18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Mount Everest

Mercury001 • 2014-12-14, 13:19
Żyd, Ukrainiec i Rosjanin postanowili zdobyć Mount Everest.
Zorganizowali ekspedycję, doszli wspólnie prawie pod sam szczyt i założyli ostatni obóz.
Rano Żyd wstaje pierwszy, bierze żydowską flagę i udaje się samotnie na szczyt. Po godzinie zdobywa szczyt ale widzi, że na nim siedzi yeti i smaruje swojego olbrzymiego penisa słoniną. Chciał uciec, ale nie miał siły.
Yeti wydupczył Żyda i puścił go wolno.
Wraca do obozu a tam Ukrainiec i Rosjanin pytają się jak było.
- Chłodno - mruknął Żyd i udał się w ustronne miejsce.
- Dobra, teraz ja pójdę - powiedział Ukrainiec i wyruszył zdobywać szczyt.
Także spotkał Yeti. także został wydupczony i puszczony wolno. Wrócił do obozowiska.
- No to teraz moja kolej - powiedział Rosjanin i poszedł na szczyt.
Po godzinie nad obozem rozlega się potępieńczy wrzask dochodzący z samego szczytu.
Żyd patrzy się na Ukraińca, Ukrainiec na Żyda.
- Ja tam byłem, nie wrzeszczałem - zwraca się Żyd do Ukraińca. - Ty tam byłeś, nie wrzeszczałeś - dodaje.
- Ale ja mu podpierdzieliłem słoninę - odpowiada Ukrainiec... :-)

le_Roi_des_fous

2014-12-14, 14:23
Przypomniałeś mi o jednym z najlepszych odcinków Kapitana Bomby.

Sinus

2014-12-14, 16:11
Zajebisty! Łap browara i leć na główną!

tranzystor

2014-12-14, 16:25
Mercury001 napisał/a:

Żyd, Ukrainiec i Rosjanin postanowili zdobyć Mount Everest.
Zorganizowali ekspedycję, doszli wspólnie prawie pod sam szczyt i założyli ostatni obóz.
Rano Żyd wstaje pierwszy, bierze żydowską flagę i udaje się samotnie na szczyt. Po godzinie zdobywa szczyt ale widzi, że na nim siedzi yeti i smaruje swojego olbrzymiego penisa słoniną. Chciał uciec, ale nie miał siły.
Yeti wydupczył Żyda i puścił go wolno.
Wraca do obozu a tam Ukrainiec i Rosjanin pytają się jak było.
- Chłodno - mruknął Żyd i udał się w ustronne miejsce.
- Dobra, teraz ja pójdę - powiedział Ukrainiec i wyruszył zdobywać szczyt.
Także spotkał Yeti. także został wydupczony i puszczony wolno. Wrócił do obozowiska.
- No to teraz moja kolej - powiedział Rosjanin i poszedł na szczyt.
Po godzinie nad obozem rozlega się potępieńczy wrzask dochodzący z samego szczytu.
Żyd patrzy się na Ukraińca, Ukrainiec na Żyda.
- Ja tam byłem, nie wrzeszczałem - zwraca się Żyd do Ukraińca. - Ty tam byłeś, nie wrzeszczałeś - dodaje.
- Ale ja mu podpierdzieliłem słoninę - odpowiada Ukrainiec... :-)




O k***a, jakie suche! Z takim "żartem" mógłbyś popie**alać na boso po gołych skałach na Mount Everest.

Manowarrior

2014-12-14, 16:27
Kawał dobry tylko puenta lekko zj***na...

Forczman

2014-12-14, 16:27
le_Roi_des_fous, niestety również ostatnim

Bankracy

2014-12-14, 16:28
@up jaka zj***na, ukrainiec wszystko ukradnie, nawet plyn do mycia naczyn czy srajtasme (przypadek z mojej firmy). Mydla jakos rzadko ruszaja

wisnia1892

2014-12-14, 18:51
Nie rozumiem dlaczego dlaczego drugi Rusek nazywa się Ukraińcem

SedziaDredd

2014-12-14, 19:03
Wydaje mi się, że to mógł być krzyk niedźwiedzia...

unname90

2014-12-15, 09:29
le_Roi_des_fous za bombe zawsze piwo!

