18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Murzyn na rowerze.

Alex_1 • 2010-09-20, 23:25
Nie ważne czym ważne jak. I po co komu k***a BMX? :D :beka:

matx

2010-09-21, 16:36
Latwo pisac na forum "jeabny murzyn" ale zaden z was nie mialby jaj powiedziec tego na ulicy w twarz jakiemukolwiek murzynowi. Mozecie mi tu pojechac roznymi tekstami ale prawda jest taka, ze tylko glupie p*zdy sa kozakami przez internet.

Po drugie, macie szczescie, ze jestescie na wychowaniu swoich starych i mozecie sobie siedziec przy komputerze teraz. Dlatego nie od was zalezy wasze pochodzenie i status zycia, rownie dobrze moglibyscie zapie**alac za tym murzynem proszac zeby dal wam sie przejchac.

Glupi i przede wszystkim nudny juz trend sie zrobil na sadisticu, z tematami kobiety w kuchni, przemocy wg. kobiet i, ze kazdy czarny czlowiek to glupi murzyn, chociaz moim zdaniem sporo z nich ma wieksze IQ niz wy.
Powtarzanie tych glupich tekstow bo wiekszosc tak robi, nie zrobi was sadystow. Wiekszosc z tych wszystkich idiotow co w kazdym poscie powtarza te nudne teksty zamyka oczy gdy wchodzi na hard, bez strach lub obrzydzenie.

zeby nie bylo offtopu, szacun dla tego goscia za te tricki na rowerze. 99% userow sadistica napewno by sie wyj***la.

malarz666

2010-09-21, 16:46
Jedziesz murzynku! Tak jest! Tak jak pan treser uczył w szkółce!


matx napisał/a:

kazdy czarny czlowiek to glupi murzyn, chociaz moim zdaniem sporo z nich ma wieksze iw niz wy.



Primo: Zgadzam się, że każdy czarny człowiek to głupi murzyn i Ty jako starszy już chyba użytkownik powinieneś przywyknąć do rasizmu i szowinizmu na tym portalu, jeśli jednak Ci się nie podoba i masz zamiar robić awantury to sam proponuję i myślę, że nie jeden tutaj by mnie poparł: Ten portal nie nadaje się dla takich jak Ty (bez urazy)

Secundo: co to jest "iw"? wiem że IQ to iloraz inteligencji aczkolwiek murzyni mogą mieć coś innego ;-) pozdrawiam

Sonka

2010-09-21, 16:48
ferro napisał/a:

jak tak Was czytam to tylko na mysl przychodzi mi facepalm z homerem..
pie**oleni rasisci na pokaz.
Nie zebym sie napinał, ale tu naprawde nie trzeba wszystkiego pod publike robic - chodzi mi o sadola.



Co to jest "sadola", penisie?

~Conscribo

2010-09-21, 17:06
malarz666 napisał/a:

Jedziesz murzynku! Tak jest! Tak jak pan treser uczył w szkółce!


Secundo: co to jest "iw"?



jak nie masz argumentów to literówek się czepiasz, gimbusie?
ze zrozumieniem zacznij czytać i nie wycinaj z kontekstu zdań

Sonka napisał/a:



Co to jest "sadola", penisie?



otóż, jest to zdrobnienie ktorego używają userzy strony www.sadistic.pl i jeśli Cię to dziwi, to niezbyt spostrzegawcza jesteś, bo mówi tak każdy moderator i administrator tej strony, c*pko.


wracać do tematu

nanab

2010-09-21, 17:15
Beznadzieja, ja do poruszania się w rytm muzyki nie potrzebuję nawet roweru

matx

2010-09-21, 19:16
Primo: Zgadzam się, że każdy czarny człowiek to głupi murzyn i Ty jako starszy już chyba użytkownik powinieneś przywyknąć do rasizmu i szowinizmu na tym portalu, jeśli jednak Ci się nie podoba i masz zamiar robić awantury to sam proponuję i myślę, że nie jeden tutaj by mnie poparł: Ten portal nie nadaje się dla takich jak Ty (bez urazy)

Secundo: co to jest "iw"? wiem że IQ to iloraz inteligencji aczkolwiek murzyni mogą mieć coś innego ;-) pozdrawiam[/quote]

W ktorym momencie powiedzialem, ze mam cos do rasizmu? Wcale nie, wlasnie uwazam, ze Hitler nie dokonczyl swojej 'pracy' jesli chodzi o wyeliminowanie niekotrych ras. Sam tez jestem za wyeliminowanie roznych grup w spoleczenstwie.
Przyj***les sie nie wiem czego, nie umiesz czytac to juz Twoj problem.
W przeciwienstwie do Ciebie uwazam, ze ten portal jednak nadaje sie dla mnie (mowie dla mnie, bo "takich jak ja" nie ma wiecej). Bo tu nie chodzi o bycie rasista, szowinista, szyderca, itp. tak jak inni piszac beznadziejne teksty tylko o wypowiadanie sie o wszystkim w jaki sie chce sposob majac swoje wlasne argumenty.

A przyj***nie sie o literowke pokazuje tylko Twoj brak sensownych argumentow w Twojej wypowiedzi, bo sam dobrze wiesz, ze to literowka dlatego pie**olnales na koniec taka sliczna ironie.

Hrabia Drapula

2010-09-21, 23:35
Jamajka i wszystko jasne,dobry staf dobra jazda,
Niestety biali nie mają takiego zmysłu równowagi co jest potwierdzone

xano1920

2010-09-22, 10:29
w mam talent i tak by nie przeszedl, bo nie spiewal przy tym

malarz666

2010-09-22, 15:51
@~Conscribo

:idzwch*j:

Nie użyłem żadnej obelgi więc proszę o to samo względem siebie. Poza tym jak to mówią "nie wsadzaj ryja w cudzą rozmowę"... Cóż... może i tak nie mówią ale popieram :-D

@matx

Z tego co wyczytałem w twoim poście na to wyglądało. Spójrz trochę wyżej i przeczytaj to z mojej perspektywy, a zrozumiesz co miałem na myśli. A przyj***nie się o literówkę nie miało na celu cię obrazić tylko dodać troszkę "od siebie" do tego wszystkiego ;-) taka mała ironijka na koniec

Snejku

2010-09-22, 16:34
Nie ma piwa bo sie nie wyj***l ;(

cyrylziomek

2010-09-23, 15:47
jest taki czarny ze nie widac ze ma spodenki O.o

Ine

2011-01-12, 18:17
Miał sk***ysyn po bułki pojechać, a tańczy w rytm muzyki :roll:

matx napisał/a:

Glupi i przede wszystkim nudny juz trend sie zrobil na sadisticu, z tematami kobiety w kuchni, przemocy wg. kobiet i, ze kazdy czarny czlowiek to glupi murzyn, chociaz moim zdaniem sporo z nich ma wieksze IQ niz wy.



I po co tak się spinasz? Uważaj sobie co chcesz, ale albo przywykniesz do tego, że userzy się zmieniają, albo będziemy musieli się pożegnać. I bynajmniej nie jest to groźba.

Owszem. Sam bym się wypie**olił idąc do tego roweru, a nie mówiąc już o tym by na niego wsiąść czy przejechać kawałek. Piwo oczywiście.