18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Moje miasto takie piękne-Misrt

roma21 • 2015-10-21, 17:06
Z serii Moje miasto takie piękne....


Cytat:

Prawie 70 wykroczeń i 622 punkty karne. To dorobek Marcina B. z Zamościa. Szalał na drogach w latach 2014-2015. Jeśli zechce ponownie przystąpić do egzaminu na prawo jazdy, musi zgłosić się na badania psychologiczne.

33-letni kierowca, który prawo jazdy uzyskał w 2012 r., jeździł volkswagenem. Prawie we wszystkich przypadkach (poza incydentami w Starym Zamościu i Łabuńkach) popełniał wykroczenia w Bodaczowie, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h. Marcin B. często miał na liczniku ponad setkę, a jechał nawet 122 km/h. Kiedy zbliżał się do fotoradaru, przysłaniał oczy i wystawiał środkowy palec.
Główny Inspektorat Transportu Drogowego na podstawie rejestracji ustalił, że właścicielem pojazdu jest mieszkaniec innego województwa. Marcin B. był zaś płatnikiem obowiązkowego ubezpieczenia OC. Okazało się, że właściciel volkswagena do końca 2014 r. był w więzieniu, więc nie mógł popełniać wykroczeń.



Do zapłaty tylko 30 tys zł za mandaty.....

kamuha

2015-10-21, 17:47
dało się ukarać i zabrać prawko? dało, a temu cwe*owi Frog w dziwny sposób nie potrafili postawić zarzutów mimo iż wszystko było nagrane a typ kilkukrotnie był łapany przez policję.

KrisCFC

2015-10-21, 19:45
Że co k***a? Jak to "Jeżeli zechce ponownie przystąpić..." ? Przecież powinni mu dożywotnio zabronić! Widać, że to debil i ktoś taki będzie stwarzał tylko zagrożenie... :evil:

Taz

2015-10-22, 01:21
I co, da się? Da się! Aczkolwiek patrząc na żabojada w wymuszonym na ubezpieczeniach bmw, to optowałbym raczej za karą chłosty, zniszczenia wozu i 10 lat prac społecznych w kamieniołomie...

Oponka

2015-10-22, 11:54
up
takiemu to powinni doj***ć prace społeczne przy sprzątaniu miejsc wypadków, włącznie ze zwłokami takich cwaniaczków jak on.

iamthelaw

2015-10-22, 14:40
Od kiedy zbieramy petycje pod referendum w sprawie podziały kraju? Powinna Być Polska A i B. No i Polska B mogłaby mieć enklawy np: Sosnowiec.

Dziureks

2015-10-22, 15:08
Moje miasto takie piękne <3
I tak pewnie na badaniach psychologicznych poudaje wariata, dadzą mu elegancki zakładzik na miesiąc, wyjdzie i powie "no już czuje się lepiej i będę ostrożniejszy" po czym wróci do normalnego życia..

Radoslaf

2015-10-22, 15:37
Jak się nie przyzna to ch*j mu udowodnią...

maniek1340

2015-10-22, 19:37
@ iamthelaw

Dobra cwaniaczku, ale do Polski A idzie warszafka, ciapaci i pakiet klimatyczny.