18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Młodzież Wszechpolska szydzi z Marszu Tolerancji

bovski • 2012-11-17, 22:43
Pierwszy mój temat: zaraz pewnie usłyszę narzekania, że Młodzież Wszechpolska faszyści, że pojeby itp. Zwróćmy jednak uwagę, że lepiej walczyć z propagowaniem homoseksualizmu w taki sposób, niż poprzez rzucanie kamieniami, napie**alanie i krzyki typu" zrobimy z wami co Hitler z Żydami"
[

badylon

2012-11-17, 22:46
Haha ,chłopaki z MW zajebiście jak zwykle :)

ilves

2012-11-17, 22:47
Co masz do homosiów? Przecież i tak się nie rozmnożą. Przejdzie moda na to i wszyscy zapomną, że coś takiego było. A Ci, którzy są nimi naprawdę i tak nic złego zrobić nie mogą.

bovski

2012-11-17, 22:50
@ilves nic do nich nie mam, nie przeszkadza mi fakt czyjejś odmienności seksualnej. Przeszkadza mi jednak robienie z tego polityki. Drażnią mnie tacy jak Biedroń czy Grodzkie, którzy znaleźli się w Sejmie nie z racji kompetencji czy wykształcenia,ale z racji bycia zawodowymi zboczeńcami.

wiesiors4

2012-11-17, 22:51
ilves napisał/a:

Co masz do homosiów? Przecież i tak się nie rozmnożą. Przejdzie moda na to i wszyscy zapomną, że coś takiego było. A Ci, którzy są nimi naprawdę i tak nic złego zrobić nie mogą.


To samo można by powiedzieć o pedofilach... :roll:
To proste: każda patologia powinna być tępiona :-D

Sz...........an

2012-11-17, 23:06
Młodzież Wszechpolska, neofaszyści, skini, homosie, mohery, lewacy Polska chyba jeszcze nigdy nie była tak podzielona, a podzielonym społeczeństwem zawsze łatwiej manipulować.

ilves

2012-11-17, 23:09
Co do robienia z tego polityki, to się zgodzę. Ale nie zgodzę się na teorię wiesiors4. Homosie nie mogą wyr*chać kogoś kto tego nie chce. To proste - dostanie w mordę. No chyba że ktoś bije jak ciota to co innego...

bovski

2012-11-17, 23:10
@Szeryfian e tam, pooglądaj sobie na yt zadymy z wczesnych lat 90 między skinami a punkami chociażby. Z tego co słyszałem, w XX leciu międzywojennym też było wesoło. Różne zdania były zawsze i zawsze znaleźli się ludzie, którzy nie potrafili udowadniać swoich racji inaczej niż dając sobie po mordach :)

pakicito

2012-11-17, 23:18
Cytat:

Zwróćmy jednak uwagę, że lepiej walczyć z propagowaniem homoseksualizmu w taki sposób, niż poprzez rzucanie kamieniami, napie**alanie i krzyki typu" zrobimy z wami co Hitler z Żydami"


akurat z pedalstwem i pedofilią należy walczyć w hitlerowski sposób

Galin

2012-11-18, 01:20
Beka z pedałów? Proste że piwko;)

Cyco

2012-11-18, 02:59
Nieważne jak, byle by walczyć z pedałami !

PRG

2012-11-18, 03:00
Faszysci pojeby itp!