18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na wyspie Catalina pies gryzie psa

fantastico • 2017-04-23, 00:20
Koło wybrzeża Kalifornii umiejscowiona jest sobie wyspa Catalina, na której zbudowany jest pomost. Na tym pomoście dochodzi do gryzienia psa przez psa przy wtórze krzyku kobiety. A to był pitbull. W koło była woda.


Ma...........ke

2017-04-23, 00:47
Poj***na rasa psów do odstrzału. Powtarzam ta rasa została wyhodowana do walk arenowych one tam miały żyć i zdychać.
Przecież to gówno nie jest w żadnym wypadku szlachetne a zbyt głupie do polowań.

my...........69

2017-04-23, 01:15
sebiksy chodzą z takimi psami

razak

2017-04-23, 01:20
Maupajoke, " Jestem głuchy Jestem ślepy Jestem daltonistą " masz idealne podsumowanie samego siebie pod twoim komentarzem tylko dałbym edit z ideał na debil :) jak nie masz o czymś pojęcia to błagam Cie nie zarażaj swoją głupotą innych. Ta rasa nie została stworzona do walk na arenach między sobą tylko popie**oleni ludzie tworzyli areny by tam tą rase wykorzystywać gdyż mają kilku tonowy uścisk szczęki. Dam Ci inny przykład. Yorki te małe pimpki od blondyneczek z bujnymi cyckami były STWORZONE do tropienia szczurów, ale ludzie woleli zrobić sobie z nich maskotki i teraz co 2gi ma downa i zdycha po 6 latach bo zaczeli dopuszczać rodzeństwa by wyszły "zajebiste". Wiesz co mam na myśli ?? odpowiednie WYCHOWANIE to słowo klucz. To my ludzie jesteśmy popie**oleni. Nie mówie wszyscy, ale napewno Ci którzy kupują takie psy, a nie mają zielonego pojęcia o metodach wychowawczych. To są swego rodzaju bestie bo mają niewyobrażalną moc i wrodzony instynkt łowiecki, ale dając mu jeść, opiekując sie nim, zaprzyjaźniając się z nim... jesteś wstanie nad nim panować w 100 % Bo znam takie przypadki (nie znam innych... chyba że z mediów). Możecie mnie linczować i pisać co ja pie**ole ten pies to morderca itd... nawet nie będe dalej polemizował, ale dalej będe twierdził, że to człowiek jest winny takich zachowań i tylko człowiek.

TT4

2017-04-23, 03:01
Up już? Super. Piwo za opis.

domat1

2017-04-23, 08:00
do odstrzału pierw pieski, później ich właściciele
ani za jednymi, ani za drugimi nikt normalny płakał nie będzie

S.T.U_Cummins

2017-04-23, 08:52
W takiej sytuacji bezwzględnie trzeba psowi poderżnąć gardło.

Ma...........ke

2017-04-23, 14:00
razak napisał/a:

Maupajoke, " Jestem głuchy Jestem ślepy Jestem daltonistą " masz idealne podsumowanie samego siebie pod twoim komentarzem tylko dałbym edit z ideał na debil :) jak nie masz o czymś pojęcia to błagam Cie nie zarażaj swoją głupotą innych. Ta rasa nie została stworzona do walk na arenach między sobą tylko popie**oleni ludzie tworzyli areny by tam tą rase wykorzystywać gdyż mają kilku tonowy uścisk szczęki. Dam Ci inny przykład. Yorki te małe pimpki od blondyneczek z bujnymi cyckami były STWORZONE do tropienia szczurów, ale ludzie woleli zrobić sobie z nich maskotki i teraz co 2gi ma downa i zdycha po 6 latach bo zaczeli dopuszczać rodzeństwa by wyszły "zajebiste". Wiesz co mam na myśli ?? odpowiednie WYCHOWANIE to słowo klucz. To my ludzie jesteśmy popie**oleni. Nie mówie wszyscy, ale napewno Ci którzy kupują takie psy, a nie mają zielonego pojęcia o metodach wychowawczych. To są swego rodzaju bestie bo mają niewyobrażalną moc i wrodzony instynkt łowiecki, ale dając mu jeść, opiekując sie nim, zaprzyjaźniając się z nim... jesteś wstanie nad nim panować w 100 % Bo znam takie przypadki (nie znam innych... chyba że z mediów). Możecie mnie linczować i pisać co ja pie**ole ten pies to morderca itd... nawet nie będe dalej polemizował, ale dalej będe twierdził, że to człowiek jest winny takich zachowań i tylko człowiek.



