18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na Drogach - burak jakich mało

fabiothethird • 2016-04-14, 21:53
Panowie z drogówki zatrzymali podchmielonego dresa, typowego JP 100%, HWDP, j***ć sond, tylko buk może mnie oceniać. Dał popis chamstwa i buractwa. Policjanci ledwo się powstrzymywali. Ja bym chyba mu profilaktycznie jebnął...


TB303

2016-04-14, 22:04
Ja pie**ole... takich to tylko wziąć i spałować do nieprzytomności! Sadzą się jeden z drugim, a potem płacz jaka to policja zła i okropna. pie**olone, zaj***ne dresiarskie ścierwo. Takie chodzące gówno nie powinno mieć żadnego prawa do życia :idzwch*j:
Uh... użyłem maści i już mi lepiej. To cudo działa cuda :amused:

Wojtass84

2016-04-14, 22:06
Oto proszę państwa nasza piękna stolica stolica i jej mieszkańcy :-x

hassasynn

2016-04-14, 22:44
eee tam, dobry typ. Chyba w ryja dostales kiedys od takiego :D

KlinikaAborcyjna

2016-04-14, 23:18
Z dziada pradziada rodowity warszawiak, jak to mówi stare przysłowie "Nad Warszawiaka nie masz cwaniaka"

Dziwi mnie to że nie zawieźli typa na izbę wytrzeźwień.

zerwikaptur

2016-04-14, 23:40
To tacy właśnie "rycerze ortalionu " psują między innymi marsz Niepodległości to tacy właśnie kretyni pod płaszczykiem " jestem patrioto" uragaja poważnie szeroko pojętemu Ruchowi Narodowemu .
Ten tu okaz zapewne buty i ortalionik kupił za pieniądze rodziców aa na swoje wydatki zarabia juz pewnie nielegalnie i taka oto parowa stawia siebie ponad normalnego obywatela uczciwego itd .
To ze ci policjanci nie wbili wymoczka w asfalt jest tylko potwierdzeniem tego ze Polska policja działa profesjonalnie tylko w niewielu przypadkach ,bo uważam ze policjant to nie powinien być ja k***a bonzo jakiś ale szacunek do siebie powinien egzekwować

hardowski

2016-04-14, 23:53
Kamera jest, bo inaczej tak by im nery obili na dołku, że... :kawa:

Biniu90

2016-04-15, 00:37
A później k***a płacz, że policja bije a ja tylko przez drogę przechodziłem.

mormakill

2016-04-15, 03:28
ta każą im podpisywać, a podpisy pijanego są nie ważne

SpijaczWymiotów

2016-04-15, 04:08
TAXI policja hahaha
TAXI hahaha

No k***a debil.
Drugi koleżka nie cwaniakuje i ma spokój.