MadDave

2014-12-15, 15:47
hmmm jakiś dziwny ten kawał, czy przypadkiem nie powinno być tak że żyd by sprytnie przechytrzył yetti, zdobył smalec, potem wszedł w spółkę z yetti gdzie to on liczyłby hajs od zabłąkanych wędrowców którzy by mieli do wyboru: zostać wydupczonym przez yetti bez poślizgu lub za dopłatą z poślizgiem. Za zarobione w ten sposób pieniądze otworzyłby bazę wypadową dla wycieczek, gdzie specjalnie prowadziłby turystów pod łapska małpy. Yetti z tego wszystkiego miałby zagwarantowany jakiś procent udziału ale tak obwarowany kruczkami i haczykami że ostatecznie nic by z tego nie zarobi, ale się cieszy że pracuje w dobrze prosperującej działalności gospodarczej z zagwarantowaną przyszłością. Niestety yetti nie wie że jak się wypali zawodowo mossad go dopadnie i zapie**oli gdzieś w ciemnej uliczce.

LordJamaican

2014-12-15, 21:02
@MadDave ożesz ty k***a dobry towar :krejzi:

Novik

2014-12-16, 14:16
"podpierdzieliłem" że co?

Mercury001

2014-12-18, 22:55
Novik napisał/a:

"podpierdzieliłem" że co?



Poprawne odmiany podpierdzielić:

podpierdzieliłem, podpierdzieliłam, podpierdzieliłeś, podpierdzieliłaś, podpierdzielił, podpierdzieliła, podpierdzieliło, podpierdzieliliśmy, podpierdzieliłyśmy, podpierdzieliliście, podpierdzieliłyście, podpierdzielili, podpierdzieliły, podpierdzieliłbym, podpierdzieliłabym, podpierdzieliłbyś, podpierdzieliłabyś, podpierdzieliłaby, podpierdzieliłby, podpierdzieliłoby, podpierdzieliliby, podpierdzieliłyby, podpierdzielilibyście, podpierdzielilibyśmy, podpierdzieliłybyście, podpierdzieliłybyśmy
podpierdzielę, podpierdzielisz, podpierdzielimy, podpierdzielicie, podpierdzielą
podpierdzielże, podpierdzielmyż, podpierdzielmy, podpierdzielcież, podpierdzielcie
podpierdzielony, podpierdzielonego, podpierdzielonemu, podpierdzielona, podpierdzieloną, podpierdzielonej, podpierdzielone, podpierdzieleni, podpierdzielonych, podpierdzielonymi, podpierdzielonym
podpierdzielono
podpierdzielenia, podpierdzielenie, podpierdzieleniem, podpierdzieleniu, podpierdzieleniami, podpierdzieleniom, podpierdzieleniach, podpierdzieleń
Analiza tekstowa

Wyraz podpierdzielić składa się z 14 znaków.
Zawiera 6 samogłosek oraz 8 spółgłosek..
Po odwróceniu wygląda następująco: ćileizdreipdop
Wyraz podpierdzielić nie jest palindromem.
Typograficzny podział na sylaby: pod-pier-dzie-lić
Punktacja w Scrabble: P2 O1 D2 P2 I1 E1 R1 D2 Z1 I1 E1 L2 I1 Ć6 - łącznie 24 punktów.
Sumy kontrolne i szyfrowanie

Kod w alfabecie Morse'a:• — — • | — — — | — • • | • — — • | • • | • | • — • | — • • | — — • • | • • | • | • — • • | • • | — • — • • |

CRC32:2884133924

MD5:74f86800cbb73543c602edea2996bb21

SHA1:a0b2c42408b7e4cb4c4252415a499afbe1e8fe63

ROT13:cbqcvreqmvryvć

base64:cG9kcGllcmR6aWVsacSH

HEX: (UTF-8)70 6f 64 70 69 65 72 64 7a 69 65 6c 69 107

:mrgreen: