18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mówiąc Inaczej - Gramy, procenty, promile

K0saZNosa • 2013-09-26, 22:49
Wasza ulubiona nauczycielka polskiego :D

ghorum

2013-09-27, 04:29
@Kislowy_wampir
Ostrożnie z bronieniem bandy prymitywów... Aczkolwiek pogratulować próby integracji/szukania akceptacji?

Gdyby te 2 strony komentarzy były jeszcze śmieszne, oryginalne. Ale one są po prostu jak wypociny 16-latków z pałą w ręku.

'Tym że jesteśmy BIALI' Ech... Nie mogę już jechać po żydkach?

Małg0rzata

2013-09-27, 04:31
Kislowy_wampir napisał/a:

@ up jabolmax
banda j***nych prymitywów czym wy się k***a od ciapatych różnicie?

Chciałem Cię zacytować a dałem Ci piwo ehhh mój błąd, jak nie wiesz czym to masz problem stary i przej***ne na sadolu, ale powiem Ci :)

Tym że jesteśmy BIALI, pomimo tego co tutaj wypisujemy to na codzień potrafimy uszanować kobietę, chyba że jest ciemno późno a ona idzzie w mini przez park, ale to wiesz przecież wszystkie One się o to same proszą :)




Wypisuję się z bycia białą, jeśli mam dzielić z czymś takim jak ty miejsce we wspólnocie. Czy zdajesz sobie sprawę z faktu, że ludzie nie chorujący na niziny społeczne, powiedzieliby raczej coś w stylu:

Tym się różnimy od królików, dresów, meneli i podobnego typu elementu, że nasze myśli nie krążą bez przerwy wokół napie**alania się, cycków, dup i ku*asów.

ja...........ax

2013-09-27, 05:52
Małg0rzata, on to pisał ironicznie, mam przynajmniej taką nadzieję,
ale samemu przyznać muszę że sposób jej mówienia w jakiś dziwny sposób pobudza moje libido, ale zawsze byłem estetą niezależnie czy ma to związek z figurą licem czy sposobem mówienia
tak mówią biali ludzie tamto to biali murzyni, lub jak nasi dziadowie by to określili swołocz i chamy

Mi...........13

2013-09-27, 07:03
Żadna "Wasza ulubiona"

sowaczos

2013-09-27, 08:01
Kur*a!!!!!Won!!!Precz z ta jeba*a polonistka!!To jest sadol do jasnej cholery!!Co za poj*b to ciagle wrzuca??!!

domat1

2013-09-27, 08:05
1. nudna
2. pusta
3. fajnie by obciągała (wyćwiczona żuchwa :)

Kickarse

2013-09-27, 08:47
Nie-szanowna bando idiotów powyżej:

Testo miałby z was(!) świetny materiał na kolejny filmik. Typowe polaki robaki cebulaki.

Ojciec_Stiffmeistera

2013-09-27, 08:53
Pewnie zdubluję wiele komentarzy i mimo ,że nie jestem gimbem to i tak bym r*chał...

chylek

2013-09-27, 09:21
Ja pie**ole, ale w Was ludzie dużo wrogości i ch*j wie czego, chyba zazdrości. Dziewczyna sympatyczna, robi co lubi, więc oglądać albo nie, a nie pie**olić o jej "r*chaniu" i "wkładaniu ch*ja do buzi", bo większość z Was w spotkaniu w cztery oczy ledwo wydukałaby dwa słowa...

nitrox89

2013-09-27, 09:35
A ona z fabryki to chyba ruda wyjechała, bo jakaś taka blada i brwi niewyraźne...

Captain's Burger

2013-09-27, 09:38
Idźcie jej nakręcać hype gdzie indziej. Powinno się też zakazać publikowania tutaj filmów na YT, mamy przecież odtwarzacz którego jakość ostatnio trochę się poprawiła. Wgrywać wszystko tam i nikt nie będzie miał potrzeby nakręcać "hajpu".

Ciekawe ile jej znajomych tutaj siedzi i nakręca ludzi żeby stawiali piwa. Bonus BGC by powiedział "W CH*J" :E

kubek0187

2013-09-27, 09:40
Rżnął bym ją jak surowy boczek :P

Putis

2013-09-27, 09:42
nier*chaj andrzej napisał/a:

kawał kur*a na miarę BongMana



Może ta laska to Bongman :loldev:

Krak

2013-09-27, 10:30
A CH w ..... ;)