18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Murrica

Disorder.J • 2016-11-19, 16:15
Amerykańska telewizja potrafi dostarczyć widzowi niezwykle wiele rzetelnych informacji.


:gmoch:

maksymilian45

2016-11-19, 16:18
Wyprowadzę cię z błędu. Fuck me right in the pussy było od początku ukartowane.
http://www.sadistic.pl/fuck-her-right-in-the-pussy-vt336002.htm#3714620
Najsmutniejsze w tym jest to że wszyscy w to uwierzyli i to że można nami manipulować na dużą skalę.

Teraz tak - łyknąłeś ten bełkot, myślisz że to prawdziwa telewizja i tworzysz sobie jakąś opinię o amerykańskiej telewizji a jak się okazuje zostałeś strollowany. Nie masz możliwości zweryfikowania czy to prawda czy też nie, lecz wychodzisz z założenia że to nie fake. No bo przecież telewizja, reporter, mikrofon, stacja która pewnie nawet nie istnieje. Smutne. Tak się właśnie manipuluje ludźmi, wprowadza do obiegu fałszywe informacje.

tarcer123

2016-11-19, 17:06
up k***a o ch*j chodzi? Wiadomo że ustawka. Ale śmiechnąć można.

mygyry

2016-11-19, 17:32
A potem olaboga gwałt, niezdecydowane k***y...

Disorder.J

2016-11-19, 17:48
maksymilian45 napisał/a:

Wyprowadzę cię z błędu. Fuck me right in the pussy było od początku ukartowane.
http://www.sadistic.pl/fuck-her-right-in-the-pussy-vt336002.htm#3714620
Najsmutniejsze w tym jest to że wszyscy w to uwierzyli i to że można nami manipulować na dużą skalę.

Teraz tak - łyknąłeś ten bełkot, myślisz że to prawdziwa telewizja i tworzysz sobie jakąś opinię o amerykańskiej telewizji a jak się okazuje zostałeś strollowany. Nie masz możliwości zweryfikowania czy to prawda czy też nie, lecz wychodzisz z założenia że to nie fake. No bo przecież telewizja, reporter, mikrofon, stacja która pewnie nawet nie istnieje. Smutne. Tak się właśnie manipuluje ludźmi, wprowadza do obiegu fałszywe informacje.



Cała moje, k***a, życie właśnie legło w gruzach, czuję się strollowany na skalę światową i już chyba nigdy nie wypełznę z piwnicy,

maksymilian45

2016-11-19, 18:14
Disorder.J napisał/a:



Cała moje, k***a, życie właśnie legło w gruzach, czuję się strollowany na skalę światową i już chyba nigdy nie wypełznę z piwnicy,


Nie dość że wyprowadziłem cię z błędu to jeszcze zachowujesz się jak pajac.

Samudaripen

2016-11-20, 11:45
Jesteś łatwowierna pipą, na starość ludzie będą Cię dymać metodą na wnuczka :lol: