18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Murzyni (Czarni)

grochu11 • 2013-10-05, 22:07
Jadąc do Krakowa, historycznego miasta, gdzie studiuję, kupując bilet u pani konduktor w naszym najwspanialszym PKP zauważyłem opustoszały przedział z kilkoma osobnikami rasy Afroamerykańskiej. Można powiedzieć, że byli oni odgrodzeni od reszty co mnie zdziwiło. Przechodząc przez ten przedział zostałem zapytany ch*jowym akcentem czy mam papierosa. Nawet gdybym go miał, mogliby o nim tylko pomarzyć. Często śledząc ten portal nie rozumiałem nienawiści do murzynów. Otóż nadszedł ten dzień w którym całkowicie zmieniam zdanie. Gdy doszedłem do następnego wagonu zapełnionego naszymi obywatelami, czekając 15 min aż pociąg ruszy zacząłem obserwować tą rasę, jak dotąd mało mi znaną. Ku mojemu zdziwieniu murzyny biegały po przedziale jak popie**olone, tarzali się po ziemi wydając dziwne odgłosy. Teraz wiem dlaczego nazywani są małpami. I całkowicie się z tym zgadzam. Można powiedzieć, że w końcu przejrzałem na oczy 8-) .
Jeszcze w połowie drogi czarna nastolatka, wpadła do przedziału chcąc wymusić od babci parę zł.. Z rozmowy stwierdziłem iż musiała już jej coś sypnąć to poszła po dokładkę. pie**olone nieroby wysiadły w płaszowie.. Niby nie j***ły jak cyganie ale wk***iały swoim małpim zachowaniem.

Dodam, że to mój pierwszy post. Wiecie co ze mną zrobić... :lol:

Co...........er

2013-10-05, 22:10
maszynista zatrzymał pociąg i przybiegł do twojego przedziału bić brawo?

psiwytrysk

2013-10-05, 22:13
Pewno jeszcze cię boli odbyt po ataku tamtych Afrykanów z pociągu. Twoja nienawiść jest w tym przypadku zrozumiała.

~zsakuł

2013-10-05, 23:08
@up,upup - Japa murzyny.

ko...........ca

2013-10-05, 23:10
widzisz i byłes lewakiem i tak jak każdy lewak zmieniłeś zdanie po spotkaniu z murzynami . witamy w gronie rasistów i ksenofobów

Majesty

2013-10-06, 00:00
Szkoda ze obóz już nie działa :D

premium122

2013-10-06, 01:12
Kiedys moj znajomy jezdzil gdzies na praktyki poza Poznan(koniec lat 90).Aby przyoszczedzic pozyczyl od kuzyna legitymacje pracownika pkp uprawniajaca do darmowych przejazdow(z wygladu byli podobni).
Raz jechal 2 klasa z dwoma murzynami.Przylaz konduktor bilety czarnym sprawdzil legitymacje kolegi wzial , zasepil sie,schowal do kieszeni i powiedzial ze zaraz wroci.
Kolega mial lekki zawal i mokro w gaciach i zastanawial sie jakim cudem konduktor tak latwo go wyczul skoro juz tyle czasu jezdzil bez przypalu.
Konduktor wrocil po kilku minutach poprosil kolege ze soba i zaprowadzil do wagonu 1 klasy(w 2 byl komplet),wskazal miejsce i powiedzial:"tu pan sobie dojedz do stacji a nie tam z malpami."

psiwytrysk

2013-10-06, 08:51
premium122 napisał/a:

Kiedys moj znajomy jezdzil gdzies na praktyki poza Poznan(koniec lat 90).Aby przyoszczedzic pozyczyl od kuzyna legitymacje pracownika pkp uprawniajaca do darmowych przejazdow(z wygladu byli podobni).
Raz jechal 2 klasa z dwoma murzynami.Przylaz konduktor bilety czarnym sprawdzil legitymacje kolegi wzial , zasepil sie,schowal do kieszeni i powiedzial ze zaraz wroci.
Kolega mial lekki zawal i mokro w gaciach i zastanawial sie jakim cudem konduktor tak latwo go wyczul skoro juz tyle czasu jezdzil bez przypalu.
Konduktor wrocil po kilku minutach poprosil kolege ze soba i zaprowadzil do wagonu 1 klasy(w 2 byl komplet),wskazal miejsce i powiedzial:"tu pan sobie dojedz do stacji a nie tam z malpami."



Kuzyn-złodziej i murzyni którzy kupili bilet na PKP. Nie wiem kto gorszy.

mare30ks

2013-10-06, 10:35
grochu11 napisał/a:

Dodam, że to mój pierwszy post. Wiecie co ze mną zrobić... :lol:




dmnunited

2013-10-06, 14:37
A w tej bajce były smoki?

Putis

2013-10-06, 17:28
Stereotypy o murzynach skądś się wzięły ;) Żarty żartami ale prawda jest taka że większość z tego co jest w kawałach zawarta to czysta(a może brudna?) prawda ;)

Ra...........py

2013-10-06, 17:38
Nikogo k***a nie obchodzi czy to 1 post czy 215423 ty. Po co to piszecie

lenux

2013-10-06, 18:10
Jesli to prawda to Witaj w rodzinie!

QKLUX

2013-10-06, 19:44
"Wiecie co ze mną zrobić... "

Na poniewierkę zawsze możesz tutaj liczyć.

Krak

2013-10-07, 08:11
"grochu11"]Jadąc do Krakowa,[/quote]

Witamy w grodzie kolejnego wieśniaka