18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Muzułmańskie imiona

Suq-Madiq • 2013-05-23, 11:23
Nawet prowadzący nie wytrzymał.


minich16

2013-05-23, 12:47
Rozumiem, że tytuł tematu rozpoczyna się z wielkiej litery, ale nie w przypadku ciapatych.

RadzioC

2013-05-23, 13:01
Żalosne ... pie**olone chamburgery tylko wysmiewac potrafia a sami zenada na kilometry bija.

pkh

2013-05-23, 13:10
Ej, nie rozumiem 'quchi' :(

Ha...........ng

2013-05-23, 13:50
Jakbyście nie zauważyli, to nie są normalne wiadomości tylko prześmiewcze na Comedy Central, u nas też takie coś leci.

Da...........ki

2013-05-23, 14:05
Ja coś czuję, że ameryka niebawem zrobi crashtesty prototypu fajnej bomby na szmatogłowych
\

ga...........89

2013-05-23, 14:19
konstantynopolitanczyk napisał/a:

Żalosne ... pie**olone chamburgery tylko wysmiewac potrafia a sami zenada na kilometry bija.



Ooo Panie i Panowie oficjalnie możemy uznać, że mamy własnego muslima/obrońce muslimów.
Witamy pośród nas, zapewne będziesz się czuł tutaj osamotniony więc z całego serca ch*j CI W DUPĘ. :psycho:

DuckDodgers

2013-05-23, 14:56
konstantynopolitanczyk napisał/a:

Żalosne ... pie**olone chamburgery tylko wysmiewac potrafia a sami zenada na kilometry bija.



Ciapaci już na sadolu :-/

drzymek1906

2013-05-23, 16:38
To jest k***A sadol, albo śmiejesz sie z muslimów albo wypie**alaj .

Derwilly

2013-05-23, 17:25
jakby ktoś nie widział to jest to program parodiujący wiadomości na Comedy Central...

CrashDW

2013-05-23, 17:53
konstantynopolitanczyk napisał/a:

pie**olone chamburgery



chamburgery, oł rili? chyba z cheeseburgerem Ci się poj***ło, hamburger przez samo H

oc...........an

2013-05-23, 18:10
Wszyscy się śmieją, ale później jak co do czego przychodzi to idą na Kebaby i Gyrosy i tym samym wydatnie wspierają dżihad ;)


Ale w sumie mamy to zakodowane w genach - wasi dziadkowie chodzili do kin czym wspierali nazioli, a wasi rodzice kasowali bilety czym wspierali komunę <3 ;)



A tak na serio, to Rosjanie i Amerykanie będą dla mnie zawsze na propsach, bo to są jedyne kraje, które otwarcie nie pie**olą się z muslimami: USA wydatnie zatrzymało rozwój bliskiego wschodu swoimi interwencjami, a Rosjanie ciągłymi dofinansowaniami różnych krajów arabskich prowadzą do ich destabilizacji i wojen między nimi, na których biały człowiek się bogaci. Wspomnę jeszcze o wsparciu jakie zapewnia Syrii, dzięki czemu zginęło w niej już 50 000 mudżehedinów :3

AngelusNL

2013-05-23, 19:19
Derwilly napisał/a:

jakby ktoś nie widział to jest to program parodiujący wiadomości na Comedy Central...


thanks captain obvious :facepalm:

Raveloops

2013-05-23, 23:19
Hahahah, kwintesencja sadistica, to lubie :mrgreen:
Dawno mnie tu nic tak nie rozbawiło ;-) Piwo !

RadzioC

2013-05-24, 21:59
gacek89 napisał/a:



Ooo Panie i Panowie oficjalnie możemy uznać, że mamy własnego muslima/obrońce muslimów.
Witamy pośród nas, zapewne będziesz się czuł tutaj osamotniony więc z całego serca ch*j CI W DUPĘ. :psycho:


hahahaah wiedzialem zeby darowac sobie ten komentarz :D :D :D :D matka teresa sie k***a znalazła :D no ale ciapatym nie jestem :D łap piwo za pocisk :D :D
CrashDW napisał/a:



chamburgery, oł rili? chyba z cheeseburgerem Ci się poj***ło, hamburger przez samo H

masz racje przepraszam nie jadam

dodam jeszcze ze bardziej od ciapatych nielubie hamerykancow