18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

muzyka

pazuzu • 2017-01-17, 11:40
To wspanaiałe jak muzykja potrafi przenosić nas w inne miejsca. np. teraz: wchodzę do knajpy, leci sylwia grzeszczak, ide do innej knajpy

janlew

2017-01-17, 11:47
Akurat na Polskiej scenie muzycznej, wokalistek gorszych od Sylwii Grzeszczak to jest za trzęsienie. Już nie wspominam o "polskiej murzyńskiej muzyce", czyli Reggae czy HipHopie. Tego to się dopiero nie da słuchać.

Wiewór

2017-01-17, 13:41
Dodałbyś informację, że zaj***łeś z kwejka.

Kondra

2017-01-17, 14:15
@up

Tylko jak kwejk doda informację, że zaj***ł z tweetera.

KrisCFC

2017-01-17, 15:07
janlew napisał/a:

Akurat na Polskiej scenie muzycznej, wokalistek gorszych od Sylwii Grzeszczak to jest za trzęsienie. Już nie wspominam o "polskiej murzyńskiej muzyce", czyli Reggae czy HipHopie. Tego to się dopiero nie da słuchać.



Powiedział co wiedział...

janlew

2017-01-17, 15:15
KrisCFC napisał/a:

Powiedział co wiedział...


Chodzi o Reggae czy HipHop? Spokojnie, nie oceniam samej twórczosci ze względu na jej jakość. Odrzucam ją bo jest murzyńska. Z zasady nie słucham murzyńskiej muzyki, ani nie chodzę w spodniach opuszczonych do kolan z wywalonymi majtami. Tak więc bez urazy, gdyż nie chciałem ranić twych gustów muzycznych.

TB303

2017-01-17, 16:50
janlew napisał/a:

Odrzucam ją bo jest murzyńska.


Reggae dodatkowo jest muzyką pedalską. W końcu - "kto słucha Reggae, ten r*cha kolegę" :amused:

SpeedyG

2017-01-17, 21:40
janlew - bluesa też nie słuchasz?

Zygmundo

2017-01-18, 00:47
Z czego wywodzi się rock i metal?

Sabajone

2017-01-18, 11:04
janlew napisał/a:


Chodzi o Reggae czy HipHop? Spokojnie, nie oceniam samej twórczosci ze względu na jej jakość. Odrzucam ją bo jest murzyńska. Z zasady nie słucham murzyńskiej muzyki, ani nie chodzę w spodniach opuszczonych do kolan z wywalonymi majtami. Tak więc bez urazy, gdyż nie chciałem ranić twych gustów muzycznych.

Czyli rozumiem że słuchasz tylko disco polo i Mozarta tak?