18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Moja książka

PandaMenel • 2011-06-24, 12:57
Witam serdecznie wszystkich użytkowników sadistica. Moje konto jest świeże, ale już wcześniej przeglądałem tą stronę. Zgłaszam się do was z wielką prośbą. Otóż zacząłem niedawno pisać własną sadystyczną książkę, ale żaden z moich znajomych nie jest w stanie jej ocenić. Właśnie dla tego piszę tutaj. Wkleję na forum jej krótki fragment, a wy jeśli możecie to ją oceniajcie. Książka posiada wciąż bardzo dużo błędów, więc proszę nie zwracać na to uwagi, ponieważ wszystko będzie szło do korekty. Jeśli ten fragment wam się spodoba, to z wielką chęcią będę was częstował kolejnymi. Oto pierwszy z całości:



Oparłem się lekko o kierownicę i zacząłem obserwować dziewczynkę. Zastygłem w tej pozycji na jakieś dziesięć minut, po czym ostrożnie wyciągnąłem rękę w jej stronę. Skóra na jej twarzy, była bardzo łagodna. Była tak delikatna, że nagle coś mną wstrząsnęło. Dziwne uczucie i chęć zrobienia czegoś niepoprawnego. Zszedłem ręką na wysokość je piersi. Były bardzo duże jak na jej wiek i nie tylko. Były miękkie jak puch i jędrne jak pupa niemowlaka. Podniosłem jej koszulkę. Miała na sobie zwykły biały stanik. Nagle oderwałem się od niej, wyszedłem z auta i otworzyłem drzwi pasażera. W tym momencie dziewczyna się ocknęła. Zdziwiła się, że wszędzie jest zielono, a ja stoję przed nią. Nagle na jej twarzy okazało się przerażenie. Zauważyła, że ma podniesioną koszulkę. Przełknęła głośno ślinę i drżącym głosem zapytała co mam zamiar zrobić. W tym momencie nie wytrzymałem. Hormony wzięły górę nad rozsądkiem. W jednej chwili część mojego ciała stała się twarda jak trzonek. Zacisnąłem pięść i uderzyłem ją prosto w twarz. Powtórzyłem ruch pięć razy. Rozpiąłem ją i wrzuciłem na tyle siedzienie. Ona chciała się wyrwać, ale nic nie mogła zrobić. Zerwałem z niej ubranie, ale za bardzo się rzucała, żeby zrobić coś więcej. Wtedy złapałem ją za łydkę i jednym ruchem wyciągnąłem z samochodu. Szybko siadłem na jej biodrach i zacząłem ją okładać pięsciami. W końcu straciła siłę na szamotanie i tylko jęczała starając się jakoś wyczołgać. W tym momencie zmieniłem pozycję i siadłem na jej piersiach chcąc schylić głowę między jej nogi. Miała jednak ja tyle siły, żeby trzymać nogi mocno złączone i starać się mnie z siebie zrzucić ręką. Nagle zawładnęła mną furia. Chwiciłem za linkę cholowniczą leżącą na tylnym siedzeniu i zaciągnąłem ją do gęste roznących drzew. Jedną nogę przywiącałem do jednego pnia, a drugą do drugiego. Ona cały czas próbowała się wyrwać, ale wszystkie starania szły na marne. Dorosły mężczyzna jest zbyt silny dla dziewczynki dziesięcioletniej. Gdy w końcu przywiązałem jej nogi tak aby były na stałe rozwarte, podszedłem do niej powolnym krokiem. Ona zapłakana nie była w stanie nic zrobić. Krzyczała, płakała, wyrywała się, ale to wszystko szło na marne. Z uśmiechem zbliżyłem twarz do jej ucha i wyszeptałem, że wszystko będzie w pożądku. Że ten koszmar potrwa tylko chwilę.

MadSyndrome

2011-06-24, 13:06
To nie jest sadystyczne, to tylko Twój psychiczny pedofilski umysł kazał Ci to napisać i wkleić na neta, żeby zaspokoić swoje chore pragnienia, których nigdy tak czy siak nie uda Ci się osiągnąć. Teraz możesz się usunąć.

As...........ds

2011-06-24, 13:11
Dno i dziesięć metrów mułu. Zgadzam się w pełni z MadSyndromem.

"jędrne jak pupa niemowlaka", "duże jak na jej wiek i nie tylko", "część mojego ciała stała się twarda jak trzonek" :catfacepalm:

4x4offroad

2011-06-24, 13:16
pedofilu,o tym marzysz? wypie**alaj

bw...........wc

2011-06-24, 13:25
My czcigodni sadole uśmiechamy się widząc zło tego świata, martwe ciała ofiar, i ich rozczłonkowane gnaty. ale kiedy widzimy że pedofilska szmata próbuje uraczyć nas swoją twórczością mówimy stanowcze WYpie**alAJ.
Mało nas obchodzi czym są twoje wymysły, czy to podświadoma natura pedofilskiej szmaty?, czy chęć zabłyśnięcia na forum. ale jeśli chcesz dostać piwo za pedofilskie opowieści to nawet jeśli jest to twoja radosna twórczość radzimy odpuść sobie...

uookie

2011-06-24, 13:32
ej ej, spokojnie. pomysł sam w sobie jest ciekawy. sam kiedyś zacząłem pisać książkę o życiu dz**ek. jak to jest wynajmować swój odbyt, lizać śmierdzące ku*asy, myć się w misce za krzakiem.

chodzi jednak o styl. tu mamy do czynienia z prostymi schematami: walnąłem gówniarę w pysk bo podobały mi się jej wielkie cyce. jakbym słyszał zeznania frizla na rozprawie.

mało nowatorskie, bez polotu. więcej czytania klasyków: jung, freud, fromm, horney. wróć za rok.

