18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Mój śmietankowy lód. Przemyślenia dnia codziennego.

Villeman • 2013-07-18, 23:30
Witam sadoli, mając na względzie ostatnie ostrzeżenie co do pkt. 4.5 regulaminu zaznaczam, iż poniższe wypociny są tylko przemyśleniami autora i nie mają na celu obrażania kogokolwiek. No może tylko troszkę...

Każdy uczy się na błędach, większych i w tym przypadku mniejszych i stara się wyciągać wnioski. Jadąc sobie dzisiaj z pracy późnym popołudniem, przy kurewsko ciepłej pogodzie w samochodzie bez klimatyzacji (i bez widoków na dorobienie się "z" w tym smutnym jak p*zda państwie bez perspektyw), nabrałem ochoty na loda, po prostu na zimnego, śmietankowego k***a loda. MacDonald po drodze, zajeżdżam, wchodzę, w ch*j dużo ludzi, kolejka też. Wybieram sobie miejsce do czekania myśląc, że tu kupię najszybciej, siądę, zjem i poczytam gazetę. Ni ch*ja. O ile dwie pierwsze osoby uwinęły się szybko, to kiedy przyszła kolej na dwie bardzo otyłe panie... no k***a nie oszukujmy się, były tłuste jak j***ne maciory, stałem piętnaście w dupę j***nych minut żeby kupić mojego śmietankowego loda za trzy złote pięćdziesiąt groszy wpadając w typowe zjawisko krótszej kolejki. Myślę - "już k***a nigdy nie stanę w kolejce po żarcie za grubasami". Pierwsza kupiła żarło za 38 złotych, a w połowie wykładania na tace zaznaczyła, iż życzy wszystko sobie zapakować do papierka. Drugiej głód tak nie doskwierał jak pierwszej, bo wyniosło ją to tylko 35 złote i również zażyczyła sobie zapakować. Poszły i myślałem że już ich nie zobaczę. Kupuję swojego loda. Nareszcie, k***a. Biorę gazetę i idę siąść w wolnym miejscu, a tu widzę nasze znajome panie spokojnie siedzące przy stoliku, żrące. Większość z was zapewne nie widziałaby w tym nic dziwnego, ale nie ja. Myślę sobie - "dlaczego kazały sobie zapakować to żarcie do paki na wynos wiedząc, że będą spożywać wewnątrz?" I tak liżąc mojego śmietankowego loda przyszły mi do głowy dwie możliwości.
Pierwsza - bazując na doświadczeniu nie chciały ryzykować wyj***nia się z tacką pełną żarła na środku restauracji i zamienienia się w j***nego żółwia przewróconego skorupą na dół bezskutecznie starającego się podnieść brodząc w majestatycznie rozlanej coli, frytkach i reszcie żarcia.
Druga - mimo wszystko wstydziły się jak dużo muszą żreć i k***a pojedyncze wyjmowanie kanapek z paki złagodzi wrażenie ilości gówna jakie w siebie ładują. Dla postronnych i ich samych.

A może jedno i drugie? ch*j, całkiem możliwe. Całe te filozoficzne dywagacje zmieściłem podczas jedzenia mojego śmietankowego loda.

Dla wielu z Was ten tekst może okazać się bez sensu.
I pewnie macie rację.

Jeśli jakiś babol ukrył się w tekście - szczerze przepraszam.

Pozdrawiam!

Pan_Marszałek

2013-07-18, 23:34
Na prawdę nie masz większych zmartwień, niż para anonimowych grubasek?

zi...........45

2013-07-18, 23:41
Na początku fajnie się czytało, ale puenta ch*jowa.
Pozdrawiam!

capoeiramen

2013-07-18, 23:48
Moja mama była jedną z pań, co kupiła sobie hot doga dietetycznego i resztę miała mi przynieść opakowane w papierki. Opowiadała mi o panie, co stał w kolejce i strasznie j***ło od niego potem, a kupił sobie tylko loda za 3,50zł! Paranoja!

