w trakcie gdy lekarze próbowali go usunąć

- cementowa bryła - to chyba największy idiotyzm na tej liście - 20 latek z którego odbytu musiano usunąć cement przyznał, że dostał się on tam podczas ''miłosnych igraszek'' ze swoim chłopakiem - igraszki polegały na wlaniu cementu do tyłka przez lejek


A teraz najdziwniejsze zestawy znalezione w jednym odbycie:
- puszka oleju oraz ziemniak - myślę, że puszka oleju miała jeszcze jakiś sens, ale z tym ziemniakiem już popisywanie się
- rączka od parasolki i rurka służąca do lewatywy - najwyraźniej tamtego dnia nie padało
- 402 kamyki - czemu nie 403?
- okulary, kluczyk od walizki, woreczek z tytoniem i gazeta - podręczny zestaw statecznego gentlemana, tyle, że nie ''podręczny''


Orlando Woolridge




*A tu zdjęcie

[img:b36d0c0d77]http://bi.gazeta.pl/im/3/7104/z7104693O.jpg[/img:b36d0c0d77]

Shigekuni

2009-10-03, 15:06
Cytat:

- tępy nóż - co w tym dziwnego? przecież wiadomo, że tylko debil włożyłby sobie do tyłka ostry nóż...



To jaki w końcu? :-|

djbii

2009-10-03, 15:14
Przypadek autentyczny ze Szpitalnego Oddziału Ratunkowego:
Przywieziono 49-letniego pacjenta z ciałem obcym w odbycie i bólem brzucha. Lekarze chirurgicznie usunęli trzonek od młotka długości, uwaga: 43 cm. Pacjent podobno bawił się z 19-letnią kochanką i chcieli sobie urozmaicić życie seksualne. Jedynym problemem pacjenta była spowodowana trzonkiem perforacja jelita w trzech miejscach :D
Lekarze mieli 15-minutową bekę :beka:

Mietek69

2009-10-03, 15:30
Shigekuni napisał/a:



To jaki w końcu? :-|



Przeczytaj jeszcze raz. Powoli i ze zrozumieniem ;f.

grigori

2009-10-03, 19:19
Cytat:

- puszka oleju oraz ziemniak - myślę, że puszka oleju miała jeszcze jakiś sens, ale z tym ziemniakiem już popisywanie się


chcial se w dupie frytki zrobic???
... z DRUGIEJ ( ;) ) strony....
Cytat:

- tępy nóż - co w tym dziwnego? przecież wiadomo, że tylko debil włożyłby sobie do tyłka ostry nóż...

- osełka do noży - czyżby to ten sam pacjent z przypadku powyżej zdecydował się jednak naostrzyć nóż?



....to by jednak mialo "sens" ;)

Wu...........yk

2009-10-03, 19:29
Odemnie z SORu najciekawsza aplikacja do odbytu

Mezczyzna Ok 40 lat - wsadzil sobie w odbyt Kabaczka, wszystko ladnie pieknie tylko ze ten kabaczek mu pękł raniąc ściany odbytu i chirurg musial za pomoca haków i szczypcy wyciągac nieszczesnikowi kawałki kabaczka.


a z innych dziwnych aplikacji to 70 letnia kobieta z kilkoma patyczkami do uszu w pochwie.

djbii

2009-10-03, 19:32
Widzę że służba zdrowia się aktywnie udziela, może by założyć osobny wątek na na SORowe historie :P

.:...........:.

2009-10-03, 19:35
Macie >tu< obrazek z przedmiotami usuniętymi z odbytu.

Wu...........yk

2009-10-03, 19:35
Oj troche tego jest, jeszcze na psychiatrii pracowalem, ale to juz chyba na osobny watek zupelnie :D

djbii

2009-10-03, 19:43
Hehe psychiatria to już wogóle :D

Martina

2009-10-03, 19:47
a ja pracowałam w McDonald's, ale tam nikt nic sobie w dupsko nie wsadzał :cry:

luki24

2009-10-03, 19:59
a ja nie i też tak samo było

Wilczex

2009-10-03, 21:57
Shigekuni napisał/a:

To jaki w końcu?



Tępy, bystrzaku.

padalec

2009-10-04, 00:46
Na liście brakuje jeszcze dzwigni zmiany biegow od malucha, facet się nią zabawiający trafił do szpitala w Stargardzie Szcz. (??? w każdym bądź razie tamte okolice) bo gałka na końcu się odkręciła i utkwiła w jelicie.