18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Można się bawić na stadionach?

~Mieszek_Kiler • 2013-05-15, 23:50
Powyższy filmik ma na celu pokazanie wszystkim którzy wrzucają kibiców do worka z "kibolami", że jednak można się dobrze bawić na meczu piłkarskim.



Nutka: Depeche Mode - Just Can't Get Enough

Edit: Derby Glasgow z dnia 20/02/2011

capt_obvious

2013-05-16, 13:42
Ale z was debile. Piszecie "j***ć legie" itp a przecie wyraźnie jest napisane, że to DERBY GLASGOW !!
Co do filmiku to: ch*j mnie obchodzą jakieś angole i ich pedalskie przyśpiewki, tym bardziej że to filmik z 2011 roku :idzwch*j:

chainsawgutsfucker

2013-05-16, 13:44
szer.Lucjan napisał/a:

ogólnie to ja nie mam nic do piłki... ale wolałbym, żeby bandy dresiwa nie wylewały się poza stadion i nie przychodziły dymić po klatkach bo ktos popierda jakąs tam gwiazde a ktoś inny pingwina puchatka



A co to ma wspólnego z piłką? Część ludzi - zwykle głupich i bez większych perspektyw, po prostu szuka pretekstu do bezsensownej przemocy. Część znajduje piłkę, część kolor skóry etc, a część walczy z faszyzmem. Gdyby nie było piłki to by coś innego znaleźli...

kaktuz

2013-05-16, 13:46
Legia to stara k***A

szkaru

2013-05-16, 13:50
dla mnie i tak to będzie jedna wielka banda ch*ja, a kibic to najczęściej kibol, dres bez perspektyw, potem malują po blokach jakieś przekleństwa, debile żałośni

Pan_Generał

2013-05-16, 14:02
k***a mać, Legia jako awatar i wrzucasz doping innej drużyny. I to nie jest nic specjalnego...

Oprócz Legii, to kibice Lecha mają fajny doping.

MrPink

2013-05-16, 14:03
A wy debile jesteście, zobaczyliście cwe*kę na avatarze wstawiającego i już przyj***liście się do tej k***y z Warszawy. Na filmiku jest doping kibiców Celtic Glasgow, matoły.

~Mieszek_Kiler

2013-05-16, 14:19
Mathii90 napisał/a:

j***ć legie!



Leczysz w ten sposób kompleksy? :roll:

SadystycznyRoman

2013-05-16, 14:21
Na większości stadionach w Polsce też jest świetna "zabawa", no bo przecież kogo nie bawi widok rzucenia w kogoś krzesełkiem albo petardą? :amused:

A tak na serio, idiotą jest ten kto myśli, że jak pójdzie na stadion to mu ryj sklepią, to nie te czasy, jak nie będziesz śpiewał jakiś niepożądanych rzeczy to nic Ci nikt nie zrobi. :D

Co...........nt

2013-05-16, 14:47
calasty napisał/a:




przed ale nie stawiamy przecinka

ale piwo dostałeś


Ty tak k***a serio? Czy udajesz? Jeśli na serio, to następnym razem upewnij się przed dodaniem mądrości, bo robisz z siebie durnia. Tym bardziej, że wchodzą tutaj dzieci i jeszcze Ci uwierzą.

BmaC

2013-05-16, 15:01
Consument napisał/a:


Ty tak k***a serio? Czy udajesz? Jeśli na serio, to następnym razem upewnij się przed dodaniem mądrości, bo robisz z siebie durnia. Tym bardziej, że wchodzą tutaj dzieci i jeszcze Ci uwierzą.



a Ty nie probuj byc smiesznym i hejtowac (ponownie) tego samego komentarza w kolo macieja i myslec ze dostaniesz 70 sadolowych browarkow... :facepalm:

methos23

2013-05-16, 15:24
No tak tylko to jest Glasgow, a nie jakiś Poznań czy Warszawa.

hajton

2013-05-16, 15:25
"Ej, ale ten filmik jest poniższy. " chodziło mu pewnie o Springera z ku klux klanem

trebeter

2013-05-16, 15:44


oczywiscie ze mozna

EdmundKemper

2013-05-16, 16:02
Banda debili. "j***ć Legię", bo autor ma (L) w awatarze. Widać kompleks Warszawy nadal istnieje i mistrzostwo prawdopodobne boli co? :D
Banda debili. Ostatnia rzucona raca na meczu to tegoroczny PP, wcześniej na zeszłorocznym PP, a wcześniej taka akcja miała miejsce w hmm... 2008 roku? Ale lepiej opierać się na materiałach i faktach sprzed kilku lat i uważać, że dalej jest tak samo. Śmiem twierdzić, że przy obecnym systemie monitoringu, ochrony i ogólnie poprawie bezpieczeństwa na stadionach jest teraz bezpieczniej niż na ulicy. Przynajmniej na stadionach klubów z Ekstraklasy. Ale cóż. Myślenia społeczeństwa się nie zmieni i dalej prawnik, lekarz czy poważny przedsiębiorca będący równocześnie kibicem, będzie dla przeciętnego człowieka nikim. Smutne.