18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

MMA - Referee vs Fighter Compilation

ASAKKU • 2015-03-24, 11:19
Kompilacja zabawnych sytuacji z udziałem zawodników MMA oraz sędziów 8-)

Ar1xxxx

2015-03-24, 11:29
mnie to nie smieszylo :P
trenuje od jakiegos czasu sporty walki(pol roku mma i teraz 1,5roku bjj) i dla was zwykle grubasy i nieroby te sytuacje wydaja sie dziwne, no bo jak? przeciez mogl normalnie po odklepaniu go puscić.
otóż nie. w ferworze walki trudno sie skontrolować i zachować myślenie dlatego wlasnie sędziowie nie wchodzą w klincze i wykluczanie w takich momentach tylko od razu duszą bo najszybciej w takich wypadkach działa odcina, i zawodnik jest sprowadzany na planete Ziemia :D

emildraz

2015-03-24, 12:33
Ja mam tylko jedno pytanie.
Kto k***a dodaje tę muzykę do filmów?!

lopez_

2015-03-24, 22:49
Adrenalina robi swoje. Kolesie są tak nabuzowani i skupieni na walce, że trudno się dziwić temu zjawisku. Pewnie własnej matce by gonga sprzedali gdyby była sędzią. :D

~Conscribo

2015-03-24, 22:57
Ar1xxxx napisał/a:

mnie to nie smieszylo :P
trenuje od jakiegos czasu sporty walki(pol roku mma i teraz 1,5roku bjj) i dla was zwykle grubasy i nieroby te sytuacje wydaja sie dziwne, no bo jak? przeciez mogl normalnie po odklepaniu go puscić.
otóż nie. w ferworze walki trudno sie skontrolować i zachować myślenie dlatego wlasnie sędziowie nie wchodzą w klincze i wykluczanie w takich momentach tylko od razu duszą bo najszybciej w takich wypadkach działa odcina, i zawodnik jest sprowadzany na planete Ziemia :D



A tam dupcys trochę. Problem z zastopowaniem maja w wiekszosci tępi i przyj***ni mózgowo zawodnicy. Każdy myślący w walce zawodnik umie przystopowac. Nawet na naszym podwórku cyrkowo-mma sa takie przykłady:
Pudzian i ten przyj***ny chudy czeczen, nie pamietam nazwiska :-/
A po drugiej stronie Np. taki Drwal albo Bedorf.
Nie sądź innych po sobie :P

The_Generat

2015-03-25, 00:03
mnie to smieszy "pol roku mma i 1.5 roku bjj" ... do tego pewno 9 miesięcy salsy i ze dwa zumby...
jak będziesz koles miał 20 lat stazu to pogadamy bo na razie to jesteś zwykla poczatkujaca p*zdą, która cwaniakuje na necie

Ar1xxxx

2015-03-25, 08:14
@The_Generat
yy? czy znajdziesz mi moment w ktorym wedlug Ciebie cwaniakuje? ja przynajmniej cos robie w zyciu a Ty na pewno jestes 40letnim grubym lamusem ktory co weekend zalewa pale do nieprzytomnosci a swoje madrosci podczas ogladania ksw podniecaja tylko Twoja zone(albo chlopaka) i wiesz o tym tyle co o budowie rakiety kosmicznej. peace spinaczu.