Yasiu99

2013-07-19, 00:16
Burżuj... lody w mc donaldzie kupuje a udaje że na samochód z klimą go nie stać :D Mam nadzieję że autor się nie obraził. Moja wypowiedź nie miała na celu obrażenie nikogo a jedynie odnosiła się do ceny 50 gramowego loda w mc donaldzie. :D

zypon

2013-07-19, 00:43
gdyby chciało mi się czytać to bym przeczytał, ale że nie chce mi się tego czytać to nie pzreczytam

BrunerOvned

2013-07-19, 00:55
Yasiu99 napisał/a:

Burżuj... lody w mc donaldzie kupuje a udaje że na samochód z klimą go nie stać :D Mam nadzieję że autor się nie obraził. Moja wypowiedź nie miała na celu obrażenie nikogo a jedynie odnosiła się do ceny 50 gramowego loda w mc donaldzie. :D



Jaśko, obyś żartował.
Jeśli żarcie w McDonald jest dla Ciebie synonimem bogactwa, to nic już mnie nie zdziwi. Nawet walenie konia przy mandze.
Jeśli tak jest - obyś sczezł!

Li...........ha

2013-07-19, 03:28
Trzeba było na McDrive podjechać. Nie byłoby tak dużego bólu.

Yasiu99

2013-07-19, 08:24
@BrunerOvned

Żartuje. Co nie zmienia faktu że szkoda by mi było wydawać jakąkolwiek kasę na żarcie w tym podajniku syfu. :P To trochę jak kupować u chińczyka, niby nie drogo ale to i tak nie jest warte swojej ceny :D

JądroChaosu

2013-07-19, 10:26
BrunerOvned napisał/a:

Jeśli żarcie w McDonald jest dla Ciebie synonimem bogactwa, to nic już mnie nie zdziwi.



Synonim bogactwa to może nie jest, ale za 3,50 można jednak kupić dużo lepsze lody niż małego śmietankowego w mcdonalds...

Tak jak autora frapuje dlaczego dwie grubaski zamówiły żarcie do torby, tak i mnie interesuje dlaczego tylu frustratów dzieli się swoimi marnymi przemyśleniami na łamach sadistic. Ani to ciekawe, ani odkrywcze, co najwyżej żałosne:

Villeman napisał/a:

przy kurewsko ciepłej pogodzie w samochodzie bez klimatyzacji (i bez widoków na dorobienie się "z" w tym smutnym jak p*zda państwie bez perspektyw)



Serio? Bez perspektyw na auto z klimatyzacją? Nie uważasz że to tylko TWOJA wina a nie miejsca w którym mieszkasz? Nie ma nic bardziej żałosnego niż dorosły facet który nie potrafi wziąć odpowiedzialności za własne życie i winę za wszelkie niepowodzenia zrzuca na wszystko i wszystkich dookoła...

Ecne

2013-07-19, 11:05
mi tez mowia ze za duzo mysle nad prostymi z pozoru nic nieznaczacymi sprawami

p-a-t

2013-07-19, 14:56
grubasy ładują w siebie żarcie jak w betorniarke, a potem mówią, że to genetyczne i paraduja po miescie w leginsach i z obleśnym brzuchalem na wierzchu. brzydze sie takimi tlustymi maciorami co w dodatku na sile próbują wmówić sobie i innym że sie akceptują i ubierają się w ten sposób siejąc tylko zgorszenie publiczne :o

Suka_Blyat

2013-07-19, 15:00
A colę to chociaż dietetyczną wzięły? :amused:

enjoy7

2013-07-19, 15:05
Dzięki za ostrzeżenie! Teraz na pewno nie stanę w kolejce za grubasami. Jeszcze raz dzięki!

di...........os

2013-07-19, 15:08
Popis chamstwa i niczego więcej. Jest głodna? Niech sobie wpie**oli i za 1000 zł! Myślisz, że ona żre, by zrobić na złość twojemu poczuciu przyzwoitości?!