Masz zmieniłem opis. Zmieniłem też teorię po co odstrzeliwać taką sztukę jak na filmiku jak można je napuścić na miłośników podobnych tobie dwa problemy rozwiążą się za jednym razem.

PapierowyUmysł

2017-04-23, 14:50
Z jednej strony niby tak jak wyzej, nie ma zlych zwierzat a ch*jowi opiekunowie typu sebastian czy ksena karyna, troche sie orientuje, zatem nadmienie jedynie ze owczarek n, ma silniejszy uscisk szczeny, prawda natomiast jest taka, ze gdy podejmujesz sie wychowania takiego, czy jakiegokolwiek innego psa musisz mu narzucic swoja wole, poniewaz jest to zwierze stadialne, a przynajmniej ma to w genach, musi byc alfa, takiego bydlaka czy innego psa nie mozna przepuscic w drzwiach pierwszego, bo wtedy ma nad toba kontrole, oczywiscie zwierza nie nalezy karac napie**alajac go ale reagowac stanowczo I chwycic za grdyke gdy sytuacja tego wymaga, co do filmu to soczysty strzal w pysk za puszczenie go luzem bez smyczy.

sh...........ns

2017-04-23, 17:04
po co ktoś trzyma taką chorą rase ,hhmmm właśnie pomyslałem tez o żydach muslimach i murzynach

Ptoon

2017-04-23, 18:21
Odkładając na bok rozważania na temat uścisku szczęki, wychowania i głupich właścicieli, jest jeszcze jedna istotna perspektywa. Na świecie jest od 500 do 900 milionów psów ( https://www.psychologytoday.com/blog/canine-corner/201209/how-many-dogs-are-there-in-the-world , https://en.wikipedia.org/wiki/Dog#Population_and_habitat ) . W większości żyją z ludźmi lub obok ludzi. Biorąc pod uwagę czystą statystykę, różnego rodzaju wypadki, śmierci, pogryzienia są nieuniknione. Do tego temat jest "medialnie lotny", bo sprzeciwia się ogólnie akceptowanej idei, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Dlatego na podstawie takich pojedynczych filmików nie można wyciągać globalnych wniosków. Zapewne 95% psów z groźnych ras nigdy nie spowoduje żadnego wypadku, ale po prostu jest ich tak dużo, że zawsze o czymś usłyszymy. Dlatego nie ma co od razu żądać wystrzeliwania wszystkich.

Pepperoni

2017-04-23, 19:37
nic co napisaliscie powyzej nie jest pomocne.... spinajcie sie bardziej i piszcie referaty o psach i ich glupich wlascicielach ktorymi nic nie zmienicie niczym feministki, a ja powiem wam co robic jak znajdziecie sie w takiej sytuacji. Wyjmujesz pasek ze spodni lub kogos o niego prosisz, zaplatasz psu na szyje i z gracja go poduszasz - puszcza po 20 sec. wszyscy szczesliwi i psy cale. dziekuje pozdrawiam.

mar077

2017-04-23, 19:49
Zawsze na spacer z dzieckiem biore berette 950. Bardzo szybki pocisk. Ten pchlarz strzelony na komore polatal by w amoku jeszcze z 1 min przed zdechnieciem !!!

Pigwaranek

2017-04-23, 19:55
@up hahahaha Chyba Cie poj***lo ze narazalbym zdrowie/zycie dla jakiegos psa. Przeciez to jest bezuzyteczne poza dowartosciowywaniem ludzi ktorzy nie maja kolegow, ewentualnie do obrony posesji. Do tych 2ch celow rownie dobrze moze sluzyc byle jaki kundel, ktorego kazdy nam odda za darmo. Nie widze problemu poza sp***olinami dracymi morde na tym filmiku. Do kolegi @Ptoon: Swieta racja, tak powinno sie patrzec na kazdy temat, niestety media robia ludziom wode z mozgu i uwypuklajac kilka przypadkow sa w stanie nam wpoic jakiekolwiek przekonanie. Chore czasy.

mp0011

2017-04-23, 19:58
Jak rozdzielić gryzące się psy, lub uratować ich ofiarę

Psa należy złapać za tylne nogi (obie) i cofać się.

Pies, mając uniesiony tył, czuje że "leci na pysk" i instynktownie stara się odzyskać równowagę i przestaje atakować. Nie jest też w stanie atakować odciągającego, bo raz, że ten jest poza zasięgiem, a dwa - by się wyj***ł.

Trzeba tylko mocno trzymać i w miarę możliwości rozszerzyć nogi psa. Raz, że Łatwiej kontrolować psa w ten sposób, a dwa, że kopa można sprzedać w zasadzie na cały tułów, pysk i szyję... czy z kolana w jajka...