BongMan

2011-06-24, 13:35
To nie jest sadyzm. To marne wypociny dewianta-pedofila. Ale dam ci radę - w takich opisach lepiej używać narracji trzecioosobowej.

RedCarpetMiki

2011-06-24, 13:36
Dobra odpie**olę się od tematyki aby powiedzieć, że leżysz i tylko piach gryźć możesz z tą poj***ną stylistyką poziomu przedszkolaka.

Raku

2011-06-24, 13:55
PandaMenel czy ktoś cię molestował w dzieciństwie że takie poj***ne teksty piszesz? Pytam się całkiem serio. To trzeba leczyć najlepiej ołowiem.

uookie

2011-06-24, 14:02
no nie, jaka obłuda. jak się pojawiały pedobear czapki, plecaki, naklejki na fury, to leciały dziesiątki piw i co drugi się pytał, gdzie to można kupić. a tu nagle jaka moralizacja. wyciągnijcie kij od szczotki z dupy, bo się już chyba nawet pochylić nad tym wątkiem nie możecie ;)

Robster

2011-06-24, 14:24
Wiecie co? Żałośni jesteście. Tak się o powrót starego harda dopominacie, gdzie dzieciaki ginęły na każdy możliwy sposób, a jakaś historyjka fantasy o zwyrodnialcu budzi w was macierzyńskie odruchy.

@PandaMenel tekst fajny, nieźle się czyta, tylko jedna uwaga:
"Dorosły mężczyzna jest zbyt silny dla dziewczynki dziesięcioletniej."
ja bym zamienił ze sobą dwa ostatnie wyrazy.

I żeby nie było. Wielokrotnie wspominałem na forum, że gardzę wszelkimi aktami przemocy wobec dzieci, ale nie będę nikogo wyzywał od pedofilii czy zwyrodnialców bo opisał jakieś abstrakcyjne zdarzenie, sen czy wizje. Dzieciakom krzywda się nie dzieje, a z czytaniem tego typu rzeczy (jaki i pisaniem), jest tak jak z tymi legendami o złym wpływie brutalnych gier na dzieci. Jak ktoś ma naj***ne w głowie, to i tak zrobi co ma zrobić.

Nikczemny_Płód

2011-06-24, 15:05
Ale pie**olicie pseudo-moralizatorzy... Tak wam harda brakuje a tu was opowiadanie tak oburza, zlitujcie się, Kinga nie czytajcie bo sie posracie.

Opowiadanie jak opowiadanie, proste schematy, liczyłem na coś mroczniejszego, bez pedofilskich wizji, raczej latające flaki.

Ale pisz pisz, Palahniuk też od mistrzostwa nie zaczynał. A wy pie**oleni obłudnicy ogarnijcie sie bo ja już wspomniał uookie, pedofilskiego pedo misia każdy chciał mieć.

Wedle waszej logiki Kinga zalało morze krwi (Lśnienie), Palahniuk ma rozdwojenie jazni i trzyma marchewki w dupie, Sapkowski walczył ze smokami, Tolkiena goniły hobbity i inne ch*jozy. Jebnijcie się w czoło i zatrzymajcie swoje komenty pod publiczkę dla siebie, bo może coś ciekawego się zrodzi, choć nie w strone mojego gustu to idzie ale poczytać zawsze można.

oksi89

2011-06-24, 15:09
@Uookie
@Robster
@Nikczemny Płód

Jest różnica pomiędzy ciekawością, czy śmianiem się z popie**olonych rzeczy, dostępnych i na portalu i na hardzie, a byciem popie**olonym.

Moim zdaniem (pewnie podobnym do reszty), to jest przeobrzydliwe.
Wejdę na harda, popatrzę, często się zszokuję, ale do cholery, nie fantazjuję na temat gwałcenia dziesięcioletnich dziewczynek. A ten popierdziel jeszcze swoje fantazje opisał.

Cholera wie, czy kiedyś mu nie pie**olnie bardziej i nie przejdzie od słów do czynów.

Krwawy

2011-06-24, 15:13
ale wy pie**olicie.. to Sadistic k***a tu jest takich pełno kłania sieSadysta;)

ZajaCLbN

2011-06-24, 15:25
Jakie k***a niedorozwoje japie**ole :/ Gdzie on napisał ze to jego historia barany? Pisze książkę na ten temat tylko tyle... Czytać trzeba się nauczyć a później pie**olić kocopoly barany! Dla mnie tez ten tekst jest chory itp ale taka ma wenę wiec niech pisze. Czyta się fajnie, fakt trochę to za proste ale od czegoś trzeba zacząć. Dostojewski tez pisał poj***ne książki a służą jako lektury w szkołach wiec k***a edukacji trochę a później będziecie pie**olić od rzeczy.