18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nagranie zgłoszeń pożaru w Jankowie Przygodzkim

Jan_z_wydzialu_sledczego • 2013-11-30, 12:53

Cytat:


Pierwsze trzy rozmowy dotyczą pierwszych zgłoszeń na numer alarmowy 998 odnośnie pożaru, pragniemy zwrócić uwagę na różne określenia miejsca zdarzenia (Janków Przygodzki, Przygodzice, Wysocko Małe), co powodowało utrudnienia w dysponowaniu jednostek ochrony przeciwpożarowej na właściwe miejsce zdarzenia.
Korespondencja radiowa dotyczy informacji podczas dojazdu jednostek do miejsca zdarzenia i pierwszych podejmowanych działań ratowniczych. Słyszalny szum podczas korespondencji (utrudniający łączność) to odgłos wydobywającego i palącego się pod dużym ciśnieniem gazu z rurociągu.




zaj***ne z ostrow24/tv

Wolf3D

2013-11-30, 13:20
Strażakom dziękujemy za wszelką pomoc. Polacy.

Modrzew88

2013-11-30, 13:43
@Wolf3D Służbom* dziękujemy za wszelką pomoc. Przy takiej operacji nie działają tylko strażacy.

versós

2013-11-30, 14:04
styrta się pali...

meier

2013-11-30, 14:08
ja jebe, ludzie nie wiedzą gdzie mieszkają

Wolf3D

2013-11-30, 14:34
Modrzew88 napisał/a:

@Wolf3D Służbom* dziękujemy za wszelką pomoc. Przy takiej operacji nie działają tylko strażacy.



Akcji tak ale... Policja szczuje nas na drogach aby poprawić budżet..
Panowie w ambulansie dawali povulon...
ABW itp.. zakłada podsłuchy w ilościach wcześniej nieznanych..
Dlatego dziękuje za prace tylko strażakom.

Bansiarz

2013-11-30, 15:48
(...)
- Są osoby poszkodowane?

- Nie mam pojęcia, ja tylko to z okna widzę i wszystko mówię panu co widzę, nic nie widzę, ale tam jest pełno ludzi, widzę(...)


Rozumiem, że to nie jest zabawne. Ale ten dialog spowodował, że się zaśmiałem :D

avox

2013-11-30, 15:50
@meier
:homer:
Na prawdę myślałeś, że oni nie wiedzą gdzie mieszkają? Pomyśl, że te płomienie było widać z okolicznych miejscowości.. takie duże były. Dlatego dzwonili i podawali swoją miejscowość

Devilyn

2013-11-30, 23:02
avox napisał/a:

@meier
:homer:
Na prawdę myślałeś, że oni nie wiedzą gdzie mieszkają? Pomyśl, że te płomienie było widać z okolicznych miejscowości.. takie duże były. Dlatego dzwonili i podawali swoją miejscowość



Tobie to się oprócz facepalma to jeszcze strzał w pysk należy. A co to k***a okolicy ludzie nie znają ? dyliżansami jeździć muszą ? o tym że sąsiad bimber pędzi a sołtys w gimnazjum dyma pewnie k***a cała wieś wie.

fen1x

2013-11-30, 23:06
Czy ja dobrze słyszałem babka na koniec się pyta czy zakluczył? xD
Siano we łbie straszne.

Sn...........ol

2013-11-30, 23:09
2:44 troche wzruszający moment, że facet bierze wiadro i mimo wszystko broni swego domu. Piwo dla tego Pana !

slig01

2013-11-30, 23:10
@Wolf3D Nie masz pojęcia o pracy pogotowia ani policji ani straży pożarnej. Ci z tej akcji dawali pavulon? A może każda karetka daje pavulon? Pogotowie ratuje codziennie setki ludzi, a take barany jak Ty pamiętają tylko przestępców z jednej. Nie zapomnij powiedzieć tego załodze jeśli kiedyś wezwiesz karetkę chyba że nie masz jaj bo jesteś tylko internetowym napinaczem. A gdyby nie policja co cię szczuje to byś dawno miał mordę obitą. Rada jeździj zgodnie z przepisami to nie będą cię szczuli.

Ode mnie podziękowania dla WSZYSTKICH służb.

mornest

2013-11-30, 23:24
Jak słyszę tłumaczenia tych Pań, to wydaje mi się że przejeżdżając obok, nie znając miejscowości lepiej bym te miejsce opisał... A mogły po prostu oddać telefon facetowi...

goldenguti

2013-11-30, 23:26
Cytat:

"avox napisał/a:
@meier
:homer:
Na prawdę myślałeś, że oni nie wiedzą gdzie mieszkają? Pomyśl, że te płomienie było widać z okolicznych miejscowości.. takie duże były. Dlatego dzwonili i podawali swoją miejscowość


Tobie to się oprócz facepalma to jeszcze strzał w pysk należy. A co to k***a okolicy ludzie nie znają ? dyliżansami jeździć muszą ? o tym że sąsiad bimber pędzi a sołtys w gimnazjum dyma pewnie k***a cała wieś wie."



Każdemu z Was życzę, żeby rozpie**oliło Wam pól wyp*zdowa, w którym mieszkacie (a jeżeli nie wyp*zdowa to i tak pół) i zobaczymy jak dokładne informacje byście podawali. k***a ludzie w stresie myślą, że armagedon, a internetowe p*zdy jeszcze będą im wytykać błędy w informacjach. Byście się pewnie zesrali podając imię i nazwisko.